Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü BungeeCord sunucu ram

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
L

Legauthant

Ziyaretçi
Arkadaşlar selam, Benim 9gb'lık bir bungeecord sunucum var. Sunucumda Çakmalobi, lobi, skywars, bedwars ve op skyblock var. Bunlara ne kadar ram vermeliyim ? Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

bihency

Hâlâ Zümrüt Bulamadım!
Emektar

Discord:

bihency#1337

Elmaslar
517
Puanlar
8.950
Minecraft
bihency
1 gb bungeecord verebilirsin fakat 9 gb ram bu saydığın oyunlar için çok az. op skyblock min 5 gb 6 gb ram, çakmalobi 1 gb skywars ve bedwars 2-2 gb. makineye de ram gerek o yüzden min. 16 gb ram gerekiyor önerimce.

zBlob_HD

Altın Benim Yeni Sevgilim
Elmaslar
100
Puanlar
14.025
Minecraft
_BatuhanDEV_
1 gb bungeecord verebilirsin fakat 9 gb ram bu saydığın oyunlar için çok az. op skyblock min 5 gb 6 gb ram, çakmalobi 1 gb skywars ve bedwars 2-2 gb. makineye de ram gerek o yüzden min. 16 gb ram gerekiyor önerimce.
ortalama bir packete göre cevap vermişsin ama arkadaşın elindeki packeti bilmeden yorum yapmak uygun olmaz

bihency

Hâlâ Zümrüt Bulamadım!
Emektar

Discord:

bihency#1337

Elmaslar
517
Puanlar
8.950
Minecraft
bihency
ortalama bir packete göre cevap vermişsin ama arkadaşın elindeki packeti bilmeden yorum yapmak uygun olmaz
Ortalama olduğunu düşünerek yazdım ve ortalama değil çok daha iyi olsa da 1 gb op skyblock veya 512 mb bungeecord ile açılmaz yani illa ortalama olmasına gerek yok ben ortalama olarak yazdım ama en düşük gereksinimler de diyebilirim.

zBlob_HD

Altın Benim Yeni Sevgilim
Elmaslar
100
Puanlar
14.025
Minecraft
_BatuhanDEV_
Ortalama olduğunu düşünerek yazdım ve ortalama değil çok daha iyi olsa da 1 gb op skyblock veya 512 mb bungeecord ile açılmaz yani illa ortalama olmasına gerek yok ben ortalama olarak yazdım ama en düşük gereksinimler de diyebilirim.
optimizastonun iyi olursa ve çok yüksek ms değerine sahip olmayan pluginler kullanırswan 4 gb ramle güzel bir paketi çalıştıran 28 kişi online alan sunucu gördüm

bihency

Hâlâ Zümrüt Bulamadım!
Emektar

Discord:

bihency#1337

Elmaslar
517
Puanlar
8.950
Minecraft
bihency
optimizastonun iyi olursa ve çok yüksek ms değerine sahip olmayan pluginler kullanırswan 4 gb ramle güzel bir paketi çalıştıran 28 kişi online alan sunucu gördüm
Olamaz demedim ortalama dedim

L

Legauthant

Ziyaretçi
Peki ya skywarsı çıkarırsak ? 9gbye çakmalobi lobi bedwars opskyblock sığdıramaz mıyız ?

bihency

Hâlâ Zümrüt Bulamadım!
Emektar

Discord:

bihency#1337

Elmaslar
517
Puanlar
8.950
Minecraft
bihency
Peki ya skywarsı çıkarırsak ? 9gbye çakmalobi lobi bedwars opskyblock sığdıramaz mıyız ?
Muhtemelen zorlansa da biraz sığar.
1 bungee
1 çakma
5 op sky
2 bedwars

MrMuscle

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

MrMuscle#0001

Elmaslar
56
Puanlar
245
Yer
Muğla
Minecraft
Mr_Muscle
Faction, skyblock, çakma lobi yapabilirsin Faction ve Skyblock yaparsan lobi'ye gerek kalmaz çakma lobi'de seçim yapabilirler /skyblock veya /faction gibi

Faction'a 4 GB Ram
Skyblock'a 4 GB Ram
Çakma Lobi'ye 1 GB Ram

bihency

Hâlâ Zümrüt Bulamadım!
Emektar

Discord:

bihency#1337

Elmaslar
517
Puanlar
8.950
Minecraft
bihency
Faction, skyblock, çakma lobi yapabilirsin Faction ve Skyblock yaparsan lobi'ye gerek kalmaz çakma lobi'de seçim yapabilirler /skyblock veya /faction gibi

Faction'a 4 GB Ram
Skyblock'a 4 GB Ram
Çakma Lobi'ye 1 GB Ram
BungeeCord: ™️

L

Legauthant

Ziyaretçi
Peki teşekkür ederim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı