Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Çalıntı paketi satıp para kazanmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Grablen

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Semih#0942

Elmaslar
54
Puanlar
1.425
Yer
Bursa - Mustafakemalpaşa
Minecraft
Greblan
Mücahit Adlı Arkadaş bana kendisinin forumda banlı olduğunu ve kendisini savunamadığını belirtti.
Benden bu ssleri ve mesajı atmamı istedi.
Eki Görüntüle 188553Eki Görüntüle 188554Eki Görüntüle 188555
Mücahit Bey:
Bu arkadaş çok boş konuşan bir çocuk ve bana para teklif etti her paket satışından 50 ₺ para istedi fakat kendisi kendini akıllı sanıp mesajları silmiş olsun benim söylediklerimden anlaşılır zaten paketi de bizzat kendi elleri ile verdi bana optimizasyon bile yapamayan bir beceri yoksulu kendisi
?
Karar sizin ve aynı zamanda texture pack çalmamı istedi ünlü iki firmanın beta sunucularının ip adreslerini vererek burada herkes ak kaşık gibi davranıyor fakat benim elimdeki paketler piyasaların en iyisi zaten burada bana bir ton boş laf yapan kim varsa eninde sonunda müşterim olmak zorunda kalacaklar diyeceklerim bu kadar paketi kendisi verdi ve şimdi de sunucusu kapalı olduğu için satışa çıkardım ve verdiği teklifi de kabul etmeme rağmen adam küfür edip engelledi bu kadar beyin yaşı
?
Bu arkadasi tanimadan onve kendisinden konu tasarimi satin aldim calinti cikti yusuf bey bizzat ilgilendi konu tasarimini kullanmaya devam edebildim ne diyon sen a..

Grablen

Discord:

Semih#0942

Elmaslar
54
Puanlar
1.425
Yer
Bursa - Mustafakemalpaşa
Minecraft
Greblan
Mücahit Adlı Arkadaş bana kendisinin forumda banlı olduğunu ve kendisini savunamadığını belirtti.
Mücahit Bey:
Bu arkadaş çok boş konuşan bir çocuk ve bana para teklif etti her paket satışından 50 ₺ para istedi fakat kendisi kendini akıllı sanıp mesajları silmiş olsun benim söylediklerimden anlaşılır zaten paketi de bizzat kendi elleri ile verdi bana optimizasyon bile yapamayan bir beceri yoksulu kendisi
?
Karar sizin ve aynı zamanda texture pack çalmamı istedi ünlü iki firmanın beta sunucularının ip adreslerini vererek burada herkes ak kaşık gibi davranıyor fakat benim elimdeki paketler piyasaların en iyisi zaten burada bana bir ton boş laf yapan kim varsa eninde sonunda müşterim olmak zorunda kalacaklar diyeceklerim bu kadar paketi kendisi verdi ve şimdi de sunucusu kapalı olduğu için satışa çıkardım ve verdiği teklifi de kabul etmeme rağmen adam küfür edip engelledi bu kadar beyin yaşı
?
Pack olayida soyle aciklayayim kendisi pack koruma diye biseyin olmadigini soyledi ben de var alabiliyorsan al bunlardan dedim ki alamadi kendisi cunku korumasi var ek olarak ben buna paketimi verdigimdenisan mayis gibiydi ki optimize edicem fln diyordu bir bokta yapamadi o zaman 30-40online vardi adamlarda bilir bi sikimi de degistiremedi anca lafta ovunuyorsunuz bi bokta ne icraatiniz var ne de bilginiz eminim ki o yeni yaptiginiz packte yeni 1.17survival sunucusuda calintidir

Grablen

Discord:

Semih#0942

Elmaslar
54
Puanlar
1.425
Yer
Bursa - Mustafakemalpaşa
Minecraft
Greblan
Mücahit Bey:
?
?
Ek olarak unlu sunucularin beta adresleri degil bunlar bari yalan soyleyeceksin git bak bunlar mc markette bir saticinin sunuculari paketi incelemek amacli aktif olan sunucu bunlar

X

xGokberkB3y

Ziyaretçi
Öncelikle edebinizi takının ?

Grablen

Discord:

Semih#0942

Elmaslar
54
Puanlar
1.425
Yer
Bursa - Mustafakemalpaşa
Minecraft
Greblan
X

xGokberkB3y

Ziyaretçi
Yeni açacağınız 1.17 sunucunun paketini mc-market`ten alıp kendim yaptım diye tanıtmak mı ?

Grablen

Discord:

Semih#0942

Elmaslar
54
Puanlar
1.425
Yer
Bursa - Mustafakemalpaşa
Minecraft
Greblan
Son düzenleyen: Moderatör:

Frius Csgo

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

?????#2202

Elmaslar
4
Puanlar
900
Yer
Turkey/Aydın/Nazilli
Minecraft
ChiusVisuals
Evet bugün mücahit adli arkadasin benim paketimi alip benden habersin insanlara satmasi ve sonra satmadim demesi ardindan ytye kendisi yapmis gibi video cekip paketi satmasi hakkinda konusacagiz. Cube project olarak geciyor su anda daha once de farkli isimler kullandi java project gibi. Simdi biraz kanit zamani.
Bu arkadasin dun attigi video:

Bunlar da benim videolarim:

Bu Arkadaş Yapmaya Devam Edecek Sürekli Aynı Şeyi Yapıyor Rezillikleri Devam Ediyor Acınası.

X

xGokberkB3y

Ziyaretçi

Grablen

Discord:

Semih#0942

Elmaslar
54
Puanlar
1.425
Yer
Bursa - Mustafakemalpaşa
Minecraft
Greblan
Mücahit Bey:
?
?
yine ek olarak bir konu daha bu adam çiftçi plsini yaptım ve satıyorum diyerek millete geik çiftçi plsini satıyordu xD

Geik dcsindeki çoğu kişi biliyor zaten sizi de gerçi burdakiler bile biliyor ama bilmeyen kişilerin karşısına umarım çıkar bu yazılar

Ekler

• Ekran Görüntüsü - 2021-10-03 15-11-36.png
    Ekran Görüntüsü - 2021-10-03 15-11-36.png
    367,6 KB · Görünt.: 58

Grablen

Discord:

Semih#0942

Elmaslar
54
Puanlar
1.425
Yer
Bursa - Mustafakemalpaşa
Minecraft
Greblan

Ekler

• Ekran Görüntüsü - 2021-10-03 15-17-54.png
    Ekran Görüntüsü - 2021-10-03 15-17-54.png
    267 KB · Görünt.: 50

Frius Csgo

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

?????#2202

Elmaslar
4
Puanlar
900
Yer
Turkey/Aydın/Nazilli
Minecraft
ChiusVisuals
Kafam başkasında kaldı ama isim vermiyim yada kim olduğunu söylemeyeyim.
Size Söyleyebileceğim Tek Cevap Herkesin Gözünün Önünde Hırsızlık Yapıp Kendini Savunmaktan Başka Birşey Değil Cidden Kendini Bu Konuda Savunabilecek Kadar Düşmüşsünüz Yazık.

Geyik

Geik
Onaylı Satıcı

Discord:

Geik#1139

Elmaslar
283
Puanlar
9.885
Minecraft
Geyik
yine ek olarak bir konu daha bu adam çiftçi plsini yaptım ve satıyorum diyerek millete geik çiftçi plsini satıyordu xD

Geik dcsindeki çoğu kişi biliyor zaten sizi de gerçi burdakiler bile biliyor ama bilmeyen kişilerin karşısına umarım çıkar bu yazılar
Posterity Projects'in benim eklentimin kodlarını kullanarak farklı bir çiftçi forku yapıp bunu ücret karşılığı sattığını söylediler bana ve sonrasında işin doğruluğunu sorgulamak için kendilerine gidip kodlarını veya obfuscate edilmiş haliyle class, metod ve package isimlerini görebileceğim bir şekilde gösterip gösteremeyeceklerini sordum. Çünkü Apache lisansı ile bunu isteyebilme hakkına sahibim. Lisans kuralları aşağıdadır. Kendileri beni sunucularından banlama tepkisini gösterdikleri için forumda açılan konularda haklı olarak bu yorumda bulundum. Kendileri tam tersi bir kanıt sunmadıkları sürece kendileri dolandırıcı sıfatıyla tanınabilir. Eğer bu arkadaşların Posterity Projects ile bir bağlantısı varsa isim değiştirerek bir şeylerden kaçamayacaklarını bilmeleri gerekmektedir.

1633264930699.png

Protocol

Oxygen Project

Discord:

Protocol#1087

Elmaslar
151
Puanlar
6.825
Minecraft
ProtocolTR
Normal de dolandırıcılar insanları dolandırıp kaçar yani bildiğimiz dolandırıcılar.
Bu arkadaşlar öyle yüzsüz ki dolandırıp bide kendilerini savunuyorlar.
Yüzsüzlük öyle bir seviye ki "Öncelikle edebinizi edinin." diyorlar
ahahah çok güldüm vallahi "Edepli Dolandırıcı" bunlar. :'D
Piyasa da bunlardan bulamazsınız, zor bulunanlardan bunlar (!) :D​

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı