Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Çözüldü - Multiverse-Core Spawn Sorunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Rikachu

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

『zLuffy_』#6758

Elmaslar
3
Puanlar
2.010
Minecraft
_zLuffy
Merhaba! ben survival sunucusu açıyorum. ve lobiden ana survival mapine gitmek için multiverse-core kullanıyorum.
Yapmak istediğim şey şu oyuncular npc ye tıkladıklarında eski gittikleri yerlerinde spawn olsunlar fakat herzaman biz denediğimizde bizim ayarladığımız spawnda doğuyorlar. böyle olunca evleri fln kayboluyor bunu nasıl yapabiliriz ?

Npc'de kullandığım komut ; mvtp %player_name% survival1

W

Wafe

Ziyaretçi
gitmelerini istediğiniz dünyaya gidip doğmalarını istediğini noktada mv setspawn yazın

Rikachu

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

『zLuffy_』#6758

Elmaslar
3
Puanlar
2.010
Minecraft
_zLuffy
gitmelerini istediğiniz dünyaya gidip doğmalarını istediğini noktada mv setspawn yazın
hayır. demek istediğim oyuncular bir yere gidip hub çekip tekrar dünyaya girdiklerinde aynı yerde olsunlar

W

Wafe

Ziyaretçi
hayır. demek istediğim oyuncular bir yere gidip hub çekip tekrar dünyaya girdiklerinde aynı yerde olsunlar
yani şunumu istiyorsunuz son doğdukları noktada değilde çıkıp girselerde spawnda doğacaklar ?

Rikachu

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

『zLuffy_』#6758

Elmaslar
3
Puanlar
2.010
Minecraft
_zLuffy
yani şunumu istiyorsunuz son doğdukları noktada değilde çıkıp girselerde spawnda doğacaklar ?
Öncelikle özür dilerim eğer anlatamadıysam. hub çektikleri zaman tekrar oldukları yerde doğacaklar. ama biz denediğimizde bizim ayarladığımız spawnda doğuyorlar

W

Wafe

Ziyaretçi
Öncelikle özür dilerim eğer anlatamadıysam. hub çektikleri zaman tekrar oldukları yerde doğacaklar. ama biz denediğimizde bizim ayarladığımız spawnda doğuyorlar
skriptlerinizde bunu tetikleyen birşey varmı kontrol edermisiniz?

Rikachu

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

『zLuffy_』#6758

Elmaslar
3
Puanlar
2.010
Minecraft
_zLuffy

LokmaCraft1

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Saul4Goodman#2021

Elmaslar
4
Puanlar
185
Minecraft
Saul4Goodman
Merhaba! ben survival sunucusu açıyorum. ve lobiden ana survival mapine gitmek için multiverse-core kullanıyorum.
Yapmak istediğim şey şu oyuncular npc ye tıkladıklarında eski gittikleri yerlerinde spawn olsunlar fakat herzaman biz denediğimizde bizim ayarladığımız spawnda doğuyorlar. böyle olunca evleri fln kayboluyor bunu nasıl yapabiliriz ?

Npc'de kullandığım komut ; mvtp %player_name% survival1
bu çözümü bilmiyorum ancak multiverse core beni çok hayal kırıklığına uğrattı consola milyonlarca hata verdirtiyor,

jhjhjhj

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
20
Puanlar
495
Yer
Uzay Üssü
bu çözümü bilmiyorum ancak multiverse core beni çok hayal kırıklığına uğrattı consola milyonlarca hata verdirtiyor,
Multiverse Core un en yeni sürümü 1.12 vs gibi sürümlerde hata veriyor eski sürümlerinden birini indirin düzelir. Sanırım böyle END_PORTAL_FRAME falan diye hata veriyordu değil mi

Ve istediğiniz oyuna girince spawna ışınlanmak ise skript yada aşağıdaki plugini kullanabilirsin:

HubThat

Kod:
command /setspawn:
    permission: op
    permission message: &cBunu yapamazsın.
    trigger:
        set {spawn} to players location
        send "&aSpawn başarıyla ayarlandı!" to player
        stop

on login:
    teleport player to {spawn}

on death:

command /spawn:
    trigger:

Son düzenleme:

LokmaCraft1

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Saul4Goodman#2021

Elmaslar
4
Puanlar
185
Minecraft
Saul4Goodman
Multiverse Core un en yeni sürümü 1.12 vs gibi sürümlerde hata veriyor eski sürümlerinden birini indirin düzelir. Sanırım böyle END_PORTAL_FRAME falan diye hata veriyordu değil mi
hayır mesaj bile yazılmıyordu reload atınca üst üste spam bile atıyordu silince rahatladık

jhjhjhj

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
20
Puanlar
495
Yer
Uzay Üssü
hayır mesaj bile yazılmıyordu reload atınca üst üste spam bile atıyordu silince rahatladık
Şuan ayarlı bir spawnınız var mı? Ve istediğiniz şey /hub çekince kaldığı yere dönmesi mi? Tam anlayamadım

Ayrıca eski sürümü deneyin

Rikachu

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

『zLuffy_』#6758

Elmaslar
3
Puanlar
2.010
Minecraft
_zLuffy
Çözüm Yok mu video atacağım anlaşılsın diye

Rikachu

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

『zLuffy_』#6758

Elmaslar
3
Puanlar
2.010
Minecraft
_zLuffy
Videoda Gördüğünüz gibi ben bir yere gidip hub çekiyorum fakat Ben npc ile tekrar ışınlandığımda beni normal spawn noktasına atıyor. Ben istiyorum ki oyuncular hub çekip ışınlandıkları zaman ayarladığım sapwn noktasında değil gittikleri yerde olmalarını istiyorum.

Buyrun video,

Rikachu

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

『zLuffy_』#6758

Elmaslar
3
Puanlar
2.010
Minecraft
_zLuffy
sorun çözüldü bilmeyen arkadaşlar için multiverse-inventory plugini lazım indirin ve şu komutu yazın '' /mvinv toggle last_location ''

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı