Sol Reklam
Sağ Reklam

DAYZ veya MineZ sunucu kurmak?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Tobi

"No one cared who I was until I put on the mask."
Elmaslar
141
Puanlar
13.980
Aklımda bir fikir var fakat DAYZ veya MineZ serveri açmak için böyle bir plugine ihtiyacım var -_- Plugini nerden bulabilirim nasıl bulabilirim hiçbir fikrim yok. Yardımcı olursanız sevinirim :)

AlexTheCoder

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

UsainAlper#9905

Elmaslar
20
Puanlar
13.335
Yer
İstanbul / Sultangazi
Minecraft
UsainAlper577
aslında mantıklı birşey olur böyle bir sunucu açmak ortalıkta fazla sunucu kalmadı minez tarzı dayz görmedim daha önce minecraftta

Plugin olarak bilmiyorum yt de veya web de ararsan bulabilirsin belki daha önce aklıma geldi fakat hiç denemedim oyüzden gereken pluginleri bilmiyorum

goksan

Oyna.RegendNW.Com
Elmaslar
160
Puanlar
6.560
Minecraft
Goksanxx

Aselgeia

Evren Etkin | Helio Art Director

Discord:

Aselgeia #7842

Elmaslar
373
Puanlar
7.070
Yer
İstanbul
Minecraft
Aselgeia
Crackshot pluginini, silahlar için kullanabilirsin, arabalar için de hatta tüm taşıtlar için de armorstandleri kullanan bir plugin vardı biraz araştırırsan bulabilirsin. Zombilerin çeşitliliğini, özelliklerini ve spawn ayarlarını da skript ile hazırlayabilirsin. Benzer temalı bir sunucu eskiden açılmıştı esinlenmek istersen eğer burayı ziyaret edebilirsin.

Kalerda

Vatan Sevdalısı
Elmaslar
589
Puanlar
15.030
Yer
Türkiye
Daha önce hiç bu tür sunucu açmadım fakat pluginler için destek vs. gerekirse gönüllü olarak böyle bir sunucu için yardımcı olurum.
Uzun süredir böyle sunucular göremiyoruz :(

Ha bir de eğer bu tarz kaliteli bir sunucu istiyorsanız baya sağlam bir ekibe ihtiyacınız var. (Örnek: @TheProfessional )

goksan

Oyna.RegendNW.Com
Elmaslar
160
Puanlar
6.560
Minecraft
Goksanxx
En iyisi ben açayım :D

Kalerda

Vatan Sevdalısı
Elmaslar
589
Puanlar
15.030
Yer
Türkiye

Tobi

"No one cared who I was until I put on the mask."
Elmaslar
141
Puanlar
13.980
Açıcam fakat fikrim FactionZ, klan kuracaklar klan evleri yapılacak zombilerden kaçmak için savunma hatları olacak onun gibi :D

CAN147

Ahanda Zümrüt!
Yasaklandı

Discord:

CAN147#1757

Elmaslar
701
Puanlar
12.735
Discord İzni
Dediginiz dayz tarzi bir eklenti yazabilirim ama şöyle ki tam olarak neler olmali pek fikrim yok canavarlarin vurduklarinda baya can götürmeleri ve silah sistemi sirt çantasi oyuncularin random işinlanmalari random olarak sandiklardan item toplama veya drop halindeki itemleri toplayabilme gibi özelikleri yapabilirim survival games deki gibi lootlama olayi yapilir araçlar yapilabilir ama araçlar lag olasiligini artiricagi için yapmam büyük ihtimalle başka ne olabilir?
Discord:CAN1479#9491

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı