Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Bungeecord'tan sunucu açtım. DeluxeHub'un menüsünde oyuncu sayısını göstermek istiyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
D

_DarkSavic_

Ziyaretçi
Merhaba, bu gün Lobi paketini hazırlarken ana lobi plugini arayışına çıktım, DeluxeHub pluginini buldum ancak şöyle bir var.

1630773848532.png

Benim sunucu seçim kısmımın şu şekilde görünmesini istiyorum.

Yukarıdaki fotoğrafta 12 yazmasının sebebi bu:

1630773835888.png

Şuanda kelimesinden sonra Survivalda bulunan oyuncu sayısını yazdırmak istiyorum. Ancak nasıl yapacağımı bilmiyorum yardım edebilir misiniz?

F

Furkan Doğan

Ziyaretçi
Merhaba, bu gün Lobi paketini hazırlarken ana lobi plugini arayışına çıktım, DeluxeHub pluginini buldum ancak şöyle bir var.

Eki Görüntüle 186510

Eki Görüntüle 186509

Şuanda kelimesinden sonra Survivalda bulunan oyuncu sayısını yazdırmak istiyorum. Ancak nasıl yapacağımı bilmiyorum yardım edebilir misiniz?
%bungee_survival% bunu deneyin.

D

_DarkSavic_

Ziyaretçi

Posterity Project

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Posterity#7678

Elmaslar
19
Puanlar
200

Eki Görüntüle 186510

Eki Görüntüle 186509

Hocam merhabalar %survival% dener misiniz acaba ?

D

_DarkSavic_

Ziyaretçi
P

Proomp

Ziyaretçi
Merhaba,

Eki Görüntüle 186510

Eki Görüntüle 186509

%bungee_survival% deneyin.
Ayrıca bunu denemeden önce PlaceholderAPI indirip, /papi ecloud download bungee yazın. Sonra /papi reload yazın.

Düzenleme: Kullandığınız pluginde herhangi bir sorun yok. Eğer dediklerimi yaptığın halde çalışmıyorsa. Bungeecord klasörünü aç ve oradaki config.yml'yi aç. Orada altlarda sunucu adını ne yaptıysan %bungee_sunucuadı% gir.

Son düzenleme:

Bestpolice

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

bestpolice#3942

Elmaslar
87
Puanlar
350
Minecraft
WebCandy
Skript yapabilirim sorununuz çözülmediyse. (Temel kodunu GUI plugini sorunlu)

P

Proomp

Ziyaretçi

Eki Görüntüle 186510

Eki Görüntüle 186509

Sorun çözüldüyse bildirmeyi unutmayın.

Keopsfenks

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

Keopsfenks#3642

Elmaslar
66
Puanlar
4.235
Minecraft
Keopsfenks
%bungee_<servername>%

Bu placeholder çalışması gerek ama önce placeholder api kurmanız gerekli.
Kurduktan sonra bunları yazın:

/papi ecloud download Bungee
/papi reload

<servername> kısmına bungee configinizde ki sunucu adını yazın.

D

_DarkSavic_

Ziyaretçi
Merhaba,

%bungee_survival% deneyin.
Ayrıca bunu denemeden önce PlaceholderAPI indirip, /papi ecloud download bungee yazın. Sonra /papi reload yazın.

Düzenleme: Kullandığınız pluginde herhangi bir sorun yok. Eğer dediklerimi yaptığın halde çalışmıyorsa. Bungeecord klasörünü aç ve oradaki config.yml'yi aç. Orada altlarda sunucu adını ne yaptıysan %bungee_sunucuadı% gir.
İşe yaradı çok teşekkür ederim, ayrıca yardım etmek için gelen herkese çok teşekkür ederim.

Konu kilit.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı