Sol Reklam
Sağ Reklam
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

minatodr1

"minatodr1.design"
Elmaslar
238
Puanlar
6.885
Yer
Japan
thumb-1920-1052324.jpg

Cyberpunk 2077'nin Sistem Gereksinimleri Açıklandı!
Merakla beklediğimiz oyunun resmi sistem gereksinimleri açıklandı.
Hepimizin merakla beklediği Cyberpunk 2077'nin sistem gereksinimleri geçtiğimiz gün açıklandı. Bütün oyun siteleri kafasına göre gereksinimler açıklarken sonunda resmi bir açıklama geldi. Biliyorum, hepiniz bu oyunu bekliyorsunuz fakat fiyatı biraz dudak uçuklatıcı... Bildiğiniz üzere oyunun çıkış tarihi birçok kez ertelendi. Yapımcılar ertelenme sebebininin korona olduğunu söyledi. Elimizdeki bilgilere göre oyun, 19 Kasım 2020 tarihinde yayınlanacak. Tanıtım videosu ile çok ilgi gören bu oyun, efsane olacağa benziyor. Oyunun tanıtımına bu linkten ulaşabilirsiniz. Artık sistem gereksinimlerine geçelim mi?

9e0ee28e1c3972e3b2abf2441c431411.jpg

Merak edilen sistem gereksinimleri CD PROJEKT RED tarafından resmi olarak paylaşıldı. Merak ettiğiniz gereksinimler aşağıda ki görselde.

16545b016b7e57bb20bf33d242ec89281c6b2cfa.png

Böyle grafikleri olan bir oyuna göre sistem gereksinimleri gayet düşük duruyor. Açıkçası ben de çok merak ediyorum. Orta düzeyde gereksinimler isteniyor fakat oyunun optimizasyonu nasıl olacak ? Oyuncular bunu da merak ediyor. Bu konu ile alakalı bir açıklama henüz paylaşılmadı. Ayrıca oyun ile ilgili yeni gelişmeler de var. Konuyu okumaya devam edin, aşağıda paylaşacağım. Bu haberlere çok şaşıracağınızdan eminim.

thumb-1920-927025.png

CD PROJEKT RED oyun ile ilgili, iki yeni fragman yayımladı. Fragmanlara ulaşmak için tıklayın. Fragmanlarda görebileceğiniz gibi, oyun da bütün binalara girebileceğiz gibi gözüküyor. Kendi çetemizi kurup olaylara karışabileceğiz. Ayrıca çeteler ile görevlere de katılabileceğiz. Grafikleri mükemmel gözüken bu oyun bakalım bizlere daha neler sunacak? Yapım şirketi oyunun web sitesini de kurmuş ve çok garip duruyor. Siz oyun hakkında neler düşünüyorsunuz, oyunu almayı düşündünüz mü?

Okuduğunuz için teşekkürler, fikirlerinizi paylaşmayı unutmayın.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

İşin açıkçası Cyberpunk 2077 oyununun sistem gereksinimlerini daha üst bir seviyede beklerdim. Tabii, bu gereksinimlerde beni rahatlattı ;)

U

UgurDemirel

Ziyaretçi
yani ortalama bir sistem gereksimi ama biraz daha vuruş animasyonlarının geliştirilmesi lazım gibi.

Cheeisy

Cheeisy#2837

Discord:

Cheeisy#2837

Elmaslar
265
Puanlar
4.760
Minecraft
Cheeisy
Çok şaşırdım çünkü böyle bir oyunun sistem gereksinimlerini daha yüksek bekliyordum.

BlackOPS

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

blackops_

Elmaslar
14
Puanlar
13.270
Minecraft
BlackOPS
Bekliyoruz inşallah üzmez.

Crewdex

Clique | 2022
Emektar

Discord:

Crewdex#1868

Elmaslar
574
Puanlar
8.990
Minecraft
Crewdex
Herzamanki gibi, bilgisayarım kaldırmıyor :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı