Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Çakma Lobiden Ana Lobiye Aktarmıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

BFlexs

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

batuyıldırım#5035

Elmaslar
0
Puanlar
0
Minecraft
BatuuReis
Skyblock sunucumu ilerde daha kolay HUB'a çevirebilmek için Çakma Lobi ve Lobi ekledim. Fakat çakma lobiden ana lobiye aktarmıyor. Tüm portlar ip ler doğru olmasına rağmen bu hata geliyor.
hata.png

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Merhaba, hatanızı daha iyi anlamak için ayarladığınız bölümün resmini atar mısınız? Bu şekilde daha çok yardımcı olabiliriz.

KanedgyBO

SkriptTale

Discord:

TheLudoBile#3485

Elmaslar
390
Puanlar
5.565
Yer
Bursa / Erikli
Minecraft
TheLudoBile
Skyblock sunucumu ilerde daha kolay HUB'a çevirebilmek için Çakma Lobi ve Lobi ekledim. Fakat çakma lobiden ana lobiye aktarmıyor. Tüm portlar ip ler doğru olmasına rağmen bu hata geliyor. Eki Görüntüle 97744
bungee den anlamam ama tek diyebileceğim hatan çakmalobiden lobiye gitmesi değil, çakmalobi aktarılmayı başarıyla istemiş ama lobiye girince hata olmuş.

BFlexs

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

batuyıldırım#5035

Elmaslar
0
Puanlar
0
Minecraft
BatuuReis

Avelis

Ruh + Kum = Ruh Kumu
Elmaslar
837
Puanlar
9.875
Bungeecord config'den ipforwardı bölümünü true yap sonrasında tüm sunucularda spigot.yml'den buungeecord: true yap hepsinde. Sorunun çözülcektir. Geri dönüşünü bekliyorum.

Cem ム

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
11
Puanlar
0
kardeşim şimdi sunucuyu kapat sonra soğuk bi suç iç şimdi sebebine geliyorum makinenin fanları tıkanmış kardeşim deterjanı alıyosun fanların içine doğru döküp suyu açıyosun pc açıkken tabi sonra fire throwing tekniğiyle içine doğru ateş üfle bataryayı sakın çıkarma bu arada pcde açık olacak sonra fanlar açılacak kardeşim ama sunucu kapanacak ama onun için soğuk su içmedikmi ztn eğer hosting kullanıyosan kabini basıp tüm makinelere kola dök kardeşim bummmmm

Aluze

Pluginer & Scripter & Coder & Programmer

Discord:

Akiserius#1871

Elmaslar
70
Puanlar
1.440
Minecraft
Akiserius
Facebook
AkiseriusOfficial
Twitter
Akiserius
Skyblock sunucumu ilerde daha kolay HUB'a çevirebilmek için Çakma Lobi ve Lobi ekledim. Fakat çakma lobiden ana lobiye aktarmıyor. Tüm portlar ip ler doğru olmasına rağmen bu hata geliyor. Eki Görüntüle 97744

Dostum Üzerinden Ulaşırsan Yardımcı Olurum. ❃ | Can "Aluze" Yalçın#1881

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı