Sol Reklam

Crash Team Racing Nitro Fueled Ön İnceleme

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
yeni_lo324232go.png

Herkese Merhaba Ben Jystx, Bu Ön İncelemede Sizlerle Crash Team Racing Nitro Fueled'i inceleyeceğiz.
İyi Okumalar MC-TR!

Oyun Hakkındaki Açıklama

Oyun bir tür yarış oyunudur. İçerisindeki bir çok karakter ve map kullanıcının dikkatini çekmekte, kıyasıya bir mücadelenin içindeler!
Oyun hakkında fazla konuşulcak bir kısım yok basit, kavramasıda çok kolay bir oyun.
Oyunumuzun içerisinde fotoğrafda görmüş olduğunuz meyveler sanırım yolda toplanıyor ve bir özellik için kullanılıyor olabilir.
Bu tür yarış oyunları seven erkeklerin fazla olacağını düşünüyorum bu yüzden bu oyuna güzel puan verileceği ortada.
Fakat bana sorarsanız oyun daha da geliştirilebilir daha fazla karakter ve map gibi veya özellik gibi.
Oyunun şuan yeni çıkmasından dolayı anlayış gösteriyorum.

Devamı(Ek)

Oyunda sadece karakter değiştirmekle kalmıyorsunuz ayrıca araçlarınızı da değiştirebilirsiniz.
Fakat karakter değiştirince gelen araçtan bahsetmiyorum bahsettiğim kendinize özgü direk araç yerine,
karakter alabilirsiniz. Bu özellik de güzel olmuş beğendim.
Ayrıca şunuda belirteyim oyunda hız,tnt,bomba gibi şeyler alabiliyorsunuz.
Rakiplerinize kullanmak için gerçekten güzel. Eğer arkadaşlarınızla oynuyor iseniz.
Onları bu şekilde sinir edebilirsiniz/kışkırtabilirsiniz.

Oyun Hakkında Ufak Tefek Bilgiler

Edindiğim bilgiye göre oyun sadece PS4 kullanıcıları için olmayacak.
Swith,PS4,PC,Xbox One oyuncular için de çıkacak.
Oyunun çıktıkdan sonra satışa sunulduğu fiyat 39$ olacağı söyleniyor.
Bu cidden fazla bi rakam. Ama 1999'a göre farklılığı gayet güzel.
20.yılına özel olarak böyle bir açılış düzenlenmiş ve oyuncular düşünülmüş gerçekten çok iyi!
Şimdiden iyi oyunlar dilerim. Aksiyon severler!

Vamers-Gaming-Crash-is-back-yet-again-in-new-Remastered-Crash-Team-Racing-Nitro-Fueled-04.png

Oyunumuzun ana resmi bu şekildedir. Oyunu az çok anlamanız kolaylaşıyor bu resim sayesinde.
Oyunumuz bir yarış oyunudur eğlenceli ve maceralı bir oyun seviyorsanız oynayabilirsiniz çıkış tarihini aşşağıda belirttim.
Devam edelim!

crash-team-racing-810x456.jpg

Hangi kişi önde veya arkadaysa ona göre sıralamanız sol alt da gözükmektedir.
Gideceğiniz harita ve nerde olduğunuz sağ alt da gösterilmektedir.
Kapışan kişiler sol orta kısımda.
Daha iyi anlayabilmeniz için resimlerle anlatıyorum şimdi ise diğer resmimize geçelim.

Crash-Team-Racing-Nitro-Fueled-Screenshot-2.jpg

Burda karlı bir yerde yarış yapmaktasınız, görmüş olduğunuz kutular size ödül kazandırır ve bunlardan hız vb. özellik çıkabilir.
Burda yarışları kolay kazanmanız için bir fırsat verildiğini düşünüyorum açıkçası güzel olmuş ben beğendim.

crash-team-racing-screen-02-ps4-en-03dec18_1543942512416.jpg

Burda ise oyunumuzdan çekilmiş yarış esnasında bir görsel göreceksiniz. Oyunda yanlız ödül kutuları yok.
Arkada görmüş olduğunuz gibi Tnt'ler vardır. oyun hakkında böyle bir bilgi alamadım.
Fakat anladığım kadarıyla onun üstüne geldiğinde ölüyorsunuz veya bir rakibe fırlatıyor olabilirsiniz.
Oyun çıktığı zaman oynayan arkadaşlar rahatça anlayabilirler ve kavrarlar mantığı devam edelim.

CTR.jpg

Bahsetmiş olduğum aslında tam da bu arkada görmüş olduğunuz hız noktaları sayesinde hızlanabilirsiniz.
Ama her map da olmayabilir bunun için kutulardan faydalanabilirsiniz.
Tnt'lere dikkat edin!

6186981441_2b4664ec7c_b.jpg

Oyunda bir çok harita vardır sizde çok fazla harita olmasını istemez miydiniz?
Haritalar az olduktan sonra bir süre sonra sıkıcı olacaktır fakat oyun yeni açılmasına rağmen bu kadar map mevcut ilerki güncellemelerde
getirecebileceklerini düşünüyorum.
Resimler kuşbakışı olarak gösterilmiştir her Map'ın fotosu içerisinden gösterilmiyor bunun için bende üzgünüm.

maxresdefault.jpg

Oyundaki tüm karakterler bu şekildedir. Nasıl alındıkları hakkında bir fikrim yok sanırım oyunda bir tür market olabilir.
Varmıdır bilmiyorum fakat bu karakterlere yeni güncelleme yapılıp hepsine ayrı özellik eklenirse hoş olabilir.
Buda oyunu daha ilgi çekici hale getirir diye düşünüyorum. Peki sizin görüşleriniz neler?

1546840597_547512_1546840690_noticia_normal.jpg

Burda oyunun pixel oynanış resmi ile gerçekçi oynanış fotoğrafını göreceksiniz.
Arada gerçekten inanılmaz fark olduğunu düşünüyorum.
1. fotoğrafımızdaki 1999 yılındaki versiyonudur.
2. fotoğrafımızdaki ise 2019 yılındaki versiyonudur.
Aradaki gerçekçilik gerçekten efsane!

Sıra geldi trailer videosuna iyi seyirler!

Minimum Sistem Gereksinimleri

Önerilen Sistem Gereksinimleri

Xbox One

Xbox One

x64

x64

Not: Oyun daha çıkmadığı için sistem gereksinimleri verilmemiş verilmiş olduğu sadece bu kadarı buda Xbox One kullanıcıları için.
Bunda benim bir hatam bulunmamaktadır.

images.png

HOŞÇAKALIN!

@admiraldus @Woodie

Ekler

• images.jpg
    images.jpg
    10,9 KB · Görünt.: 24
Son düzenleyen: Moderatör:

RebelZone

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor

Discord:

RebelZone#6475

Elmaslar
1.692
Puanlar
9.075
Yer
RebelZone#6475
Minecraft
RebelZone
Güzel bir konu fakat daha iyisi olabilir başarılar efenim.

-ULTRA-

GY!
Elmaslar
222
Puanlar
4.020
Minecraft
Whessry
Şu tür oyunlarla pek aram yok ama arada sırada oynarım birde oyunun grafiklerinde biraz daha iyileştirme yapabilirler.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı