Sol Reklam

Tanıtım Crysis Remastered'ın Nintendo Switch Oynanış Videosu Yayınlandı!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Sensei ''C''

Pixel Arter and Pixel Animator.

Discord:

Sensei#7806

Elmaslar
574
Puanlar
8.420
Yer
Adana
Minecraft
SenseiMC
crysis.jpg

Şahane Grafiklere Sahip Olan O Oyun
İlk Olarak Nintendo Switch'e Çıkacak Yeni Crysis Oyunu
Türkiye dahil olmak üzre tüm Dünyada güzel bir üne sahip olan bir oyun Crysis bununla birlikte Nisan ayında oyunun resmi Twitter hesabında ''remaster'' sürümü ile yakında bizlerle, PC, Xbox One, PlayStation 4 ve Nintendo'da olacağını belirtti. Oyunun yapımcısı olan stüdyo yani Crytek, Crysis Remastered Nintendo sürümündeki grafiksel anlamda ne gibi yenilikler olacağını bize böyle sıraladı:

• Kaliteli dokular
  • Yüksek kalitede aydınlatma
  • Bitki bükülmesi
  • Optimize olan ışık ayarları
  • Cayro nişan alma desteği
  • Devinim bulanıklığı
  • Güneş ışınları
Anladım ama remastered ne demek?
Remastered, çoğu zaman oyunun grafiklerini iyi anlamda etkileyen, bazı remastered oyunlarda da seslerine el atılmış yeni bir oyun sürümüdür. Remake ile karıştırmamak lazım. Remake; Oyunun her şeyinin veya çoğu şeyinin yenilenmiş sürümüdür. Remake olarak efsanevi Mafia oyunun 3 oyununa da yeni remake sürümü getiriyor. Remastered oyunlara da örnek olarak Call of Duty: Modern Warfare Remastered sürümünü verebiliriz. Remastered oyunların özellikleri aşağıdaki listede size belirttim.

• Bölümlerin çoğu veya hepsi aynı olur.
  • Eşyaların, düşmanların ve diğer karakterlerin konumları aynı olmakla birlikte bazenleri değişkenlik gösterebilir.
  • Görevlerin çoğu veya hepsi aynı olur.
  • Oynanış ve oyunun ilerleyişi aynı olur.
  • En önemlisi grafikler, yeni nesil PC veya konsollara uygun olarak düzenlenir.

warfare.jpg

Bunları öğrendiğimize göre Crysis nedir?
Crysis, EA tarafından yayımlanan ancak Crytek oyun stüdyosu tarafından geliştirilen bir bilim-kurgu oyunu serisidir. Cry Engine oyun motorunu kullanır. Serinin birçok oyunu birden çok oyun satış platformlarında yayımlanmıştır. İlk oyununun adı Crysis 1 olmakla birlikte 16 Kasım 2007 yılında yani 13 yıl önce çıkmıştır. PC Playstation ve o zamanın bozuk oyun konsolu olan Xbox 360 oyun konsolunda yayımlanmıştır.

Crysis oyunun yeni remastered sürümünün Nintendo oynanışı yayınlandı!
Grafikleri Nintendo Switch'e göre gerçekten muazzam olan bu oyun yani Crysis Remastered'ın Nintendo Switch'de çekilen 720p 30 FPS olarak kaydedilen bu yeni Crysis sürümünün oynanış videosunu aşağıda bulabilirsiniz. Diyorsanız ben direkt YouTube'dan açmak istiyorum, siz bilirsiniz oyunun resmi YouTube hesabında video paylaşıldı.

Son düzenleme:

AsinPW

MORE BEER!

Discord:

AsinPW#1096

Elmaslar
865
Puanlar
11.975
Yer
Wuhan, China
Nintendo Switch çok ufak olmasına rağmen aşırı güçlü bir el konsolu. İlk çıktığında yüksek grafikli hardcore oyunları oynatmaz herhalde dediğim konsol beni çıkışından sonra yanılttı :D Witcher gibi çok üst düzey grafiklere sahip oyunları rahatça oynatıyor. Crysis: Remastered ile zirvede noktayı koydu. Gelecek nesilin PSP'si gibi.

4-5 yıl sonra satın alırız :D Fiyat malum.

Sensei ''C''

Pixel Arter and Pixel Animator.

Discord:

Sensei#7806

Elmaslar
574
Puanlar
8.420
Yer
Adana
Minecraft
SenseiMC
Nintendo Switch çok ufak olmasına rağmen aşırı güçlü bir el konsolu. İlk çıktığında yüksek grafikli hardcore oyunları oynatmaz herhalde dediğim konsol beni çıkışından sonra yanılttı :D Witcher gibi çok üst düzey grafiklere sahip oyunları rahatça oynatıyor. Crysis: Remastered ile zirvede noktayı koydu. Gelecek nesilin PSP'si gibi.

4-5 yıl sonra satın alırız :D Fiyat malum.
Ünü PS kadar yayılmamasına rağmen bence PS'den daha kullanışlı bir konsol. Neden bu kadar az kullanıcısı var anlamadım yurt dışı fiyatlarının güzel olmasına rağmen.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Oynanış videosunu izlediğim an oyunu alası geldi ama daha süresi var. Ayrıca açmış olduğunuz bu konu için çok teşekkür ederim, güzel olmuş.

Club Mineriel

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Cavalry#5436

Elmaslar
11
Puanlar
1.980
Minecraft
Cavalry
Bu oyunu hala oynamamış insanlar için üzülüyorum :(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı