Sol Reklam

Çözüldü bungeecord hatası bi bakarmısınız çözen arkadaşa makine hediyem olucak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Klokia

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
8
Puanlar
0
merhaba . oncelikle bungeecord kullanıyorum lobi ve faction olarak makineler ayrı herneyse dun yeni bir hammadde ypatık fln copy yapıp paste yaptıktan sonra normal olarak sw çöktü o arada gece 2 fln sunucuyu restart atım sanmışım meger atmamısım çökük konsol duruyormus neyse bekledim bekeldim uyuya kalmısım sabah bi kalktım servere giriyor lobiye fakat lobiden factiona giriş yaparken arazi indiriliyor diyip hata verdi 5 10 kez serveri resetledim

sonra dedimki allah allah servere portlu gireyim dedim bungeecordsuz tek olarak 1.1.1.1.1:25478 gibi neyse girdim factiona dedimki sanırım bungeecorda sıkıntı var dedim.
yada dediim factionda olabilri dedim faction mapler ve pluginleri kopyalayıp sildim sora actım sw lobiden girince girdi dedimki sanaırım factionun pl yad maplerde sıkıntı var dedim sonra pl leri yükledim sunucu gine girdi sanırım maplerde dedim mapalrı koyunca sw giriyor 1 2 sn sonra sunucudan atıyordu crash gibi düşünün log dosyasını isterseniz atarım sonra cok onceden bende olan bir yedegi attım girmeye çalıştım girmedi buyuk ihtimal bungeeecordla baglantısını engelliyen map var sanırım arkadaşlar yardım edermisiniz yardım edene söz makine vericegim
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

merhaba . oncelikle bungeecord kullanıyorum lobi ve faction olarak makineler ayrı herneyse dun yeni bir hammadde ypatık fln copy yapıp paste yaptıktan sonra normal olarak sw çöktü o arada gece 2 fln sunucuyu restart atım sanmışım meger atmamısım çökük konsol duruyormus neyse bekledim bekeldim uyuya kalmısım sabah bi kalktım servere giriyor lobiye fakat lobiden factiona giriş yaparken arazi indiriliyor diyip 2 3 sn bekledikten sonra hata verip lobiye atıyordu 5 10 kez serveri resetledim

sonra dedimki allah allah servere portlu gireyim dedim bungeecordsuz tek olarak 1.1.1.1.1:25478 gibi neyse girdim factiona dedimki sanırım bungeecorda sıkıntı var dedim.
yada dediim factionda olabilri dedim faction mapler ve pluginleri kopyalayıp sildim sora actım sw lobiden girince girdi dedimki sanaırım factionun pl yad maplerde sıkıntı var dedim sonra pl leri yükledim sunucu gine girdi sanırım maplerde dedim mapalrı koyunca sw giriyor 1 2 sn sonra sunucudan atıyordu crash gibi düşünün log dosyasını isterseniz atarım sonra cok onceden bende olan bir yedegi attım girmeye çalıştım girmedi buyuk ihtimal bungeeecordla baglantısını engelliyen map var sanırım arkadaşlar yardım edermisiniz yardım edene söz makine vericegim

yusufoyunndaa

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
1
Puanlar
0
Bungecorda factionu ekledinmi?

EpikLava

Developer/oyna.epiklava.com
Elmaslar
419
Puanlar
8.735
Bungeecoard configten port ip ayarli olduguna bak ip forward true yap faction spigot true yap bungeecoard plugin icinde degisik bir plugin varsa sil dene

Klokia

Elmaslar
8
Puanlar
0
Bungeecoard configten port ip ayarli olduguna bak ip forward true yap faction spigot true yap bungeecoard plugin icinde degisik bir plugin varsa sil dene

alakası yok sıfırldan plugin ve map yükledim + portları dogru yaptım sw giriyor arazi indiriliyor diyip atıyor bu arda sorunu çözdüm sorun makinede aynı pluginleri başka makineye taşıyınca çalıştı sunucu

xXUnRaVeLsX

ArcherBySpirit

Discord:

hzotaku

Elmaslar
33
Puanlar
9.145
Yer
Ankara
Minecraft
HzOtaku
Discord verin yardımcı olmaya çalışırım Az mı çektik Bungeecord dan :D

Klokia

Elmaslar
8
Puanlar
0
ciddenmi :D
BayBerkay#3890
buyur reiz
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

istek attım ?

Son düzenleme:

xXUnRaVeLsX

ArcherBySpirit

Discord:

hzotaku

Elmaslar
33
Puanlar
9.145
Yer
Ankara
Minecraft
HzOtaku

yusufoyunndaa

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
1
Puanlar
0
çözüldüyse belirtmeyi unutmayın

iyi forumlar

Arda

Konuşmak bedava, bana kodu göster! -Linus Torvalds

Discord:

ArdaK#6888

Elmaslar
656
Puanlar
7.075
Minecraft
JoneX
dc 'den ekleyin yardımcı olurum

Klokia

Elmaslar
8
Puanlar
0
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı