Sol Reklam

Crenw.Net | Minecraft Türkiye'yi dinliyor...

Crenw.Net

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
81
Puanlar
4.030
Merhabalar, Crenw İnternet ve Bilişim Hizmetleri olarak Minecraft Türkiye platformuna giriş yapmış bulunmaktayız. Web yazılım, web tasarım, alan adı, web hosting ve reseller hosting hizmetleri sağlamaktayız. Kendimizi geliştirmek için sizleri dinlemek istiyoruz.

1. Bizden beklentiniz nedir?
2. Kendimizi nasıl geliştirebiliriz?
3. Genel olarak bir öneriniz varmıdır?

Bizlere fikir vermeniz için bu konuyu açıyoruz, müşterilerimiz ile samimi ve sıcak bir ortam kurmayı hedefliyoruz. Merak ettiğiniz genel sorular varsa yorumlarda sorarsanız elimizden geldiğince cevap vermeye çalışacağız.

İletişim Adresleri;
WWW.CRENW.NET
[email protected]
Şirket Numarası:
0850 532 8285

Sağlıcakla kalın, Crenw.Net...

Son düzenleme:

iKaanStrafe

Merhaba Dünya, Seni Özledim
Premium

Discord:

iKaanStrafe

Elmaslar
1.488
Puanlar
17.385
Yer
Chelyabinsk-Penza
Minecraft
iKaanStrafe
Başarılı olmanız dileğiyle.​

Kâi

"Founder of GUZZPLE"

Discord:

Kâi#5426

Elmaslar
274
Puanlar
0
Minecraft
Kaivies
Neden crenw adı? çok basit ve hosting firmasına yakışmıyor bence

Avelis

Ruh + Kum = Ruh Kumu
Elmaslar
837
Puanlar
9.875
Neden crenw adı? çok basit ve hosting firmasına yakışmıyor bence
Bu konu hakkında çok düşündük domain ve firma adını değiştirelim dedik, oylamaya sunduk ancak olumlu bir karar çıkmadı. 2017 yılından bu yana bu isim ile hizmet sağladıgımız için böyle kalmasına karar verdik.

patrick2dev

ölü.
Elmaslar
733
Puanlar
8.305
ya çok klasik bu, birçok firma bu hizmetleri sağlıyor zaten. farklı fikirlerle gelmeniz lazım, ve aynı zamanda @Kâi 'nin de dediği gibi crenw ismi sanki bir minecraft sunucusu gibi. başarılar dilerim.

Avelis

Ruh + Kum = Ruh Kumu
Elmaslar
837
Puanlar
9.875
ya çok klasik bu, birçok firma bu hizmetleri sağlıyor zaten. farklı fikirlerle gelmeniz lazım, ve aynı zamanda @Kâi 'nin de dediği gibi crenw ismi sanki bir minecraft sunucusu gibi. başarılar dilerim.
Bizde farklı fikirler ile gelmek için bu konuyu açtık.

Son düzenleme:

GorkemByrm

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Hosting Görevlisi

Discord:

Görkem Bayram#0345

Elmaslar
2
Puanlar
0
Konumuz günceldir, her türlü konuda fikirlerinizi iletebilirsiniz. :))

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Hediye konusunda kimsenin fikir vermediğini gördüm ve 19 Mayıs'da 1-2 kişiye makine ve alan adı gibi küçük sürpriz çekilişler yapabilirsiniz ;)

Crenw.Net

Elmaslar
81
Puanlar
4.030

Hediye konusunda kimsenin fikir vermediğini gördüm ve 19 Mayıs'da 1-2 kişiye makine ve alan adı gibi küçük sürpriz çekilişler yapabilirsiniz ;)
Discord sunucumuzda düzenli aralıklarla yaptığımız çekilişlerden yaptık fakat mesajınızı biraz geç gördük sanırım?

temiz

This is the way!
Emektar

Discord:

temiz#9666

Elmaslar
659
Puanlar
6.005
Yer
İstanbul
Merhabalar aslında pek bu tarz konulara yorum yazmam ancak ilgimi çeken ve bana anlamsız gelen birkaç şey var, sadece merak ettiğimi için soruyorum bu sektöre gerçekten girdiniz mi? Hayır yani daha VDS satışları bile başlamamış canlı destek kısmında da konuştum ancak orada arkadaş şöyle söyledi: "Web tasarım/yazılım, web hosting ve domain hizmeti vermekteyiz" bakacak olursak evet bazı kısımları ilgilendiriyor belki web hosting olabilir ki birçok kişi keyubu veya batihost kullandığı (genelleme yapmıyorum sadece çoğunluk bu firmaları kullanıyor.) için zaten web script ve siteleri ücretsiz geliyor, web tasarıma gelecek olursak kaç kişi bunu yaptırıyor Minecraft sektöründe bilemiyorum ve sonra olarak domain kısmına gelecek olursak evet burada bazı kişiler kendi scriptlerini kullanmak için alır ancak bana oradaki yetkili arkadaş da söyledi Minecraft kullanıcıları satışlarının %10'luk bir kısımını bile oluşturmuyormuş yani çok az ama bu direkt olarak Minecraft ile ilgili değil yani bu şeyler biz Minecraft sektörüne giriyoruz demenin karşılığı bu olmaz bence yani bunlar genel şeyler ki baktığım zaman herkes bence buna katılır. Yani ben bu Minecraft sektörüne giriyoruz sözü duyunca direkt vds/hosting/domian sandım. Şimdi öneriler kısmına gelecek olursak eğer bir konu açıyorsanız ve kullanıcıları konu içerisinde bilgilendirmek de istiyorsanız bence bunu doğru yapmalısınız şahsen ben bir bakayım şu firmanın sitesine demesem vds/hosting/hosting satışları yaptığını sanacaktım ki birçok kişi zaten siteye girmez bile eğer konuyu sadece okumaksa amacı burada eksik bilgilendirme var ve benim gözümde Crenw.Net tam olarak "Yönetim üyeleri olarak aldığımız bir karar ile Minecraft sunucuları hizmeti vermeye başlama kararı aldık." cümlesinin altını dolduramamış zira baktığımız zaman arkadaşın bana söylediği "olabilir" yani ortada muhtemel karar için bir işlem veya cidden yönetim tarafından alınmış bir karar yok gibi görünüyor ki eğer öyle bir şey olsa yetkili personeli böyle bir şey demez diye düşünüyorum bunun haricinde eğer gerçekten Minecraft sektörüne girecekseniz müşterileriniz için daha farklı şeyler düşünmelisiniz bu olaylarda artık web script olayına döndü her firma klon olmaya başladı birçok firmanın tasarımı mesela çok benzer. Neyse diyeceklerim bu kadar umarım beni yanlış anlamazsınız ancak ben fikirlerimi ve önerilerimi sundum..

Ek bir not konu bir biraz eski ancak hala daha değişen bir şey yok onu anladık konu sadece açılmak için açılmış benim anladığım bu.

Crenw.Net

Elmaslar
81
Puanlar
4.030
Merhabalar aslında pek bu tarz konulara yorum yazmam ancak ilgimi çeken ve bana anlamsız gelen birkaç şey var, sadece merak ettiğimi için soruyorum bu sektöre gerçekten girdiniz mi? Hayır yani daha VDS satışları bile başlamamış canlı destek kısmında da konuştum ancak orada arkadaş şöyle söyledi: "Web tasarım/yazılım, web hosting ve domain hizmeti vermekteyiz" bakacak olursak evet bazı kısımları ilgilendiriyor belki web hosting olabilir ki birçok kişi keyubu veya batihost kullandığı (genelleme yapmıyorum sadece çoğunluk bu firmaları kullanıyor.) için zaten web script ve siteleri ücretsiz geliyor, web tasarıma gelecek olursak kaç kişi bunu yaptırıyor Minecraft sektöründe bilemiyorum ve sonra olarak domain kısmına gelecek olursak evet burada bazı kişiler kendi scriptlerini kullanmak için alır ancak bana oradaki yetkili arkadaş da söyledi Minecraft kullanıcıları satışlarının %10'luk bir kısımını bile oluşturmuyormuş yani çok az ama bu direkt olarak Minecraft ile ilgili değil yani bu şeyler biz Minecraft sektörüne giriyoruz demenin karşılığı bu olmaz bence yani bunlar genel şeyler ki baktığım zaman herkes bence buna katılır. Yani ben bu Minecraft sektörüne giriyoruz sözü duyunca direkt vds/hosting/domian sandım. Şimdi öneriler kısmına gelecek olursak eğer bir konu açıyorsanız ve kullanıcıları konu içerisinde bilgilendirmek de istiyorsanız bence bunu doğru yapmalısınız şahsen ben bir bakayım şu firmanın sitesine demesem vds/hosting/hosting satışları yaptığını sanacaktım ki birçok kişi zaten siteye girmez bile eğer konuyu sadece okumaksa amacı burada eksik bilgilendirme var ve benim gözümde Crenw.Net tam olarak "Yönetim üyeleri olarak aldığımız bir karar ile Minecraft sunucuları hizmeti vermeye başlama kararı aldık." cümlesinin altını dolduramamış zira baktığımız zaman arkadaşın bana söylediği "olabilir" yani ortada muhtemel karar için bir işlem veya cidden yönetim tarafından alınmış bir karar yok gibi görünüyor ki eğer öyle bir şey olsa yetkili personeli böyle bir şey demez diye düşünüyorum bunun haricinde eğer gerçekten Minecraft sektörüne girecekseniz müşterileriniz için daha farklı şeyler düşünmelisiniz bu olaylarda artık web script olayına döndü her firma klon olmaya başladı birçok firmanın tasarımı mesela çok benzer. Neyse diyeceklerim bu kadar umarım beni yanlış anlamazsınız ancak ben fikirlerimi ve önerilerimi sundum..

Ek bir not konu bir biraz eski ancak hala daha değişen bir şey yok onu anladık konu sadece açılmak için açılmış benim anladığım bu.
Zaman ayırarak böyle bir yazı yazmanız bizi mutlu etti. ?

Bizim en başta MC-TR'ye katılma kararı aldığımızda vds alanına bizde girelim diye düşünmüştük fakat sonrasında asıl işimiz olan yazılım tarafı daha çok ilgi gördüğü için boşuna ek maliyetlere girmek istemedik. Haklısınız konu içeriğiyle ilgili konuyu da unutmuştuk zaten bu yüzden güncel değildi fakat en kısa sürede güncelleyeceğiz. Web tasarım/yazılım, web hosting, reseller hosting ve domain hizmetleri olarak uzun bir süre devam ettirmeyi düşünüyoruz daha sonrasında vds hizmeti getirmemiz mümkündür.

Yorumunuz için teşekkür ederiz :<3:

EchTR

echtr of legend

Discord:

EchTR#1848

Elmaslar
629
Puanlar
8.060
Yer
İzmir
BENİM ŞAHSİ ÖNERİLERİM
Sizden tek ricam internet ortamımda biraz daha kurumsal gözükmeniz. Kişisel hesaplarımız yerine sadece resmi hesabınızı verirseniz veya konu tasarımını daha düzgün yaparsanız daha ilgimi çeker. Sıcak bir ilişki kurmak istediğinizi anlıyorum fakat bu önerilere göre de sıcak bir ortam kurabilirsiniz.

Crenw.Net

Elmaslar
81
Puanlar
4.030
BENİM ŞAHSİ ÖNERİLERİM
Sizden tek ricam internet ortamımda biraz daha kurumsal gözükmeniz. Kişisel hesaplarımız yerine sadece resmi hesabınızı verirseniz veya konu tasarımını daha düzgün yaparsanız daha ilgimi çeker. Sıcak bir ilişki kurmak istediğinizi anlıyorum fakat bu önerilere göre de sıcak bir ortam kurabilirsiniz.
Merhabalar, yorumunuz üzerine konumuzdaki iletişim adresleri güncellenmiştir. Tanıtım konumuzu buraya tıklayarak görebilirsiniz. ?

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı