Sol Reklam

Bütçeli hosting aranmakta

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
L

LegendTR

Ziyaretçi
Yaklaşık olarak 800-1000Tl (Zamanla artıcak) arasında reklam + Plugin Paketi + Map + Sunucu Masrafları için de bir bütçem olucak Hosting firması arıyorum (Teknik Desteği iyi olsun, Batihost gibi Soru soruyorum adam bana VDSde FBI Bilgilerini saklamıyorsun tersliyor Batihost kadar dandik neyse karalama Konusu değil) Mc yerine bekleyip Hytale sunucusu açmakmı mantıklı olur? Arayada bunu sıkıştırayım ?

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Hytale oyununun olayı Cyberpunk 2077 oyununa döndü. Bence COVID-19 ve yaz ayı bitmeden önce Minecraft sunucusu açmalısın ? ☕

L

LegendTR

Ziyaretçi
Mesajın için Teşekkür ederim 1 hafta içinde karar vericem veya gidip pcimi upgrade edicem
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Hytale oyununun olayı Cyberpunk 2077 oyununa döndü. Bence COVID-19 ve yaz ayı bitmeden önce Minecraft sunucusu açmalısın ? ☕
Tavsiye edebileceğin Bi Takım varmıdır Plugin +Map için

_OnePage_

Işık + Taş = Işıktaşı

Discord:

OnePage#1881

Elmaslar
838
Puanlar
8.575
Minecraft
_OnePage_
OnePage#5133 discorddan ulaşırmısın (hosting+plugin+map+tasarım için)

Lynch

Göz Düşürme Sanatı Nedir?

Discord:

Lynch#7622

Elmaslar
1.678
Puanlar
17.435
L

LegendTR

Ziyaretçi

Lynch

Göz Düşürme Sanatı Nedir?

Discord:

Lynch#7622

Elmaslar
1.678
Puanlar
17.435
Davet gönderildi

Değerli yorumun için teşekkür ederim bunu Değerlendireceğim, Discord Sunucusu veya ulaşabileceğim yyer varmıdır?
Merhabalar, Arkadaşımdır kendisi discord adresini buraya bırakıyorum. Yusuf#0006

Kalerda

Vatan Sevdalısı
Elmaslar
589
Puanlar
15.030
Yer
Türkiye
Eklenti ve paketler için monoteam'i önerebilirim. Kendileri yeni bir takım olmak ile birlikte profesyonel kişilerden oluşmaktadır. İlerleyen zamanlarda bu takım adına ben de eklenti sunabilirim. Discord adreslerine gidip bilgi alabilirsiniz.

Bunun haricinde kendinizi yalnızca minecraft ile sınırlamayın. Android üzerinde yazılım geliştirecek, web site, masaüstü uygulamaları üzerine çalışma vs. yapacak bir ekip bulabilirsiniz. Ekibiniz ile birlikte sağlam bir planlamayla girişimler başlatabilirsiniz.

L

LegendTR

Ziyaretçi
Eklenti ve paketler için monoteam'i önerebilirim. Kendileri yeni bir takım olmak ile birlikte profesyonel kişilerden oluşmaktadır. İlerleyen zamanlarda bu takım adına ben de eklenti sunabilirim. Discord adreslerine gidip bilgi alabilirsiniz.

Bunun haricinde kendinizi yalnızca minecraft ile sınırlamayın. Android üzerinde yazılım geliştirecek, web site, masaüstü uygulamaları üzerine çalışma vs. yapacak bir ekip bulabilirsiniz. Ekibiniz ile birlikte sağlam bir planlamayla girişimler başlatabilirsiniz.
Değerli tavsiyen için teşekkür ederim yazılımla daha geçen sene öğrenmeye çalışıyordum açıkcası videolar ile olmuyor bende o irade yok o sebeple girmiyorum benim akrabam yazılımcı kendisi bile diyor öğren diye beraber çok güzel ekmek yeriz diye ama bana zor geliyor bi yerden sonra sıktı şahsen kesin açacağım demiyorum zaten bütçe sıkıntım yok kendi dükkanım var kazanıyorum hobi olarak uğraşmayı severim onun dışında body building işe uğraşıyorum yani yaşıyorum hayatı ama şimdi diyeceksiniz dükkanın var madem neden uğraşıyorsun ek gelire hayır demem ayrıca başka sektörde iş faaliyeti düşünüyorum zaten burası olmazsa orası

Propenthia

Rap mi? Al askıya

Discord:

Propenthia#0046

Elmaslar
183
Puanlar
1.815
Minecraft
Propenthia
Hosting için @Chroke 'yi önerebilirim hızlı destek ve uygun alışveriş.

NacssHost

NACSSHOST - Her daim bir tık yanınızda

Discord:

NACSSHOST.COM#4110

Elmaslar
87
Puanlar
4.170
Yer
Türkiye
Twitter
nacsshost
Merhabalar,

Sizlere sunucu konusunda yardımcı olmak isteriz. Gerek kalite, koruma gerekse sağladığımız destek olsun bir çok rakip firmayı bu alanlarda geçtiğimize eminiz. Daha detaylı bilgi almak için web sitemizden destek talebi oluşturabilir veya discord sunucumuz'dan üst yönetim ile iletişim kurabilirsiniz.

Forum hesabımızda discord sunucumuzun adresi bulunmaktadır.

Saygılarımızla,
NacssHost.com

lildmr

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor

Discord:

ozanlands#7777

Elmaslar
677
Puanlar
8.160
Minecraft
dayioglu
Davet gönderildi

Değerli yorumun için teşekkür ederim bunu Değerlendireceğim, Discord Sunucusu veya ulaşabileceğim yyer varmıdır?
hyCreative#8029

BuildersRefuge sunucusunun en değerli mimarlarının bulunduğu ekibimizden alım yapabilirsiniz.

Z

ZamanHost

Ziyaretçi
Yaklaşık olarak 800-1000Tl (Zamanla artıcak) arasında reklam + Plugin Paketi + Map + Sunucu Masrafları için de bir bütçem olucak Hosting firması arıyorum (Teknik Desteği iyi olsun, Batihost gibi Soru soruyorum adam bana VDSde FBI Bilgilerini saklamıyorsun tersliyor Batihost kadar dandik neyse karalama Konusu değil) Mc yerine bekleyip Hytale sunucusu açmakmı mantıklı olur? Arayada bunu sıkıştırayım ?
Merhabalar makul fiyatta minecraft server paketlerimiz mevcut ddos koruması + plugin desteği + reklam desteği sunmaktayız daha detaylı bilgi almak için minecraft server sayfamızı ziyaret ediniz.

Z

Zeynic

Ziyaretçi
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı