Sol Reklam

Çözüldü BungeCord Ban Sorunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

AliY24

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

! AliY_#0001

Elmaslar
0
Puanlar
1.995
Minecraft
AliY
EmekSkyblock sunucum var. Skyblockda banladığım adamın lobi ve sahtelobiyede girmesini istemiyorum yani heryerden nasıl banlayabilirim?

ByRegular

CubeDesign Service
Premium
Emektar

Discord:

ByRegular#7539

Elmaslar
622
Puanlar
12.060
Yer
Antalya
Minecraft
ByRegular
AdvancedBan plugini tüm sunucularınaza yükleyerek ve mysql bağlantılarını yaparak sorunu çözmüş olursunuz.

ByRegular

CubeDesign Service
Premium
Emektar

Discord:

ByRegular#7539

Elmaslar
622
Puanlar
12.060
Yer
Antalya
Minecraft
ByRegular
Bir sunucuda yapmış olduğunuz cezalandırma işlemi diğer sunucularda da gerçekleşmiş olacaktır.

brosers

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
14
Puanlar
9.025
AdvancedBan Yarana Tuz Basacaktır Plugin İçin TIKLA

graffie

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

graffie#5512

Elmaslar
18
Puanlar
6.525
Yer
Izmir
Minecraft
graffie
Giriş lobisinden (/login yapılan yerden) banlarsan sorun çözülür. Bunun için panelden ban atman lazım.

AliY24

Discord:

! AliY_#0001

Elmaslar
0
Puanlar
1.995
Minecraft
AliY
Bir sunucuda yapmış olduğunuz cezalandırma işlemi diğer sunucularda da gerçekleşmiş olacaktır.
AdvancedBan Yarana Tuz Basacaktır Plugin İçin TIKLA
AdvancedBan'ı bungeecordun olduğu plugins dosyasına attım yetkileri survival sunucumda verdim ama kullandığımda bana Yetkin yok diyor. :/

Baya araştırdım ab.all yetkisi varmış configdeki "EnableAllPermissionNodes" var true yaptım sonra "/mangaddp Yönetici ab.all" yaptım yetkin yok diyor acil yardım lazım.

Kaeya

Discord:

Tanıdın sen gülüm:)

Elmaslar
5
Puanlar
135
Minecraft
Kaeya
EmekSkyblock sunucum var. Skyblockda banladığım adamın lobi ve sahtelobiyede girmesini istemiyorum yani heryerden nasıl banlayabilirim?
graffie'nin dediğine katılıyorum direk vds konsolundan banlayabilirsin dostum :D ama daha kolay bir şey istiyorsan AdvancedBAN veya LuckPerms kullanabilirsin.

ByRegular

CubeDesign Service
Premium
Emektar

Discord:

ByRegular#7539

Elmaslar
622
Puanlar
12.060
Yer
Antalya
Minecraft
ByRegular
AdvancedBan'ı bungeecordun olduğu plugins dosyasına attım yetkileri survival sunucumda verdim ama kullandığımda bana Yetkin yok diyor. :/

Baya araştırdım ab.all yetkisi varmış configdeki "EnableAllPermissionNodes" var true yaptım sonra "/mangaddp Yönetici ab.all" yaptım yetkin yok diyor acil yardım lazım.
AdvancedBan eklentisini tüm sunucuya kurmanız ve mysql bağlantısını yapmış olmanız gerekmektedir. Daha sonra ise tüm sunucularda advancedban eklentisinin yetkilerini groupmaneger vermiş olmanız gerekir.

brosers

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
14
Puanlar
9.025

Şöyle Yapacaksın:

BungeeCord Config E Gir Orda Permissions Kısmı Var Göndereceğim Resim Daha Yardımcı Olacakatır Admin Gurubunun Permissions Kısmına ab.all Yetkisini ver daha sonra groups kısmına gel ordan kendi kullanıcı adına admin gurubuna geçirt

Eğer Sorununu Çözebildiysem Ne Mutlu Bana

Ekler

• Screenshot_122.png
    Screenshot_122.png
    7,8 KB · Görünt.: 33
  • Screenshot_123.png
    Screenshot_123.png
    1,3 KB · Görünt.: 31

AliY24

Discord:

! AliY_#0001

Elmaslar
0
Puanlar
1.995
Minecraft
AliY
Şöyle Yapacaksın:

BungeeCord Config E Gir Orda Permissions Kısmı Var Göndereceğim Resim Daha Yardımcı Olacakatır Admin Gurubunun Permissions Kısmına ab.all Yetkisini ver daha sonra groups kısmına gel ordan kendi kullanıcı adına admin gurubuna geçirt

Eğer Sorununu Çözebildiysem Ne Mutlu Bana
Çok teşekkürler bu işe yaradı ancak şimdi şunu soracaktım rehberlere mute yetkisi vermek istiyorum onlarada böyle bungeecorddan rol yapıp vermek istemiyorum bunu nasıl yapabilirm?

brosers

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
14
Puanlar
9.025
Çok teşekkürler bu işe yaradı ancak şimdi şunu soracaktım rehberlere mute yetkisi vermek istiyorum onlarada böyle bungeecorddan rol yapıp vermek istemiyorum bunu nasıl yapabilirm?
bunu yapmanın bir yolu malesef yok ancak merak etme bungeecord da vericeğin yetkiler sadece bungeecord un içinde olan pluginler için zorunludur ama dersenki yok almayayım advancedban ı bungeecord haricinde kullandığın tüm sunuculara kur sonra mysql e bağla ücretsiz mysql için TIKLA diğer seçenek olarak ise luckperms bungee kullanabilirsin ama onada mysql gerekli ve bence daha uğraştırıcı ben kullanmıyorum

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı