Sol Reklam
Sağ Reklam

Concon Craft Paketi +(Plus)| Sonunda Yayınlandı | Beta Aşaması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

KanakanTR

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
34
Puanlar
0
Merhaba Aradaşlar 1-2 Gün önce
Concon Craft Paketi Ön İnceleme Konusu Açmıştım Şimdi ise
Beta PAketini Yayınlıcam Paket Geliştirilmeye Devam Edecektir

Şimdi Videoya Geçelim

<style4>asd<style4>

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
6
Puanlar
0
Bence ücretli olarak yayınla.Çünkü herkes ücretli yayınlıyor yayınlamayan pek kalmadı fakat keyfin bilir.

KanakanTR

Elmaslar
34
Puanlar
0
Bence ücretli olarak yayınla.Çünkü herkes ücretli yayınlıyor yayınlamayan pek kalmadı fakat keyfin bilir.
Ben Zaten Ücretsiz yayınlamak istiyom bu paket daha hiç bişey daha zorlarınıda görmüştüm

fugue

Zümrüt Hojtir, Ama Benenah
Emektar

Discord:

srcn.

Elmaslar
894
Puanlar
16.080
Yer
İzmir
İlk önce beta sürümündeki paketin konusunu açmamanı öneriyoruz. 1 kere haber verdiniz bence uzatmaya gerek yok.

shad

the temple of the king

Discord:

emrenos#5027

Elmaslar
1.442
Puanlar
17.290
Minecraft
emrearik
Başarılarının devamını dilerim, kolay gelsin. Güzel ve başarılı bir paket olmuş :)

KanakanTR

Elmaslar
34
Puanlar
0
İlk önce beta sürümündeki paketin konusunu açmamanı öneriyoruz. 1 kere haber verdiniz bence uzatmaya gerek yok.
Uyarınız İçin Teşekkürler Bundan Sonra Konu Güncellemeye çalışırım[DOUBLEPOST=1493920179,1493920147][/DOUBLEPOST]
Başarılarının devamını dilerim, kolay gelsin. Güzel ve başarılı bir paket olmuş :)
Teşekkürler

samoi

one is glad to be of service
Emekli

Discord:

mudlusamoi#5646

Elmaslar
1.383
Puanlar
19.760
Yer
Bursa
Minecraft
smt287
Paket hakkında ayrıntılı bilgiyi konuyada eklersen sevinirim. Videoyu izleyen paketi alır gibi bir hissiyat var :)

KanakanTR

Elmaslar
34
Puanlar
0
Paket hakkında ayrıntılı bilgiyi konuyada eklersen sevinirim. Videoyu izleyen paketi alır gibi bir hissiyat var :)
Eklerim Eklemesinede Benim İçin Sıkıntı Olmaz Ancak Bazıları Anlamayınca Tekrar Tekrar Soruyor Bunu Engellemeye Çalıştım , Evt Belkide Reklamcı Gibi Konuşuyorumdur

Tobi

"No one cared who I was until I put on the mask."
Elmaslar
141
Puanlar
13.980
Merhaba Aradaşlar 1-2 Gün önce
Concon Craft Paketi Ön İnceleme Konusu Açmıştım Şimdi ise
Beta PAketini Yayınlıcam Paket Geliştirilmeye Devam Edecektir

Şimdi Videoya Geçelim

Bak güzel kardeşim her konuna belki resimli falan bişey koymuştur diye mutlu oluyorum ama tek yaptığın videona izlenme ve beğenme için resim koymamak artık 1-2 resim koy yani clickbait gibi bişey oldu.

KanakanTR

Elmaslar
34
Puanlar
0
Bak güzel kardeşim her konuna belki resimli falan bişey koymuştur diye mutlu oluyorum ama tek yaptığın videona izlenme ve beğenme için resim koymamak artık 1-2 resim koy yani clickbait gibi bişey oldu.
Ama Dikkatini Çekerim Ben Hiç Bir Videomda Like Atın veya Abone Olun Demiyorum Adamların Kendi İstekleriyle abone olup like atıyor tüm videolarımı inceleyebilirsin.
ve Eğer Resim Koysam Bazı Arkadaşlarmız Anlamıyor anlamadıkları için tekrar tekrar soruyorlar ben bunun önüne geçmek için video yapıyorum ama çok istiyorsanızda ekleriz sıkıntı yok

Tobi

"No one cared who I was until I put on the mask."
Elmaslar
141
Puanlar
13.980
Ama Dikkatini Çekerim Ben Hiç Bir Videomda Like Atın veya Abone Olun Demiyorum Adamların Kendi İstekleriyle abone olup like atıyor tüm videolarımı inceleyebilirsin.
ve Eğer Resim Koysam Bazı Arkadaşlarmız Anlamıyor anlamadıkları için tekrar tekrar soruyorlar ben bunun önüne geçmek için video yapıyorum ama çok istiyorsanızda ekleriz sıkıntı yok
Plugin paketi sonuçta birkaç pluginin komudunu ve /plugins yazıp onları atıcaksın ve güzel eklentilerin özelliklerini bukadar basit.

DJTurkish

Creeper Evimi Patlattı
Elmaslar
56
Puanlar
6.710
Ya arkadaşlar ben bi türlü yapamadım quick shop dan nasıl satış yapıcaz yani benim 10 gold um var 10 unuda bankaya satıcam nasıl yapıcaz onu ?

KanakanTR

Elmaslar
34
Puanlar
0
Ya arkadaşlar ben bi türlü yapamadım quick shop dan nasıl satış yapıcaz yani benim 10 gold um var 10 unuda bankaya satıcam nasıl yapıcaz onu ?
sol tıkla sandığa chate / sız tane fiyatını yazın ve market kuruldu

samoi

one is glad to be of service
Emekli

Discord:

mudlusamoi#5646

Elmaslar
1.383
Puanlar
19.760
Yer
Bursa
Minecraft
smt287
Acaba plugin paketi hakkında ne zaman konuya bilgi eklemeyi düşünüyorsunuz ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı