Sol Reklam

İnceleme Cyberpunk Oyunundan Kötü Haber

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Sensei ''C''

Pixel Arter and Pixel Animator.

Discord:

Sensei#7806

Elmaslar
574
Puanlar
8.420
Yer
Adana
Minecraft
SenseiMC
1605958596647.png

AMD Ekran Kartlılara Kötü Haber
AMD Ekran Kartı İçin Işın İzleme Daha Sonra Gelecek!
Bildiğiniz veya bilmediğiniz üzere ışın izleme özelliği oyunlarda grafiklere büyük bir şekilde etki eden grafiksel bir ayardır. Çıkışı bir türlü gerçekleşmeyen fanlarını çılgına çeviren bir oyun. Ve bununla ilgili bir açıklama. NVIDIA ay başında yaptığı bir açıklama içinde Cyberpunk 2077'nin özel ışın izleme özelliğine sahip olmayacağını belirtmişti ancak taraflar kararını değiştirdi. Bununla birlikte oyunu geliştiricisi olan CD PROJEKT RED'in yöneticilerinden olan Marcin Momot, Cyberpunk 2077'nin çıkacağı zaman AMD ekran kartlı sistemlerde ışın izleme özelliğinin olmayacağı belirtildi. Yeniden değineceğim, ışın izleme özelliği ilk olarak NVIDIA ekran kartlı sistemlere gelecek. Bu kanıyı oyunun geliştirici stüdyosu CD PROJECT RED'in hazırladığı listeden ulaştık. Bu listede ışın izleme özelliğinin hangi tür ekran kartlarda olacağı belirtiliyordu.

1605959171935.png

Bu listeyi gören bir oyuncu AMD ekran kartlarında ışın izleme özelliğini kullabilmemiz için hangi sistem gereksinimlerinin olacağını sordu. Yöneticilerden birisi ise bu genç adama AMD ekran kartlarında bu özelliğin olmayacağını söyledi. Bu gerçekten AMD ekran kartlarına sahip kullanıcılar için kötü bir haber olmuş ancak bu dönemde NVIDIA RTX30 serisi ekran kartlarının AMD ekran kartlarından çok daha üstün olduğunu söyleyebiliriz.

Son düzenleme:
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

O nasıl başlık? ? Bir an tekrardan oyunun çıkış tarihini ertelediklerini sandım. (Neyse ki öyle bir şey olmamış.) Kaleminize sağlık.

Sensei ''C''

Pixel Arter and Pixel Animator.

Discord:

Sensei#7806

Elmaslar
574
Puanlar
8.420
Yer
Adana
Minecraft
SenseiMC

guneyfener

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
2
Puanlar
13.270
Bu oyunu edindim fakat hala oynamaya değer olup olmaması konusunda şüpheliyim, incelemenin abartı olduğunu düşünüyorum. Fikirleriniz nedir?

zBlob_HD

Creeper Evimi Patlattı
Elmaslar
98
Puanlar
14.025
Minecraft
_BatuhanDEV_
cyberpunk geçen özürde diledi

Elitnews22

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
2
Puanlar
135
Eki Görüntüle 147873
AMD Ekran Kartlılara Kötü Haber
AMD Ekran Kartı İçin Işın İzleme Daha Sonra Gelecek!
Bildiğiniz veya bilmediğiniz üzere ışın izleme özelliği oyunlarda grafiklere büyük bir şekilde etki eden grafiksel bir ayardır. Çıkışı bir türlü gerçekleşmeyen fanlarını çılgına çeviren bir oyun. Ve bununla ilgili bir açıklama. NVIDIA ay başında yaptığı bir açıklama içinde Cyberpunk 2077'nin özel ışın izleme özelliğine sahip olmayacağını belirtmişti ancak taraflar kararını değiştirdi. Bununla birlikte oyunu geliştiricisi olan CD PROJEKT RED'in yöneticilerinden olan Marcin Momot, Cyberpunk 2077'nin çıkacağı zaman AMD ekran kartlı sistemlerde ışın izleme özelliğinin olmayacağı belirtildi. Yeniden değineceğim, ışın izleme özelliği ilk olarak NVIDIA ekran kartlı sistemlere gelecek. Bu kanıyı oyunun geliştirici stüdyosu CD PROJECT RED'in hazırladığı listeden ulaştık. Bu listede ışın izleme özelliğinin hangi tür ekran kartlarda olacağı belirtiliyordu.

Eki Görüntüle 147874

Bu listeyi gören bir oyuncu AMD ekran kartlarında ışın izleme özelliğini kullabilmemiz için hangi sistem gereksinimlerinin olacağını sordu. Yöneticilerden birisi ise bu genç adama AMD ekran kartlarında bu özelliğin olmayacağını söyledi. Bu gerçekten AMD ekran kartlarına sahip kullanıcılar için kötü bir haber olmuş ancak bu dönemde NVIDIA RTX30 serisi ekran kartlarının AMD ekran kartlarından çok daha üstün olduğunu söyleyebiliriz.
cidden optimizasyon sıkıntılı bir oyun

lwur

rabels oyun hizmetleri
Emekli

Discord:

lwurr

Elmaslar
626
Puanlar
7.285
Yer
Tekirdağ
Minecraft
lwurr
Bunu yeni görmem üzücü fakat AMD kullanıyorum ben bir sorun yaşamadım.

ByAkilli

Altın Benim Yeni Sevgilim

Discord:

Tolga#3989

Elmaslar
127
Puanlar
4.830
Yer
Giresun
Son durum ne acaba d

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı