Sol Reklam

Çözüldü Bungeecord sunucudan tüm sunuculara perm verme

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

klounas52

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

! Klounas#6592

Elmaslar
0
Puanlar
395
Yer
İstanbul
Minecraft
Klounas52
Bungeecord sunucum var içinde skyblock çakmalobi ve lobi var. Mesela ben bungeecorddan bi oyuncuya VİP verdiğimde diğer tüm sunucularda da aynı rolün verilmesini istiyorum bunu nasıl yapabilirim luckperms kullanıyorum

waxie

Discord:

.waxie

Elmaslar
5
Puanlar
135
Yer
Lobi
Minecraft
iWaxie
BungeeCord ve diğer tüm sunuculara LuckPerms kur, hepsini aynı veri tabanına bağla.

inco

wanna play?
Yıldız Moderatör
Seçkin Moderatör
MinePass
HeisenSetups

Discord:

inclodead

Elmaslar
135
Puanlar
14.005
Yer
Turkey
Minecraft
yusufikndz

XBrexorX

Bin bilsen de bir bilene sor.
Emektar

Discord:

XBrexorX#2521

Elmaslar
189
Puanlar
2.280
Yer
İstanbul/Esenyurt
Minecraft
XBrexorX
Bungeecord sunucum var içinde skyblock çakmalobi ve lobi var. Mesela ben bungeecorddan bi oyuncuya VİP verdiğimde diğer tüm sunucularda da aynı rolün verilmesini istiyorum bunu nasıl yapabilirim luckperms kullanıyorum
Yüksek ihtimal SkyBlock, ÇakmaLobi ve Lobi sunucunuzda Luckperms eklentisi mevcuttur eğer mevcut değilse de Luckperms'e geçiş yapmanızı tavsiye ederim. Bungeecord eklenti paketinize luckperms.net sitesinden luckperms bungee eklentisini kurursanız sorun çözülecektir.

klounas52

Discord:

! Klounas#6592

Elmaslar
0
Puanlar
395
Yer
İstanbul
Minecraft
Klounas52
Yüksek ihtimal SkyBlock, ÇakmaLobi ve Lobi sunucunuzda Luckperms eklentisi mevcuttur eğer mevcut değilse de Luckperms'e geçiş yapmanızı tavsiye ederim. Bungeecord eklenti paketinize luckperms.net sitesinden luckperms bungee eklentisini kurursanız sorun çözülecektir.
İndirdiğim luckperms Bungee yi hangi servetlera atacağım sadece bungeecorda mı yoksa tüm serverlere mi

waxie

Discord:

.waxie

Elmaslar
5
Puanlar
135
Yer
Lobi
Minecraft
iWaxie
İndirdiğim luckperms Bungee yi hangi servetlera atacağım sadece bungeecorda mı yoksa tüm serverlere mi
BungeeCord için olan LuckPerms'i, sadece BungeeCord sunucusuna atacaksın. Sonrasında sunucularına(Lobi, Survival v.b) normal LuckPerms kuracaksın. Zor bir işlem gibi duruyor olabilir ama fazlasıyla basit, YouTube ve türevi platformlardan videolu şekilde izleyebilirsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı