Sol Reklam

⚡ CLASRIUM - EMEK SKYBLOCK | 49.99TL Ücretiyle Efsanevi Plugin Paketi! [v0.1]

SpearZ

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

! Burak Can Kubat

Elmaslar
159
Puanlar
4.230
Komik bir insansın bu kadar kişiye ters düşüyorsun sorun sende değil bizde :'D:;p
Arkadaşım Clasrium > Ekip olarak dediklerinizi değerlendirmeye alacağız önerileriniz bizi çok mutlu etti (:
yazmış ve konuyu kapatmış uzatan sizsiniz bunun altına yorumuma cevap veren sizsiniz ben mi tartışmaya girmişim sence?
İyi geceler.

mahlukat

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

mahlukat#0001

Elmaslar
66
Puanlar
1.245
Yer
Ankara
Minecraft
TR_NoMercy
Arkadaşım Clasrium > Ekip olarak dediklerinizi değerlendirmeye alacağız önerileriniz bizi çok mutlu etti (:
yazmış ve konuyu kapatmış uzatan sizsiniz bunun altına yorumuma cevap veren sizsiniz ben mi tartışmaya girmişim sence?
İyi geceler.
Onlar takım benim gibi rahat konuşamıyorlar o yüzden öyle diyorlar garip bir kişiliğiniz var. İyi forumlar.

Felox

PandaDevs > Tasarım & Eklenti Paketi <
Elmaslar
279
Puanlar
3.825
Yer
Tr
Minecraft
Felox
1.8'de custom model data yok gidip araştırmalısın bence.
Emin olun sizden iyi biliyorum, siz CustomModelData demediniz texture pack dediniz. 1.8'de texture pack sistemi var fakat CustomModelData ile yapılmıyor. SonHükümdar isimli yeni açılan bir sunucu var, girip bakmanızı tavsiye ederim bu sunucuya :)) 1.8'de texturepack yapılıyor muymuş iyice bir inceleyin.

mahlukat

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

mahlukat#0001

Elmaslar
66
Puanlar
1.245
Yer
Ankara
Minecraft
TR_NoMercy
Benim muhattap olduğum kişi takım size yapmamışım yorumu. neden konuyu daha çok uzatma gereği duyuyorsun?
Kardeşim burası açık bir forum takıma yorum yapmak istiyorsan gidip Discord'dan veya ö.m üzerinden yazabilirsin çok bilmiş birisiniz. xd:;p

T

Tema

Ziyaretçi
@SpearZ 1.8de pack özelliği bulunuyor hatta bi' ara ekle öğreteyim sana Tema#1537 arkadaşların konusunu baltalamayi bırak.

BayMahmut

Eklenti Paketi
Elmaslar
23
Puanlar
965
Minecraft
BayMahmut
Eklenti paketi, kaliteli olarak görüyorum. En azından forumdan bir şeyler çırpıp "Ben yaptım, 39,99 herkesden ucuz!" demek yerine 49,99TL'ye iyi bir iş çıkarmış. Harita derseniz o fiyat içerisinde ücretli bir harita arıyorsanız, bulamazsınız. Onun dışında paket orta seviye, prefixlerde hoşuma gitti. Başarılar dilerim. ?

Clasrium

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

GolDunEll#0001

Elmaslar
39
Puanlar
195
Eklenti paketi, kaliteli olarak görüyorum. En azından forumdan bir şeyler çırpıp "Ben yaptım, 39,99 herkesden ucuz!" demek yerine 49,99TL'ye iyi bir iş çıkarmış. Harita derseniz o fiyat içerisinde ücretli bir harita arıyorsanız, bulamazsınız. Onun dışında paket orta seviye, prefixlerde hoşuma gitti. Başarılar dilerim. ?
Yorumunuz için teşekkür ederiz (:

Clasrium

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

GolDunEll#0001

Elmaslar
39
Puanlar
195

:mc_57-0: GÜNCELLEME V0.1

- Depo Sistemi Eklendi
- Ada Duvarı Eklendi
- Coin Sistemi Eklendi
- Şans Bloğu Eklendi
- Oto Craft Eklendi
- Oto Tarım Eklendi
- Otomatik Mob Öldürme Eklendi

Harita yoğun istek üzerine DEĞİŞTİRİLDİ!

Konu içerisine resimler eklendi.

G

Garfiyeld

Ziyaretçi
Efsanevi plugin paketi > klasik plugin paketi youtube'da bir çok ücretsiz plugin paketi var ve yaptığınız plugin paketinde değişik bir şey göremedim size özel sistem veya size özel bir şey.
< Amacım Baltalamak değil, amacım eleştri. >
Dün yaptığınız bu yorumun üstüne ekibimizle değerlendirmelere alıp güncellemeler yaptık. Pakete tekrar göz atmanızı ve yeni görüşlerinizi bildirmenizi rica ediyoruz (:

SpearZ

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

! Burak Can Kubat

Elmaslar
159
Puanlar
4.230
Şans bloğu güzel olmuş, Depo sistemindeki ingilizce yerleri değiştirirseniz'de güzel olabilir.
1625412681873.png

Clasrium

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

GolDunEll#0001

Elmaslar
39
Puanlar
195

SpearZ

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

! Burak Can Kubat

Elmaslar
159
Puanlar
4.230

ChiaX

xo xo Gossip Girl

Discord:

ChiaX#6271

Elmaslar
363
Puanlar
7.625
Yer
London, UK
Discord İzni
Minecraft
ChiaX
Son zamanlarda gördüğüm güzel Skyblock paketlerinden biri. Sadece biraz daha orijinal sistem olmasını isterdim, o zaman mükemmel olurdu. Başarılar, bol satışlar. :evet:

Clasrium

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

GolDunEll#0001

Elmaslar
39
Puanlar
195
Son zamanlarda gördüğüm güzel Skyblock paketlerinden biri. Sadece biraz daha orijinal sistem olmasını isterdim, o zaman mükemmel olurdu. Başarılar, bol satışlar. :evet:
Yorumunuz için teşekkürler, güncelleme ile yeni orjinal sistemler eklenecektir.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı