Sol Reklam
Sağ Reklam

Call of Duty: Modern Warfare

Oyunu beğendim.

• Oy Verenler
    3
  • Anket Kapalı .

Jcicosn

Hayata küskün bir öğrenci

Discord:

Elon Musk#3678

Elmaslar
103
Puanlar
4.060
Minecraft
Jcicosn
1572543954980.png

Yeni motoru,teknolojileri ve RTX özelliği ile senenin yeni bebeği. Cepleri zorlayacak. Bilgisayarınızı adeta çökertecek şaka şaka. Cepleri zorlayacağı kesin ama bilgisayarınızı çökerteceğini bilemem. Tek bildiğim şey var oyunun hatalarla dolu olduğu o kadar. Hep demek isterim ki bizler de oyun çıkaralım. Yurt dışına satalım.

Oyun sizi tamamı ile farklı bir ortama ışınlaması ile beraber Dünya'da çoğu oyun açık dünya olsa da maalesef. Oyunda ne kadar minimum sistem gereksinimleri sizin sisteme yeterli gözükse de oynamamanızı öneririz. Çünkü oyundan keyif almak yerine nefret
edeceksiniz.

1572543231305.png

Sistem Gereksinimleri

• İşletim Sistemleri: Windows 7 64-bit (SP1) or Windows 10 64-bit​
  • İşlemci: Intel Core i3-4340 or AMD FX-6300​
  • RAM: 8GB​
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 670/Nvidia GeForce GTX 1650 AMD Radeon HD 7950​
  • Depolama: 175GB​
Burada ki depolamaya özellikle dikkat çekmek isterim. Sizlere ne kadar az gibi gözükse de +35 GB güncelleme ve DLC olabileceğini düşünmelisiniz. Ve ekran kartınız yüzünden 30< Fps görmeniz muhtemel gibi gözüküyor.

İncelediğim videolar da denk geldiğim gibi aşırı bir terörist grup sevicilikten bahsediyorlar. Ama oyunu oynamadığım için sizlere o konuda tam bilgi geçmem kesinlikle mümkün değil.

Üst Sistem Gereksinimleri

Birde işin şu boyutu var. Önerilen oyun sistemi gel gör ki bunu da yeterli görmememe rağmen sizlerle paylaşıyorum.​

• İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit​
  • İşlemci: Intel Core i5-2500K or AMD Ryzen R5 1600X​
  • RAM: 12GB​
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 970/Nvidia GeForce GTX 1660 or AMD Radeon R9 390/ AMD Radeon RX 580 - DirectX 12.0 compatible system​
  • Depolama: 175GB​
1572544930725.png

Burada ki sistem keza diğerine göre iyi olsa da oyunun güncelleme alacağını ek özelliklerin ekleneceğini unutmamak gerekir. Bu kadar babamın malı gibi adeta sokakta mal kazıklamaya çalışan satıcı gibi övdüm. Gelin kötü yanlarına bakalım. Azıcıkta gömelim.​

• Zorunlu internet bağlantısı ister tek olun ister senaryo oynayın.​
  • Güncel XBox ve PC Hataları (Az seviyede hatalar değil.Hem ilerlemeniz kayboluyor hemde nefret ettiriyor.)​
  • Diyelim internet bağlantınız da sıkıntı oldu. O da ekranınızda sadece "masaüstüne dön" yazan bir ekran aman tanrım.​
  • Sanırım Ruslar bu oyunu hem online hemde fiziksel mağazadan kaldırmışlar.​
  • Herkes zayıf bir hikaye demiş. Lakin dediğim gibi oynamadım.Bilemem.​

Peki benim oyunum yok.Kaç para ulan bir oyun ?

Bu yıl PC, PlayStation ve Xbox One için yayımlanan oyun, farklı fiyatlandırmalara sahip durumda. PlayStation cephesine baktığımızda fiyatlar sırasıyla; Standart Sürüm 469 TL, Operator Sürüm 569 TL ve son olarak Operator Enchanced Sürüm 669 TL olarak karşımıza çıkıyor.

Son olarak Xbox üzerinden fiyatlara baktığımız zaman sırasıyla; Standart Sürüm 472 TL, Operator Sürüm 572 TL ve son olarak Operator Enchanced Sürüm 670 TL olarak sunuluyor.

3-4 taksit alırız artık. Ne yapalım.

1572544954543.png

İnceleme puanları

Digital Chumps = 92
Gamer’s Temple = 90
Hobby Consolas = 90
Hardcore Gamer = 90
Everyeye.it = 90
Playstation LifeStyle = 90
Multiplayer.it = 90
TrueGaming = 90
XboxAddict = 90
Power Unlimited = 88
Game Informer = 88
AusGamers = 85
JeuxActu = 85
C0Gconnected = 82
Gameblog.fr = 80
PC Gamer = 80
Windows Central = 80
Jeuxvideo.com = 80
The Daily Dot = 80
Daily Star = 80
PCGamesN = 80
PC Gamer = 80

Ama yine de Modern Warfare serisinin en sevilen karakterlerinden Captain Price’ı da burada gibi gözüküyor. Bu yüzden bazı oyuncular özel şeyler düşünebilirler.​

Ekler

• 1572544858499.png
    1572544858499.png
    1,9 MB · Görünt.: 177
Son düzenleme:
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Şahsen bu oyunu pek fazla beğenemedim. Daha doğrusu her sene farklı tür oyunlar çıkarmasalar ve düzgün bir şey yapsalar cidden tutabilecek bir potansiyelde oyunlar yapabileceklerine inanıyorum. Sanırım bu şirket sırf para için oyun yapıyor veya ben yanılıyorum. Bu arada eline sağlık!

Jcicosn

Hayata küskün bir öğrenci

Discord:

Elon Musk#3678

Elmaslar
103
Puanlar
4.060
Minecraft
Jcicosn
Şahsen bu oyunu pek fazla beğenemedim. Daha doğrusu her sene farklı tür oyunlar çıkarmasalar ve düzgün bir şey yapsalar cidden tutabilecek bir potansiyelde oyunlar yapabileceklerine inanıyorum. Sanırım bu şirket sırf para için oyun yapıyor veya ben yanılıyorum. Bu arada eline sağlık!
COD serilerinden hiç haz etmedim açıkçası.BF daha çok mu sarıyor ne Linç is coming :D

DoctorOne

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

DoctorOne#8868

Elmaslar
61
Puanlar
2.025
Minecraft
MahmudKocas
Oyunu oynamadığım/oynayamadığım için hikaye hakkında bir fikrim yok. Ancak bu grafiklere bu sistem gereksinimleri bir bakıma normal. Sistem gereksinimlerinin yüksek olması da beklenildiği gibi. Nedenini söyleyeyim, adamlar bu oyunu dünyaya pazarında satıyor, bizim şurda 8-10 milyara aldığımız GTX1080Ti yurt dışında 1 - 1.2K $ ama insanlar gelirlerini dolar üzerinden kazandığından onlara dokunmuyor. 1150 liraya 1080Ti alıyor gibi hissediyorlar ve GTX970 onlara normal bir sistemin ekran kartı olarak geliyor. Dolayısıyla gelecekte çıkacak her hangi bir AAA oyunun gereksinimleri de aynı şekilde düşük olmayacaktır.
Oyunu oynamadım ama oyunu biraz izledim ve yazılanları gördüm/duydum, oyunun single playerı 5 - 6 saat bir deneyim sunuyor sunmuyormuş. COD'un BF ile kıyaslandığında ki özelliği hikayesi olmasıydı. Ama bu oyunda Multiplayer üzerine yoğunlaşmaya çalışmışlar sanırım. Bu da normalde yapmadıkları bir şeyi yapmak olmuş. Yanlış anlaşılmasın önceki tüm oyunların multiplayer'ı vardı, COD: Black Ops 4'ten sonra üzerine düşmeye başladılar gibi geliyor. Bu da deneyim farkı oluyor. COD:BO 4'te yere giren araçlarımı ararsın, merminin insanların içinden geçmesini mi? Neyse zamanla iyileşirler, ve daha iyisi çıkana kadar gene bunları oynarız. Hayat bu, ne kadar mızlansakta yuvarlanıp gidiyoruz.

Gemystery

Elmaslar
67
Puanlar
0
Minecraft
Gemystery
Güzel bir konu olmuş. Oyunu ben çok beğendim.

ZyuzAx

Gidişin umrumda değil, Gelişin gibi.

Discord:

2qke#0001

Elmaslar
162
Puanlar
6.455
Minecraft
2qke
Bence konu içerisinde "ulan" gibi kelime/kelimeler kullanılması çok yanlış. Onun dışında oyunu beğendim.

DolunayZen

Discord:

Dolunay#1849

Elmaslar
43
Puanlar
0
Yer
Türkiye
Minecraft
DolunayTR

Güzel bir tanıtım olmuş. COD ekibi oyunu çok güzel yapmış. Her 4-5 yılda bir oyun çıkarsa da güzel oyun yapıyorlar.​

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı