Sol Reklam
Sağ Reklam

İnceleme cs 1.6 da jaılbreakda kasıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Tesqo21

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

BuuPSanaA#4037

Elmaslar
1
Puanlar
1.360
Yer
sakarya
Minecraft
Tesqo21
arkadaslar sıstemım soyle
4gb ram 2.4 ghz ıntel core 2 duo e4600 ıslemcı 1 gb 128 bıt e5445 amd ekran kartı
cs 1.6 jaılbreakda 30 40 60 fps arasında oynuyor normalde sıstemım orta duzeyde cs gıbı oyunda 100 den assada olmaması lazım ama kasıyor jaılbreak sunucularında ne yapmam lazım bu fpsyu yukseltmek ıcın cfg kullandım fakat oynama olmadı yardımlarınız bekjlıyorum konuyu yanlıs yere actıysamda kbyn

Kaiys

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

kaiys

Elmaslar
107
Puanlar
2.850
Cs daha çok işlemci kullandığından dolayı kaynaklanıyor bu sorunun biraz
Bunny yaparken eğer çok tuşlu faren var ise
bind mouse4 "hud_draw 0"
bind mouse5 "hud_draw 1"
olarak konsola yaz bunny yaparken tuşlara basarsan ekrandaki her şeyi siler böylece fps baya artar diğer tuşa basınca ekrandakiler geri gelecektir.
developer 1 (fps sınırını kaldırır normalde sınır 100 fps olur.)
fps_max 333
fps_modem 333
con_color "250+250+250" (yazıları beyaz yapar aşırı bir etkisi yok ama hiç yoktan iyidir)
Tıkla Bu siteden ise rate ayarlarını yapabilirsin
Küçük ekran kullanırsan fps artışı yaşarsın, oyunu karanlık yaparsan yine aynı şekilde fps değerlerin artacaktır.
Bunun dışında oynadığın sunucunun kullandığı modellerde oldukça fazla fark oluşturuyor.

Tesqo21

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

BuuPSanaA#4037

Elmaslar
1
Puanlar
1.360
Yer
sakarya
Minecraft
Tesqo21
Cs daha çok işlemci kullandığından dolayı kaynaklanıyor bu sorunun biraz
Bunny yaparken eğer çok tuşlu faren var ise
bind mouse4 "hud_draw 0"
bind mouse5 "hud_draw 1"
olarak konsola yaz bunny yaparken tuşlara basarsan ekrandaki her şeyi siler böylece fps baya artar diğer tuşa basınca ekrandakiler geri gelecektir.
developer 1 (fps sınırını kaldırır normalde sınır 100 fps olur.)
fps_max 333
fps_modem 333
con_color "250+250+250" (yazıları beyaz yapar aşırı bir etkisi yok ama hiç yoktan iyidir)
Tıkla Bu siteden ise rate ayarlarını yapabilirsin
Küçük ekran kullanırsan fps artışı yaşarsın, oyunu karanlık yaparsan yine aynı şekilde fps değerlerin artacaktır.
Bunun dışında oynadığın sunucunun kullandığı modellerde oldukça fazla fark oluşturuyor
benım anlamadıgım konu adamın 2 gb ramı 512 mb ekran kartı war cenc bı pc 150 den assa dusmuyo benım sıstem ozellıkleırmı onla kıyaslayacak olursak daha ıyı benımkısı dıyer oyunarda ıyı fps alıyorum fakat cs de dusuk fpslerde takılıyorum jaıldede zevk alamıyorum fps dusuk oldugu ıcın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı