Sol Reklam

Bulundu CRAFTAPEX YENİ YETKİLİ EKİP !

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Erisos

Yurtta Sulh Cihanda Sulh

Discord:

Erisos

Elmaslar
88
Puanlar
4.430
Yer
İstanbul, Adana'nın Elçisi
Minecraft
Erisos
Öncelikle selam ben erisos minecraft sunucumuza yetkili arıyoruz eski ekibi maalesef dağıttık belirli sebeplerden. craftapex sunucusu 1.16.5 sürümünde gelişmiş bir survival sunucusudur 3 aydır açıktır. yetkili şartları aşağıda. ;

・Destek , Yardımcı , MOD , MOD+ , SEO ve Developer ekiplerinde boş yer vardır.

・yaş sınırımız 13+ bilginize göre değişebilir.
türkçe yazım bilginizin ileri seviyede olması gerekir.
・biraz ucundan ingilizice bilginizin olması gerekir.
・sunucuya zaman ayırmanız gerekir. uğraşamam ben bana gm ver bide rol , hava atmak istiyorum diyorsanız yazmayın bile :)
cızırtısız ve düzgün bir mikrofon lazım ve genelde seste oluruz ve seslide takılmanız gerekebilir gün içerisinde.
・en ufak işte ayol ben katlanamam arkadaşlarım çağırdı bb ahmet yapsın demek gibi bir lüks yok. ( ahmetten git yardım iste hızlı bitsin ozaman)
・seste küfür serbesttir ekip içerisinde kişilere ve ekibe etmek yasaktır sinirlenip küfür ettiğinizde kimse bir şey demek
・isim , soy isim , şehir/ilçe, e-posta , varsa telefon numarası vermek zorunludur.

bunlar size abartı gelebilir bir tık abarttım yazıda. yazıya bakarak ön yargılı olmayınız. tatlı bir ortam var kurallara uyuyoruz. iyi günler.

DİSCORD İLETİŞİM : Erisos#7322

'Berk

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

Berk#5313

Elmaslar
47
Puanlar
195
Başarılar umarım aradığınız yeni ekip üyelerini bulursunuz. :chopper:

A

Amot

Ziyaretçi
bunlar size abartı gelebilir bir tık abarttım yazıda. yazıya bakarak ön yargılı olmayınız. tatlı bir ortam var kurallara uyuyoruz. iyi günler.

demişsin bana kalırsa abartı değil sunucuna alıcağın yetkiliye ulaşımının olması gerekli sonuçta bu kişilere yetki veriyorsun ve sunucuna zarar verebilir bundan dolayı kimseninde abartı diyeceğini sanmam

Erisos

Yurtta Sulh Cihanda Sulh

Discord:

Erisos

Elmaslar
88
Puanlar
4.430
Yer
İstanbul, Adana'nın Elçisi
Minecraft
Erisos

demişsin bana kalırsa abartı değil sunucuna alıcağın yetkiliye ulaşımının olması gerekli sonuçta bu kişilere yetki veriyorsun ve sunucuna zarar verebilir bundan dolayı kimseninde abartı diyeceğini sanmam
haklısın keşke yazmasaymışım adam daha yazdığımı okumaya tenezzül etmiyor bana hangi yetkiler var diye soruyor :enteresan:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı