Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü ChiaX, Tema, Felox, Nesna sorunsalı. Forumda yer alan bir satıcının ismini karalamaya yönelik çalışmalar yürütmek.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

| BeyazPolis |

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor

Discord:

BeyazPolis#1044

Elmaslar
432
Puanlar
14.825
Minecraft
BeyazPolis
bu insanlar dolandırıcı değil ki xd bunu şey gibi düşünün crack oyun dağıtmak gibi öyle düşününce çoğu kişiye daha masum geliyor önemli olan bakış açısı :)
Emekçinin (Bu noktada Tasarımcı) emeğini çalmak dağıtmak emek hırsızlığı oluyor aynı şey müşteriye yapılınca niye dolandırıcı oluyor, Emek hırsızı dolandırıcı aynı şey gozümde hiçbir farkı yok

R

Regenerandum

Ziyaretçi
Emekçinin (Bu noktada Tasarımcı) emeğini çalmak dağıtmak emek hırsızlığı oluyor aynı şey müşteriye yapılınca niye dolandırıcı oluyor, Emek hırsızı dolandırıcı aynı şey gozümde hiçbir farkı yok
hocam sizin şahsi yorumunuzdur bi şey diyemem ama ikisi gerçekten farklı şeyler

Jabronx

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
26
Puanlar
1.595
Minecraft
Jabronx

easter is legend

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
13
Puanlar
920
Minecraft
Easter
Merhaba. Konuyu anladığım kadarı ile görüşlerimi belirtmek istiyorum,

"Tema,Chiax,Nesna ve Felox" Şikayetçi "Kreof" adlı forum üyesinin tasarımının aynısını yapıp forum kullanıcılarına ücretsiz olarak sunuyor. Kendi düşüncem bu olay çok yanlış bir durum ortada bir kaç ürün satılıyor ve siz bunları ücretsiz olarak sunuyorsunuz gerçekten ayıp. Forum yetkililerinin en uygun cezayı verdiklerine gerçekten sevindim fakat 4 Şahıs aynı işlemi uyguluyor fakat ayrı cezalar alıyor burada birazcık kafam karıştı. Son olarak, @Kreof senin adına üzüldüm geçmiş olsun.

GolDunEll

Clasrium 2021
Hosting Görevlisi

Discord:

Yunus#4150

Elmaslar
127
Puanlar
9.525
Merhaba. Konuyu anladığım kadarı ile görüşlerimi belirtmek istiyorum,

"Tema,Chiax,Nesna ve Felox" Şikayetçi "Kreof" adlı forum üyesinin tasarımının aynısını yapıp forum kullanıcılarına ücretsiz olarak sunuyor. Kendi düşüncem bu olay çok yanlış bir durum ortada bir kaç ürün satılıyor ve siz bunları ücretsiz olarak sunuyorsunuz gerçekten ayıp. Forum yetkililerinin en uygun cezayı verdiklerine gerçekten sevindim fakat 4 Şahıs aynı işlemi uyguluyor fakat ayrı cezalar alıyor burada birazcık kafam karıştı. Son olarak, @Kreof senin adına üzüldüm geçmiş olsun.
Galiba konuşma üsluplarından dolayı falandı.Öyle yazmışlardı.

R

Regenerandum

Ziyaretçi
chiax sınırsız alması gerekirken 1 yıl aldı o sanirim üslubdan. nesna ise 1-2 ay ban alması gerekirken 1 sene aldı sanırım biraz üstüne gitmişti yetkililerin o nedenle

R

Regenerandum

Ziyaretçi

Kreof

Reaven Team, her türden olağanüstü hizmet!

Discord:

kreof_

Elmaslar
361
Puanlar
7.635
Discord İzni
Bu da bir etken, olayın başlatıcısı yayıncısı gibi unsurlara dikkat edilerek verildi cezalar.

chiax sınırsız alması gerekirken 1 yıl aldı o sanirim üslubdan. nesna ise 1-2 ay ban alması gerekirken 1 sene aldı sanırım biraz üstüne gitmişti yetkililerin o nedenle
ChiaX çözüm önerileri sundu uzlaşmaya çalıştı ve" tasarımları yaptığımda paylaşılacağını bilmiyordum sonradan teklif ettiklerinde ekip üyelerimi kaybetmemek için yaptım." gibi şeyler söyledi bu biraz cezasını hafifletti. Nesna için olan fikrine hiç katılmıyorum tasarımları iş bölümü yapan kişi ayrıca Garpa bu konuda aşırı üslupsuz ve sert tavırlı olarak konuştu. Bir tek hakaret etmediği kalmıştı kısacası. Hatta sanırım Nesnanın cezasını sonradan değiştirmişti garp sınırsız olarak buraya ve güvenilmemesi gerekenler listesine işlememişler sanırım yada değiştirmemiştir, öyle bir şey söylemişti nesnaya.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı