Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü BungeeCord Yardım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

atomickill7

Züm... Zümrü... Zümrüt...
Sunucu Sahibi

Discord:

AtomicKill7#8809

Elmaslar
346
Puanlar
15.285
Yer
Muğla, Bodrum
Minecraft
AtomicKill7
Sunucularımı genelde tek sunucu olarak yapıyordum ve bungee kullanmaya karar verdim, ayarlar basit ve net ancak bazı sorunlar var. Onlar hakkında tavsiye istemeye geldim.

Spigot dosyasında bungeecord ve bungee config üzerinde ip-forwardı açmalı mıyım ?
Açarsam lagg olacağını söyleyenler var bu gerçekten doğru mu? test edilmiş bir kaynak bulamadım.
Açarsam ip-forward bypass adı üzerinde bir çok paylaşım var ne gibi bir koruma yapmalıyım.
Açmaz isem Authme üzerinde herkes aynı ip üzerinden görünecek bunu nasıl engelleyebilirim, herkesi kendi ip adresinde tutmak istiyorum.
Açmaz isem ipwhite, bhkoruma, onlyproxy tarzında korumalar var ve hepsinde açıklar olduğu söyleniyor, hangi plugini kullan malıyım?

xOrcun

Script Merkezi
Hosting Görevlisi

Discord:

xOrcun

Elmaslar
414
Puanlar
14.925
Yer
Türkiye
Minecraft
xOrcun
Merhaba, ben hep sunucularımda ip_forward: true hep açık olarak kullanıdım ve herhangi bir lag yaşamadım.Açıkları kapatmak için batihost koruma plugini var onu kullanabilirsiniz ve ek olarak ipwhitelist'i de kullanmanızı öneririm daha güvenli olur birde spigot.ymlde bungeecord: false olan kısmı bungeecord: true yaparsanız bungeecord dışında girişler kapanır.Sunucuya sadece bungeecord üzerinden giriş yapılır.

atomickill7

Sunucu Sahibi

Discord:

AtomicKill7#8809

Elmaslar
346
Puanlar
15.285
Yer
Muğla, Bodrum
Minecraft
AtomicKill7
Merhaba, ben hep sunucularımda ip_forward: true hep açık olarak kullanıdım ve herhangi bir lag yaşamadım.Açıkları kapatmak için batihost koruma plugini var onu kullanabilirsiniz ve ek olarak ipwhitelist'i de kullanmanızı öneririm daha güvenli olur birde spigot.ymlde bungeecord: false olan kısmı bungeecord: true yaparsanız bungeecord dışında girişler kapanır.Sunucuya sadece bungeecord üzerinden giriş yapılır.
ipwhitelist bypass mevcut. Batihost koruma plugini bungeecord ayarı true ise bug olur diyor.

xOrcun

Script Merkezi
Hosting Görevlisi

Discord:

xOrcun

Elmaslar
414
Puanlar
14.925
Yer
Türkiye
Minecraft
xOrcun
ipwhitelist bypass mevcut. Batihost koruma plugini bungeecord ayarı true ise bug olur diyor.
BungeeCord kullanan sunucuların spigot.yml de bungeecord: true oluyor batihost koruması ise ipwhitelistdeki açıkları kapatıyor.

atomickill7

Sunucu Sahibi

Discord:

AtomicKill7#8809

Elmaslar
346
Puanlar
15.285
Yer
Muğla, Bodrum
Minecraft
AtomicKill7
BungeeCord kullanan sunucuların spigot.yml de bungeecord: true oluyor batihost koruması ise ipwhitelistdeki açıkları kapatıyor.
TIKLA BANA bence buna bir göz at. Burada o ayarları false yapmışlar port açığından dolayı.

Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

xOrcun

Script Merkezi
Hosting Görevlisi

Discord:

xOrcun

Elmaslar
414
Puanlar
14.925
Yer
Türkiye
Minecraft
xOrcun

atomickill7

Sunucu Sahibi

Discord:

AtomicKill7#8809

Elmaslar
346
Puanlar
15.285
Yer
Muğla, Bodrum
Minecraft
AtomicKill7
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı