• Merhaba Ziyaretçi, Kurban bayramın kutlu olsun! Kurban bayramında hediye almak ister misin? Eğer ki hediye almak istiyorsan buraya tıklayarak bilgileri oku. Bu etkinliği sakın kaçırma!
Minecraft Türkiye
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

Bu alan adı ile ne yapılabilir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

AeroCS

Obsidian Madencisi
Onaylı Satıcı
10 Ekim 2016
781
616
1.090

Merhabalar MC-TR Üyeleri, ben Ayero Cese.. Teknodayim adında bir alan adım var, bu alan adı ile neler yapılabilir, ne tür bir site kurulabilir fikirlerinizi bekliyorum..

Unknownloce

Elmas Madencisi
27 Nisan 2017
546
463
840
Esmeristt
Unknownloce#1572
omertaskopru77
Unknownloce

Teknolojik haberleri paylaşabilirsin örnek olarak; İphone 11 nasıl olacak ? Samung 8'in özellikleri Windows 11 ne zaman çıkacak ve nasıl olcak gibi.

AeroCS

Obsidian Madencisi
Onaylı Satıcı
10 Ekim 2016
781
616
1.090

Teknolojik haberleri paylaşabilirsin örnek olarak; İphone 11 nasıl olacak ? Samung 8'in özellikleri Windows 11 ne zaman çıkacak ve nasıl olcak gibi.
Bu tür haberler için bir projem şuanda yayında, ekip toplanıyor. 2. Projede de aynı kategoride haber paylaşmak vs saçma olur, ekip toplaması sıkıntı oluyor.

Shred

Elmas Madencisi
4 Aralık 2016
495
298
740

Bana göre site ve ad her zaman birbiriyle bağdaşmalıdır. Bu yüzden kullanacağın veya yapacağın proje Teknoloji üzerine olmalıdır. Haber kaynağı hakkında arkadaşım tavsiye etmiş fakat projem var demişsin. Onun yerine Makaleler yazacak veya Teknoloji üzerine açılmış şirketlere tanıtım yapabilirsin. Girişimcilere destek olabilirsin. Bir sürü fikir var aslında aklımda.

S

Zaten Teknoloji ile ilgili projen varken niye böyle bir alan adına sahipsin ki Ayero Cese?

AeroCS

Obsidian Madencisi
Onaylı Satıcı
10 Ekim 2016
781
616
1.090

Zaten Teknoloji ile ilgili projen varken niye böyle bir alan adına sahipsin ki Ayero Cese?
Fikir almak için açtığım bir konu bu, hoşuma gitti aldım..

AyazDuru

Taş Madencisi
16 Ağustos 2016
96
12
340

Merhabalar MC-TR Üyeleri, ben Ayero Cese.. Teknodayim adında bir alan adım var, bu alan adı ile neler yapılabilir, ne tür bir site kurulabilir fikirlerinizi bekliyorum..
Webtekno gibi bir site yapabilirsin, gayet hoş olur fakat scriptler vesaire seni biraz uğraştırır.

AeroCS

Obsidian Madencisi
Onaylı Satıcı
10 Ekim 2016
781
616
1.090

Webtekno gibi bir site yapabilirsin, gayet hoş olur fakat scriptler vesaire seni biraz uğraştırır.
Güzel bir fikir bulursam, gerisi kolay.

18 Ağustos 2017
1.041
439
1.040
Ertan

Aslında büyük bir satıcı olsan ne bileyim örnek veriyorum Teknodayim.com giren kişiler ordan monitör klavye maouse ve kasa alsa bilgisayar toplasa güzel olurdu. ama büyük bir satıcı olsan :D

AeroCS

Obsidian Madencisi
Onaylı Satıcı
10 Ekim 2016
781
616
1.090

Aslında büyük bir satıcı olsan ne bileyim örnek veriyorum Teknodayim.com giren kişiler ordan monitör klavye maouse ve kasa alsa bilgisayar toplasa güzel olurdu. ama büyük bir satıcı olsan :D
Mantıklı fakat, kargo anlaşmalarını vs geçtim ürünleri nereden alacağız :'D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.