Sol Reklam
Sağ Reklam

Deneyimliyim Serverinizi Her An Kollayıp Başında Durabilirim.Lütfen Açıklamayı Oku.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

onuramcaoglu

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
8.655
Merhaba arkadaşlar ben Onur şimdiye kadar 10 dan çok yerde server adminliği yaptım komutların hepsini biliyorum uzun zamandır Minecraft oynamıyordum ama geri dönüş yapmak istedim 19 yaşın dayım ve yeniden oynamak için server arıyorum sabah 1 de uyanıp sabaha kadar oyunu oynuyorum kısacası aktif bir server olursa sevinirim bunun 19 yaşındayım ve disiplinliyim eğer serverine almak isteyen arkadaşlar olursa discorddan iletişime geçsinler.

Alabileceğim Yetkiler:
-Baş Rehber
-Admin

Yaşım :19

Online sürem :7/24 Sabaha kadar.

Serverine deneyimli ve disiplinli birini almak isteyen olurs güvenilirim bekliyorum.

Yanlızca 1 serverda görev yapacağım lütfen sıfır serverı olanlar yazmasın.

DİSCORD : AMCAOGLU#5441

DonsuzTurk

finish
Emektar

Discord:

Yusuf#0006

Elmaslar
1.339
Puanlar
17.935
Yer
Samsun
Merhaba arkadaşlar ben Onur şimdiye kadar 10 dan çok yerde server adminliği yaptım komutların hepsini biliyorum uzun zamandır Minecraft oynamıyordum ama geri dönüş yapmak istedim 19 yaşın dayım ve yeniden oynamak için server arıyorum sabah 1 de uyanıp sabaha kadar oyunu oynuyorum kısacası aktif bir server olursa sevinirim bunun 19 yaşındayım ve disiplinliyim eğer serverine almak isteyen arkadaşlar olursa discorddan iletişime geçsinler.

Alabileceğim Yetkiler:
-Baş Rehber
-Admin

Yaşım :19

Online sürem :7/24 Sabaha kadar.

Serverine deneyimli ve disiplinli birini almak isteyen olurs güvenilirim bekliyorum.

Yanlızca 1 serverda görev yapacağım lütfen sıfır serverı olanlar yazmasın.

DİSCORD : AMCAOGLU#5441
Yusuf#0006 ekler misin?

cemvrs

Sektörün içindeyim panzehir aktif

Discord:

cemvrs#6234

Elmaslar
571
Puanlar
11.570
Minecraft
CemSamet007
Bos isler be kanka bosuna kendini yorma aksama kadar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı