Sol Reklam
Sağ Reklam

CreedSSP Hatası Nasıl Çözülür?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
T

tunaozsari

Ziyaretçi
credssp-windows10-baglanti-hatasi.jpg

Birçok Kişinin Uzak masaüstü bağlantısı kurarken yaşadığı sorunun çözümünü burada sizlerle paylaşmak istedim.

1. Yol (Hostingler İçin)
Sunucu Kurulumunu Yaptıktan Sonra "Remote Settings" Kısmındaki Ayarları Aşağıdaki Şekilde Yaparsanız Müşterinin Herhangi Bir Ayar Yapmasına Gerek Kalmaz.
Screenshot_1.png

2. Yol (*İşletim Sistemi Windows 10 Pro Olanlar İçin)

1. Başlat => Çalıştır => gpedit.msc veya Windows tuşu + R enter yapın. gpedit.msc yazın
  2. Açılan Pencerenin sol kısmından Yerel Bilgisayar İlkesi => Yönetim Şablonları => Sistem menüsünü seçin.
  3. Şifreleme Oracle Düzeltme alanına çift tıklayın.
  4. Açılan Pencerede Etkin seçiniz ve Korumu Düzeyini Savunmasız seçin ve tamama tıklayın.
*Not: Eğer İşletim Sisteminiz Windows 10 Home ise 2. yol işe yaramayacaktır. Bu Yüzden Hostinginizden 1. Yol'u uygulamasını isteyebilirsiniz.
2.Not : Bu adımlara rağmen sorun devam eder ise yorum kısmında belirtlebilirsiniz.
3. Not: Aşağıdaki Dosyayı İndirip Çalıştırırsanız 2.Yol'u uygulamış olursunuz.

İndir
VT

HamzaEser

1881 - 193∞
Hosting Görevlisi

Discord:

müneccim hamza#6628

Elmaslar
231
Puanlar
6.835
Bu hatayı alan bir kaç kişi görmüştüm. Hatayı alan kişiler için çözüm odaklı başarılı bir konu olmuş.​

tunayilmaz08

Bir yol var ama her yerde tuzak

Discord:

Tuna Yılmaz#0002

Elmaslar
40
Puanlar
9.345
Yer
Ankara
Minecraft
tunayilmaz08
Yada Microsoftun çıkardığı Remote Desktop Uygulamasını Kullanabilirsiniz Sanırım

benibilenbilir

Java / Skripter

Discord:

! metemoii#9257

Elmaslar
414
Puanlar
5.825
Yer
İstanbul
Minecraft
Mete
gerçekten çok sağol, bu sorunu 2 gün önce yaşadım bir dosya indirdim "regedit" :) buda yaralı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı