• Merhaba savaşçı, biraz yardıma ihtiyacın var gibi görünüyor. Ben sana yardım edeceğim!

Eğer Minecraft Skript hakkında destek almak istiyorsan buraya, Minecraft Plugin hakkında destek almak istiyorsan buraya, Minecraft Sunucu Saldırıları hakkında destek almak istiyorsan buraya, Minecraft Bungeecord hakkında destek almak istiyorsan buraya, Minecraft Modlar hakkında destek almak istiyorsan buraya, Minecraft Haritalar hakkında destek almak istiyorsan buraya ve son olarak Minecraft Genel hakkında destek almak istiyorsan buraya tıkla!

CozyCraft - IP: cozycraft.net

IYusuf_DemirI

O Bir Yutupçu!
Elmaslar
1.298
Puanlar
3.690
IYusuf_DemirI#4555
live:iyusuf_demiri
Şuana dek hiç mmo sunucusu oynamak kısmet olmadı. Umarım sunucunuz başarılı olur buildlerinizi geliştirmelisiniz biraz daha profesyonel bir iş ortaya koymak için.​

Mandaalina

İnsanlara Yardım Eden Bir Mandalina
Elmaslar
12
Puanlar
970
Sunucu Cidden Cok fazla hoşuma giddi konu düzeni 10/6 denilebilir fakat sunucu güzel geldi bana başarılar dilerim sunucun ve hayatında ellerine sağlık diyorum.
Bayadır Buralarda Yoktum Geri Döndük Artık.
İyi Günler İyi Forumlar

WaterSoon

Sınavda tüm kitaptan sorumlusunuz.
Premium
Elmaslar
150
Puanlar
1.240
Konu tasarımınıza biraz daha önem vermelisiniz. Tasarım ne kadar iyiyse oyuncuyu etkileme o kadar çok olur.

İyi Oyunlar, İyi Forumlar...

kahval

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
2
Puanlar
1.160
Konu tasarımınıza biraz daha önem vermelisiniz. Tasarım ne kadar iyiyse oyuncuyu etkileme o kadar çok olur.

İyi Oyunlar, İyi Forumlar...
Teşekkür ederiz.[DOUBLEPOST=1514402335,1514130016][/DOUBLEPOST]İstendiği gibi konu tasarımı güncellendi.

Yukarı