Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü CraftRise Olayları.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
T

Tecrübeli Mimar

Ziyaretçi
:dusundurucu:Merhabalar Değerli Forum Üyeleri ;
Size CrafRise Adlı Sunucunun Neden Oyuncu Kaybettiğini Ve Yaptıkları Kötü Niyetli Şeyleri Paylaşıcağım,
İlk Olarak Craftrise Son Günlerde Çok Fazla Oyuncu Kaybediyor Nedeni Oturumunuz Sonladı Hatası , Fps Sorunu , R.A.C Ban Hatası , Gibi Sorunlar Yüzünden
Çok Fazla Oyuncu Kaybetti Sizi Biraz Geçmişe Göndericeğim,
Toplu İstifa Olmuştu Bildiğiniz Gibi Moderatör Mimarlar ve Discord Modları İstifa Etmişti Tanıdığım Bir Eski Yetkiliyle Bu Konu Açıldığında Bana Söyledi,
Ayrılmalarının Sebebi Sunucuyu Protesto Etmekti Ancak Nedeni Kötü Bir Amaç Değildi CraftRise Bir Konuşmasında Para Sıkıntıları Çektiğini Söylemişti
Ancak Sadece Sunuculardan Aylık Garanti 2500 TL Civarı Kazanıyorlar Elbette Bu 2 Kurucuya Yetmez Bu Yüzden Kötü İşlere Girdiler ve
Şuanki Rise Clientte Yetkili Arkadaşımız Mining Olduğunu Söyledi ve Bu Yüzden Yetkililer Topluca İstifa Etmişti
MİNİNG: Bir Bilgisayarı Kötüleştiren Zararlı Ancak Bunu Koyan Kişinin Para Kazanacağı Birşey, Eski Mimar Veartria :

Kanıtlarımda Bunlar: CPU NUN 100DE100 OLMASI VE
1632647725280.png
1632647735964.png

Pucci

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
148
Puanlar
3.025
Yer
Nope
Minecraft
Nope
İnanmıyorum hocam ya. Mining yapamazlar diye düşünüyorum çünkü mining yapacaklarsa bunun bir hukuku olmalı ve herkese virüs niyetine gelebilecek bir dosya göndermemeli. Eğer tespit edildiyse dava açılabilir ve bu dava sonucunda server kapanma yollarına doğru gidebilir ya da büyük oyuncu kayıpları yaşayabilir. Eğer ki böyle bir kusur gördülerse dava açarlardı direk neden sana falan söylüyorlar ki?

T

Tecrübeli Mimar

Ziyaretçi
@Pucci Herkes İnsan Para İçin Herşeyi Yapar, ve Direk Değil Aylar Sonra Söyledi Bana İlk Olarak Bir Arkadaşımdan Haber Aldım Bunu Sonra Doğrulatmak İçin Eski Bir Yetkiliye Sordum.

Pocan

¡Ándale! ¡Ándale!

Discord:

Pocan#4406

Elmaslar
178
Puanlar
7.075
Yer
Ev
Minecraft
Pocan
İnanmıyorum hocam ya. Mining yapamazlar diye düşünüyorum çünkü mining yapacaklarsa bunun bir hukuku olmalı ve herkese virüs niyetine gelebilecek bir dosya göndermemeli. Eğer tespit edildiyse dava açılabilir ve bu dava sonucunda server kapanma yollarına doğru gidebilir ya da büyük oyuncu kayıpları yaşayabilir. Eğer ki böyle bir kusur gördülerse dava açarlardı direk neden sana falan söylüyorlar ki?
Yok olay doğru 6-7 ay öncesindede fark etmiştik bunu tek yapan sunucu craftrise değil en büyükleri de dahil :) bu sebepten dolayı korsan kullanmayın.

HyperionDev

demon mode inside of an angel
Onaylı Satıcı

Discord:

efekurban

Elmaslar
448
Puanlar
15.310
Yer
Bursa
Minecraft
HyperionDev
Twitter
efekurbann
Ancak Sadece Sunuculardan Aylık Garanti 2500 TL Civarı Kazanıyorlar Elbette Bu 2 Kurucuya Yetmez Bu Yüzden Kötü İşlere Girdiler ve
CraftRise mı ayda 2500tl kazanıyormuş :D

CraftRise'a rakip bile olamayacak 200-500 çeken sunucuların gelirleri bile bunun 2 katı veya daha fazla.
Tamamen karalamaymış gibi geldi bana.

Pocan

¡Ándale! ¡Ándale!

Discord:

Pocan#4406

Elmaslar
178
Puanlar
7.075
Yer
Ev
Minecraft
Pocan

CraftRise'a rakip bile olamayacak 200-500 çeken sunucuların gelirleri bile bunun 2 katı veya daha fazla.
Craftrise launcherini kullanmaya devam o zaman :)

Pucci

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
148
Puanlar
3.025
Yer
Nope
Minecraft
Nope

Hocam bence yetkiler arttıkça paralar da artıyor ve bayağı yetkili olduğunu varsayarsak normal bir yetkiliye düşen para miktarı yine de iyi. Yani tüm craftrise 2500 lira kazanamaz bence günlük 2500 lira kazanır. 2500 lira yetkililerin maaşıdır bence.

T

Tecrübeli Mimar

Ziyaretçi
@HyperionDev Garanti Dedim Tam Sayı Vermedim Yaani 2500 TL Den Aşşağı Değildir Dedim

HyperionDev

Onaylı Satıcı

Discord:

efekurban

Elmaslar
448
Puanlar
15.310
Yer
Bursa
Minecraft
HyperionDev
Twitter
efekurbann
T

Tecrübeli Mimar

Ziyaretçi
@HyperionDev Bu Arada Bu Konular Sakıncalı Ben Korkmuyorum Çünkü Yaptıklarını Yaptılar Zaten Bana :D

Protocol

Oxygen Project

Discord:

Protocol#1087

Elmaslar
151
Puanlar
6.825
Minecraft
ProtocolTR

HyperionDev

Onaylı Satıcı

Discord:

efekurban

Elmaslar
448
Puanlar
15.310
Yer
Bursa
Minecraft
HyperionDev
Twitter
efekurbann
@HyperionDev Bu Arada Bu Konular Sakıncalı Ben Korkmuyorum Çünkü Yaptıklarını Yaptılar Zaten Bana :D
Sen ne anlatıyorsun aga ya? CraftRise'ın 18'ini doldurmamış bir çocukla uğraşacağını, dava edeceğini falan mı sanıyorsun.
Beğenseniz de beğenmeseniz de CraftRise Türkiye'nin en büyük sunucularından birisidir.

Adam ironi yapmış :'D:'D-_-
İroni olduğunu nereden anladığını söyler misin merak ediyorum da.

Pocan

¡Ándale! ¡Ándale!

Discord:

Pocan#4406

Elmaslar
178
Puanlar
7.075
Yer
Ev
Minecraft
Pocan
Sen ne anlatıyorsun aga ya? CraftRise'ın 18'ini doldurmamış bir çocukla uğraşacağını, dava edeceğini falan mı sanıyorsun.
Beğenseniz de beğenmeseniz de CraftRise Türkiye'nin en büyük sunucularından birisidir.
Evet doğru en büyük sunuculardan biri inkar eden kim ben göremedim :'D :'D

Protocol

Oxygen Project

Discord:

Protocol#1087

Elmaslar
151
Puanlar
6.825
Minecraft
ProtocolTR
İroni olduğunu nereden anladığını söyler misin merak ediyorum da.
Bir kişi "Korsan kullanmayın." dedikden sonra "O zaman CraftRise Launcher'a devam" demesinin açıklanabilir bir yanı yok. İroni den ibaret olduğunun anlamıyorsan o sende ki sorun dostumm :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı