Sol Reklam
Sağ Reklam

MC-TR Destek/Yardım/İstek Konusu Nasıl Olmalıdır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Efe_

Just do it!
Emektar

Discord:

Efe#9568

Elmaslar
237
Puanlar
5.525
Yer
Kütahya
Latest Log Dosyası
MC-TR
Timings Raporu(Linki)
MC-TR
mctr.png

MC-TR olarak Destek/Yardım konularının nasıl olacağını sizler için yazdık. Desteğe/Yardıma ihtiyaç duyduğunuz durumu daha hızlı çözebilmek istiyor iseniz aşağıdaki adımları uygulayın. Destek ekibimiz ve kullanıcılarımız böylelikle ihtiyacınız olan şeyi bulup, size yönlendirecektir.​

• Her şeyden önce konunuzu açmadan mutlaka okuyunuz: Kurallar

• Destek/Yardım/İstek konunuz için uygun bölümü arayın ve bulun.
Sunucular veya oyun içerisinden hatalarınız var ise ona göre kategoriyi seçip, konunuzu o kategorinin "Destek/Yardım" bölümüne açmanız gerekmektedir. Açılmayan konulara daha hızlı cevaplar alamayabilirsiniz. Bu yüzden doğru yere açtığınıza dikkat ediniz.

• Destek/Yardım/İstek konunuz için uygun başlığı seçin.
Öncelikle konu ön eki ile oynamayınız. "Yardım" olarak durmalı ve bunu ilk etapta dokunmamalısınız. Örneğin eklenti ile bir sorununuz var. Tüm konuyu başlıkta anlatmaya çalışmayın. "YARDIM - Eklenti hata veriyor!" gibisinden bir başlık kullanabilirsiniz. Başlık tamamen büyük harf ve "ACİL, KOŞ KOŞ" gibi ibareler içermemelidir.

• Destek/Yardım/İstek konunuz için hatanızı anlatmaya çalışın.
Aldığınız hatanın ekran görüntüsünü alıp, konuya eklemelisiniz. Aksi taktirde neyin ne olduğunu bilmeden bir işlem yapılamayacaktır. Konunuza detaylı açıklamalar ekleyerek, sizlere yardımcı olmak isteyenlere sizde yardımcı olabilirsiniz.

• Destek/Yardım/İstek konunuz için gelen yorumları hızlıca cevaplamaya çalışın.
Size yardımcı olan kişilerin yorumlarına bakmalı, onlara cevap vermelisiniz. Böylece istediğinizi kolaylıkla ve hızlı bir şekilde elde edebileceksiniz. Eğer boş yorum attığını düşündüğünüz biri olursa raporlayabilirsiniz. Eğer 3 gün içinde destek/yardım/istek konunuza gelen yardım mesajına cevap vermez iseniz konunuz arşive taşınır.

• Destek/Yardım/İstek konunuz çözüme ulaştığında bize bildirin.
Eğer konunuz çözüme ulaştı ise; konu ön ekini "Çözüldü" olarak değiştirin veya raporlayın. Böylelikle yetkili ekibimiz konuyu kilitleyecek ve "Çözüme Ulaştırılan Talepler" arşivine konunuzu alacaktır. Eğer 20 günü geçmiş Destek/Yardım konunuz var ise konu direkt olarak kilitlenip, arşivlenecektir.

İyi forumlar dileriz.
MC-TR Yönetim Ekibi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı