Sol Reklam

Çözüldü Deluxemenu Durum Olayı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Hersscher

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

Hersscher#6473

Elmaslar
29
Puanlar
2.280
Minecraft
Hersscher
İyi günler iyi forumlar dilerim sizden beceremediğim bir konu hakkında yardım istiyorum aslında deluxemenu pluginine baya bir hakimim fakat daha önce böyle durum olayı yapmadığım için nasıl yapılıyor bilmiyorum yardım istediğim konu şu;

mesela tablo kapat adında bir eşya olacak ona bastığı zaman tablo kapanacak ama alt kısmında durumun belirtecek işte DURUM: açık DURUM: kapalı şeklinde bir yardım ederseniz çok iyi olur

Almodria

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

ALMODRİA#0001

Elmaslar
148
Puanlar
13.825
Yer
Ev
Minecraft
Almodria
Deluxe menüde oyuncuda bi perm varsa aynı menü içerisinde farklı eşyayı gösterebiliyor /tablo yazdıgı zaman menü açılacak karşısında 2 seçenek olacak
AÇIK - KAPAT
şeklinde oyuncu Kapat a tıklayınca tablo.kapali adında perm verecek, sb komutunu girecek ve o blok değişecek KAPALI Olacak menüde 2 bölüm olacak

AÇ - KAPALI
Oyuncu AÇ A tıklayınca tablo.acik adında perm verecek, sb komutu girecek ve o menü değişecek menü şöyle olacak

AÇIK - KAPAT

Hersscher

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

Hersscher#6473

Elmaslar
29
Puanlar
2.280
Minecraft
Hersscher
Deluxe menüde oyuncuda bi perm varsa aynı menü içerisinde farklı eşyayı gösterebiliyor /tablo yazdıgı zaman menü açılacak karşısında 2 seçenek olacak
AÇIK - KAPAT
şeklinde oyuncu Kapat a tıklayınca tablo.kapali adında perm verecek, sb komutunu girecek ve o blok değişecek KAPALI Olacak menüde 2 bölüm olacak

AÇ - KAPALI
Oyuncu AÇ A tıklayınca tablo.acik adında perm verecek, sb komutu girecek ve o menü değişecek menü şöyle olacak

AÇIK - KAPAT
hmm dediğinizi anladım mantıklı geliyor yapmayı deneyeceğim teşekkür ederim

S

Silinen üye 157985

Ziyaretçi
İyi günler iyi forumlar dilerim sizden beceremediğim bir konu hakkında yardım istiyorum aslında deluxemenu pluginine baya bir hakimim fakat daha önce böyle durum olayı yapmadığım için nasıl yapılıyor bilmiyorum yardım istediğim konu şu;

mesela tablo kapat adında bir eşya olacak ona bastığı zaman tablo kapanacak ama alt kısmında durumun belirtecek işte DURUM: açık DURUM: kapalı şeklinde bir yardım ederseniz çok iyi olur

Örnek bir şey atabilirim fakat DeluxeMenus "input & output" verisi istiyor yani şöyle mesela oyuncu bir mesleğe katılmışsa gösterecek yeşil olarak eğer katılmadıysa kırmızı gösterecek o yüzden bir veri çekecek misiniz yapacağınız şeyden?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı