Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü bu tagları nasıl yaparım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Stephan53

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Stephan53#4195

Elmaslar
33
Puanlar
2.155
pngden virüs mü diyorsanuz hala saçmalamayın bu şekilde dosya uzantısını açıp en sondaki uzantı
.exe değil ise..
Bilmediğiniz bir şeyi biliyormuş gibi yazmamanızı öneririm.

Kaiys

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

kaiys

Elmaslar
107
Puanlar
2.850
Sorun çözüldü mü bilmediğim için bir de ben yazıya katılayım :D

Bunun için gereken tek şey bir kaynak paketi, herhangi bir eklentiye normalde ihtiyacınız bulunmamakta.
Mantığı şu şekilde çalışıyor,
(♫,],Á,╬) gibi özel karakterlere kaynak paketi ile resim dosyası gözükecek şekilde ayarlanıyor, eğer sohbette veya herhangi başka bir yerde bu karakter gözükürse kaynak paketinden dolayı o karakter yerine resim gözüküyor. (Genellikle attığım karakterler yerine kare şekilde gözüken özel kullanım unicode karakterleri bulunmakta onları kullanmanızı öneririm.)
Yapımı için 2 adet link bırakıyorum biri video diğeri ise bir reddit gönderisi
Reddit Gönderisi
Video
Bunların dışındaysa İtems Adder adlı bir eklentimiz bulunuyor (Dün farklı bir eklenti daha gördüm artık yeni eklentiler çıkıyor sanırım bu konuda güzel bir haber bu) bu eklenti oyuna yeni eşya,ses,block,emoji,mob gibi şeyler ekliyor eğer bütçeniz var ise kesinlikle eklentiyi öneririm kullanımı normal kaynak paketine göre çok daha kolaydır.

xKatliyam

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

! Falen#0788

Elmaslar
39
Puanlar
1.170
Minecraft
HzFalen
Sorun çözüldü mü bilmediğim için bir de ben yazıya katılayım :D

Bunun için gereken tek şey bir kaynak paketi, herhangi bir eklentiye normalde ihtiyacınız bulunmamakta.
Mantığı şu şekilde çalışıyor,
(♫,],Á,╬) gibi özel karakterlere kaynak paketi ile resim dosyası gözükecek şekilde ayarlanıyor, eğer sohbette veya herhangi başka bir yerde bu karakter gözükürse kaynak paketinden dolayı o karakter yerine resim gözüküyor. (Genellikle attığım karakterler yerine kare şekilde gözüken özel kullanım unicode karakterleri bulunmakta onları kullanmanızı öneririm.)
Yapımı için 2 adet link bırakıyorum biri video diğeri ise bir reddit gönderisi
Reddit Gönderisi
Video
Bunların dışındaysa İtems Adder adlı bir eklentimiz bulunuyor (Dün farklı bir eklenti daha gördüm artık yeni eklentiler çıkıyor sanırım bu konuda güzel bir haber bu) bu eklenti oyuna yeni eşya,ses,block,emoji,mob gibi şeyler ekliyor eğer bütçeniz var ise kesinlikle eklentiyi öneririm kullanımı normal kaynak paketine göre çok daha kolaydır.
Hocam discorddan bi istek attım kabul edermisiniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı