Sol Reklam
Sağ Reklam

➤ BlackNetwork │ Faction ➠ Kapanma riski 0 [Tekrar Aktif] Mineblack.nitrado.net

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Kimsesiz

"Hiç" Olmak "Herkes" olmaktan daha onurlu!
Elmaslar
80
Puanlar
13.720
Yer
İstanbul / Nişantaşı
pEvnAN.png
vZY6y4.png

IP: Mineblack.nitrado.net
Dıscord: legendpoop88
İletişim | Skype: taner.tok44

Facebook iletişim: facebook.com/mineblac

88m6gW.png

Senden Bir İsteğim Var Aşağıdaki Spoileri Okurmusun ?

"Öncelikle, konuma geldiğiniz için teşekkür ediyorum. Bu sunucunun açılmasında asıl desteğim sizler oldunuz. 8 Bin kişilik Skype hesabıma gelen tonlarca mesajlar yüzünden Sunucuyu açmak istedim. Bundan önce açtığım Avatar sunucusunun ilgi görmemesi üzerine hevesim iyice kırıldı. Forumda dolaşan onlarca çocuk "- Yaw bıktık aynı sunuculardan, hepsi lapisli fekşın yeni sunucu açın Türkiye'yi güzelleştirin" diyen kardeşlerimin çokluğunu ve Avatar sunucusunun eksikliğini görünce ben açmaya karar verdim. Ama gördüm ki bu kadar konuşmaları yalanmış. Ben de bükemediğin bileği öpeceksin diyerek en iyi yaptığım işi yapmaya başladım. OP Factions açmak. Evet diğer yaşı küçük kardeşlerimin yaptığı gibi VIP'lere p1000 verip oyunculara "OP Factions" diyerek sadece p10 vererek yapılan bu haksızlığa karşı ben bir adım atmak istedim. Kendime şu sloganı buldum. - VIP'te Olup da Oyuncuların Alamayacağı Hiçbir Şey Olmayacak! Bu demek oluyor ki VIP'te ne varsa siz de onları elde etmenin bir yolunu bulabileceksiniz. Bu kadar uzun yazıyı okuduğunuz için teşekkür ederim. Gerçi Türk'ler ön söz okumaz orası ayrı ama okuyanlara teşekkürlerimi sunuyorum. Şimdi hemen konumuza geçelim!"

vZY6y4.png

40YzoQ.gif

vZY6y4.png

MineBlack, BlackNetwork Sunucularından Bir Tanesidir. Bunun Dışında Minecraft'a Ait Farklı Serverlarımızda Yapım Aşamasında ve Açılma Durumdadır. Peki Bir Faction Serveri Olarak Neden "MİNEBLACK"i Seçmeliyiz ? Çünkü MineBlack'deEşitlik, Adalet ve en önemlisi FARKLILIK var! Diğer Faction Sunucularından farklı birçok özelliği bulunmaktadır.Bu özellikler ile beraber oyununuzu çok daha farklı ve eğlenceli bir hale getiriyoruz.Alışılmışın dışına çıkılan sunucumuzun kalitesini ve farkını yaşamak için Sunucumuzu ziyaret edin!

J3dDJB.gif

vZY6y4.png

gXj6JR.png

*Minepara oyun içerisinde birçok eşyayı satın almanıza yarayan, Sunucumuza özel para birimidir.Minepara ile "/magaza" gibi yerlerden sunucuda el ile yapabileceğiniz en iyi ve en güçlü silah, materyal vb. şeylere ulaşıp tek tık ile satın alabiliyorsunuz.Ayrıca açık arttırma sistemimiz ile bu Mineparaları satıp para kazanabiliyorsunuz.
Peki Minepara nasıl kazanılır?

• Boss öldürerek
    • Eventler'den toplayarak
    • İhalelerden Satın Alarak
    • /warp edit 'den Obsidiyen kazarak
Bu Şekilde Mineparalaınızı Kolay Bir Şekilde Kazanabiliyorsunuz.
gXj6QR.png

*Sunucumuzda ki "/warp boss" komutunu kullanarak kolay bir şekilde boss warpına ulaşabiliyorsunuz.Boss bölümünde Bossları öldürerek içerisinden çıkan Mineparaları topluyor ve bunları kullanabiliyorsunuz.
Mk9D3Q.png

*Rütbe Sistemi ile toplamda 15 Rütbe olmak üzere rütbe atlayarak belirli seviyelere gelmeye çalışıyorsunuz.Sunucu içerisinde ki Rekabet'ekatılarak en yüksek seviyeye gelmeye çalışıyorsunuz. Rütbe atlamak için ise PARA gerekiyor.Ayrıca Rütbeler Lapislerde seviye yükselmenize yarıyor. Ayrıntıları hemen aşağıda(Rütbe Lapis).

/rutbe yuksel veya /rankup komutları ile seviye atlayabilirsiniz!
qE9vZD.png

* Rütbe Lapis sisteminde siz her seviye atladığınızda Her Rütbeye Özel lapis veriyor ve sizde bu lapislerde karışıklık olmadan kolay bir şekilde kasılabiliyorsunuz.

Peki Level Atladıkça Lapislerde Ne Değişiyor ?
Her Seviye atladıkça Kilidi Açılan Seviyede ki Lapisin Elmas Oranı Artıyor. Yani Örnek olarak 1. Lapisin Elmas Oranı %10 İse, 15. Level Lapisin Elmas Oranı %70 Oluyor.

Komutlar: /lapis
Xd26rR.png

Zindan sistemi ile sunucuda elde edilebilecek en nadir ve güzel kılıçları satın alabilirsiniz. Fakat söylemeliyim ki zindan hiç te kolay değil. kalabalık bosslar ile warp boss'tan çok çok daha zor. En iyisi klanını topla ve bir zindan yap :)
9GvNP3.png

Zindandan aldığın, bosslardan çıkan KATALİZÖR ile özel kılıçlar alabilirsin! Bu kılıçların hız ve can gibi özellikleri var! En iyisi ayrıntılar için konuyu daha fazla oku, çünkü aşağılarda ayrıntıları var :)
rEY1oN.png

"/haberler" Komutu ile sunucu içerisinde ki en güncel haberlere ulaşabileceğiniz kolay ve kısa bir sistem.
88mzjQ.png

Yukarıdakiler sadece en temel şeyler, bunlardan çok daha farklı ve eğlenceli birçok şey daha sen sunucumuzda bekliyor!
OEJDPZ.gif

vZY6y4.png

znQMbY.png

Bu event türünü farklı sunuculardan esinlenerek, kullanıcılarımızın isteği üzerine gerçekleştirdik. Peki bu İnek Eventi Nedir?
İnek eventinde "/warp inek" bölümünde ki Mööntar İneklerini Öldürüyorsunuz. Merak etmeyin Tek vuruşta ölüyorlar ve hızlıca doğuyorlar.
İçlerinden Çıkan Para Kuponlarını "/warp inek" Girişinde ki Köylülerden "Elmas,Demir,Altın veya Minepara"yadönüştürebiliyorsunuz.
G3bDl2.png

Çok kısa bir parkur tadında ki alanda küçük bir rekabet ile oyuncular parkuru tamamlamaya çalışır, ilk 3.'e sürpriz ödüller verilir. Fakat unutmayın bu Normal Parkurlara Pek Benzemiyor! En iyisi sunucumuzu ziyaret ederek kendi gözlerinle gör ---> Mineblack.rabisu.com
vZY6y4.png

qE9v7d.gif
Mk9Dq1.png
E3QDGz.png

vZY6y4.png
D3oDL3.gif

88mzG1.png

vZY6y4.png

Xd2Mqo.gif

Sosyal Ağlarımıza Aşırı Önem Vermekteyiz. Bunu Aşağıda ki Bağlantı ve Ekran Görüntülerinden Anlayabilirsiniz.

vZY6y4.png

Mk9Vg6.png

21.04.2018 tekrar aktif!

!Facebook Sayfamızdan Her Gün Paylaşımlar ve Yeniliklerin Haberlerini Takip Edebilirsiniz.
Z7zL1z.png

vZY6y4.png

QQ1LYA.png

https://www.instagram.com/mineblacktr/ 21.04.2018 tekrar aktif!

İnstagram Hesabımızdan Her Gün Düzenli Olarak Paylaşılan Minecraft Hakkında ki İlginç Bilgiler ve Sunucumuz Hakkında ki Haberler Tarzında ki Paylaşımlarımızı Rahatlıkla Bulabilirsiniz.
vnNgoD.png

PQv11O.gif

Maplar Değişti En Kısa Sürede Elinize :)
Yeni ÖZELLİKLER ##
2018-04-19_14.32.26.png

Eki Görüntüle 22526
2018-04-19_14.30.54.png

2018-04-19_14.30.19.png

2018-04-19_14.30.31.png

2018-04-19_14.29.26.png

★Gelişmiş hile koruma sistemi
★Saygılı Yetkililer
★Kaliteli Satın Alınmış Pluginler
★Ve Birçoğu bu sunucuda

Evet, biz biraz farklıyız.

MİNEBLACK.NİTRADO.NET | HEMEN ARAMIZA KATIL!

Kopyalanabilir ip: Mineblack.nitrado.net

Son düzenleyen: Moderatör:

KeremWho

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

KeremWho#0782

Elmaslar
106
Puanlar
13.580
Yer
İstanbul (Avrupa)
Minecraft
KeremWho
Sunucu normalde HGSquire'nindi galiba, izin aldınız?

MitterWeaL

Ben cebimdeki son para ile kitap alırım.

Discord:

MitterWeaL#4202

Elmaslar
116
Puanlar
0
Yer
Londra
Minecraft
MitterWeaL
Dostum benim plugin paketimden MOTD'u almışsın büyük ihtimalle not düşebilir misin burdan aldım diye.

NZN1R5.png

Kimsesiz

Elmaslar
80
Puanlar
13.720
Yer
İstanbul / Nişantaşı
Dostum benim plugin paketimden MOTD'u almışsın büyük ihtimalle not düşebilir misin burdan aldım diye.

NZN1R5.png
Evet kardeşim senin paketden kullandım fakat insanlar faydalanması için yapmıyormusunuz :D

MitterWeaL

Ben cebimdeki son para ile kitap alırım.

Discord:

MitterWeaL#4202

Elmaslar
116
Puanlar
0
Yer
Londra
Minecraft
MitterWeaL
Evet kardeşim senin paketden kullandım fakat insanlar faydalanması için yapmıyormusunuz :D

Yok kardeşim kullan kullanmana bişey demiyorum kullanın diye yapıyoruz zaten ama not düşersen sevinirim daha çok kişi görsün diye :)

Kimsesiz

Elmaslar
80
Puanlar
13.720
Yer
İstanbul / Nişantaşı
Sunucu normalde HGSquire'nindi galiba, izin aldınız?[/QUOTE
evet izin aldım fakat sunucu onun değil ben o sunucuyu beğendiğim için ismini kullandım form konusundada izin aldım zaten ;)
canını sıkma yani rahat ol
[DOUBLEPOST=1520600003,1520597419][/DOUBLEPOST]
Yok kardeşim kullan kullanmana bişey demiyorum kullanın diye yapıyoruz zaten ama not düşersen sevinirim daha çok kişi görsün diye :)
Tamam Düşüyorum :D

BlackNirvana1

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
6.195
Güzel İsim hırsızlığı takdir ediyorum :)

CranCK

Some Life
Elmaslar
12
Puanlar
0
Yer
İstanbul
Klasik faction sunucusu pek bir farklılık göremedim. Başarılar dilerim.

Shapanax

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
46
Puanlar
0
Konu tasarımı berbat

Cylonce

El truco está en hablar menos y demostrar mas.

Discord:

Cylonce#4109

Elmaslar
2.024
Puanlar
0
Minecraft
Cylonce
Konu tasarımı berbat
''Berbat kelimesi BALTALAMAYA girer.''
Lütfen değerlendirmenizi düzgün bir şekilde yapınız.
Konu tasarımı gayet hoş.
[DOUBLEPOST=1520636059,1520635997][/DOUBLEPOST]
Güzel İsim hırsızlığı takdir ediyorum :)
İsim hırsızlığı diye bir şey yoktur. lakin sunucu aktif ise aynı adı kullanıyorsa bu hırsızlığa
girer. Fakat sunucu deaktif ise bir hırsızlık göremiyorum.
İyi forumlar.
[DOUBLEPOST=1520636238][/DOUBLEPOST]
pEvnAN.png
vZY6y4.png

Web sitesi: http://mineblack.com(yakında)
IP: Mineblack.nitrado.net

Dıscord: legendpoop88
İletişim | Skype: taner.tok44

Facebook iletişim: facebook.com/mineblac

88m6gW.png

Senden Bir İsteğim Var Aşağıdaki Spoileri Okurmusun ?

"Öncelikle, konuma geldiğiniz için teşekkür ediyorum. Bu sunucunun açılmasında asıl desteğim sizler oldunuz. 8 Bin kişilik Skype hesabıma gelen tonlarca mesajlar yüzünden Sunucuyu açmak istedim. Bundan önce açtığım Avatar sunucusunun ilgi görmemesi üzerine hevesim iyice kırıldı. Forumda dolaşan onlarca çocuk "- Yaw bıktık aynı sunuculardan, hepsi lapisli fekşın yeni sunucu açın Türkiye'yi güzelleştirin" diyen kardeşlerimin çokluğunu ve Avatar sunucusunun eksikliğini görünce ben açmaya karar verdim. Ama gördüm ki bu kadar konuşmaları yalanmış. Ben de bükemediğin bileği öpeceksin diyerek en iyi yaptığım işi yapmaya başladım. OP Factions açmak. Evet diğer yaşı küçük kardeşlerimin yaptığı gibi VIP'lere p1000 verip oyunculara "OP Factions" diyerek sadece p10 vererek yapılan bu haksızlığa karşı ben bir adım atmak istedim. Kendime şu sloganı buldum. - VIP'te Olup da Oyuncuların Alamayacağı Hiçbir Şey Olmayacak! Bu demek oluyor ki VIP'te ne varsa siz de onları elde etmenin bir yolunu bulabileceksiniz. Bu kadar uzun yazıyı okuduğunuz için teşekkür ederim. Gerçi Türk'ler ön söz okumaz orası ayrı ama okuyanlara teşekkürlerimi sunuyorum. Şimdi hemen konumuza geçelim!"

vZY6y4.png

40YzoQ.gif

vZY6y4.png

MineBlack, BlackNetwork Sunucularından Bir Tanesidir. Bunun Dışında Minecraft'a Ait Farklı Serverlarımızda Yapım Aşamasında ve Açılma Durumdadır. Peki Bir Faction Serveri Olarak Neden "MİNEBLACK"i Seçmeliyiz ? Çünkü MineBlack'deEşitlik, Adalet ve en önemlisi FARKLILIK var! Diğer Faction Sunucularından farklı birçok özelliği bulunmaktadır.Bu özellikler ile beraber oyununuzu çok daha farklı ve eğlenceli bir hale getiriyoruz.Alışılmışın dışına çıkılan sunucumuzun kalitesini ve farkını yaşamak için Sunucumuzu ziyaret edin!

J3dDJB.gif

vZY6y4.png

gXj6JR.png

*Minepara oyun içerisinde birçok eşyayı satın almanıza yarayan, Sunucumuza özel para birimidir.Minepara ile "/magaza" gibi yerlerden sunucuda el ile yapabileceğiniz en iyi ve en güçlü silah, materyal vb. şeylere ulaşıp tek tık ile satın alabiliyorsunuz.Ayrıca açık arttırma sistemimiz ile bu Mineparaları satıp para kazanabiliyorsunuz.
Peki Minepara nasıl kazanılır?

• Boss öldürerek

• Eventler'den toplayarak

• İhalelerden Satın Alarak

• /warp obsidyen 'den Obsidiyen kazarak
Bu Şekilde Mineparalaınızı Kolay Bir Şekilde Kazanabiliyorsunuz.
gXj6QR.png

*Sunucumuzda ki "/warp boss" komutunu kullanarak kolay bir şekilde boss warpına ulaşabiliyorsunuz.Boss bölümünde Bossları öldürerek içerisinden çıkan Mineparaları topluyor ve bunları kullanabiliyorsunuz.
Mk9D3Q.png

*Rütbe Sistemi ile toplamda 15 Rütbe olmak üzere rütbe atlayarak belirli seviyelere gelmeye çalışıyorsunuz.Sunucu içerisinde ki Rekabet'ekatılarak en yüksek seviyeye gelmeye çalışıyorsunuz. Rütbe atlamak için ise PARA gerekiyor.Ayrıca Rütbeler Lapislerde seviye yükselmenize yarıyor. Ayrıntıları hemen aşağıda(Rütbe Lapis).

/rutbe yuksel veya /rankup komutları ile seviye atlayabilirsiniz!
qE9vZD.png

* Rütbe Lapis sisteminde siz her seviye atladığınızda Her Rütbeye Özel lapis veriyor ve sizde bu lapislerde karışıklık olmadan kolay bir şekilde kasılabiliyorsunuz.

Peki Level Atladıkça Lapislerde Ne Değişiyor ?
Her Seviye atladıkça Kilidi Açılan Seviyede ki Lapisin Elmas Oranı Artıyor. Yani Örnek olarak 1. Lapisin Elmas Oranı %10 İse, 15. Level Lapisin Elmas Oranı %70 Oluyor.

Komutlar: /lapis
Xd26rR.png

Zindan sistemi ile sunucuda elde edilebilecek en nadir ve güzel kılıçları satın alabilirsiniz. Fakat söylemeliyim ki zindan hiç te kolay değil. kalabalık bosslar ile warp boss'tan çok çok daha zor. En iyisi klanını topla ve bir zindan yap :)
9GvNP3.png

Zindandan aldığın, bosslardan çıkan KATALİZÖR ile özel kılıçlar alabilirsin! Bu kılıçların hız ve can gibi özellikleri var! En iyisi ayrıntılar için konuyu daha fazla oku, çünkü aşağılarda ayrıntıları var :)
rEY1oN.png

"/haberler" Komutu ile sunucu içerisinde ki en güncel haberlere ulaşabileceğiniz kolay ve kısa bir sistem.
88mzjQ.png

Yukarıdakiler sadece en temel şeyler, bunlardan çok daha farklı ve eğlenceli birçok şey daha sen sunucumuzda bekliyor!
OEJDPZ.gif

vZY6y4.png

znQMbY.png

Bu event türünü farklı sunuculardan esinlenerek, kullanıcılarımızın isteği üzerine gerçekleştirdik. Peki bu İnek Eventi Nedir?
İnek eventinde "/warp inek" bölümünde ki Mööntar İneklerini Öldürüyorsunuz. Merak etmeyin Tek vuruşta ölüyorlar ve hızlıca doğuyorlar.
İçlerinden Çıkan Para Kuponlarını "/warp inek" Girişinde ki Köylülerden "Elmas,Demir,Altın veya Minepara"yadönüştürebiliyorsunuz.
G3bDl2.png

Çok kısa bir parkur tadında ki alanda küçük bir rekabet ile oyuncular parkuru tamamlamaya çalışır, ilk 3.'e sürpriz ödüller verilir. Fakat unutmayın bu Normal Parkurlara Pek Benzemiyor! En iyisi sunucumuzu ziyaret ederek kendi gözlerinle gör ---> Mineblack.rabisu.com
vZY6y4.png

qE9v7d.gif
Mk9Dq1.png
E3QDGz.png

vZY6y4.png
D3oDL3.gif

88mzG1.png

vZY6y4.png

Xd2Mqo.gif

Sosyal Ağlarımıza Aşırı Önem Vermekteyiz. Bunu Aşağıda ki Bağlantı ve Ekran Görüntülerinden Anlayabilirsiniz.

vZY6y4.png

Mk9Vg6.png

https://www.facebook.com/mineblacktr/ 20.07.2017 tekrar aktif!

!Facebook Sayfamızdan Her Gün Paylaşımlar ve Yeniliklerin Haberlerini Takip Edebilirsiniz.
Z7zL1z.png

vZY6y4.png

QQ1LYA.png

https://www.instagram.com/mineblacktr/ 20.07.2017 tekrar aktif!

İnstagram Hesabımızdan Her Gün Düzenli Olarak Paylaşılan Minecraft Hakkında ki İlginç Bilgiler ve Sunucumuz Hakkında ki Haberler Tarzında ki Paylaşımlarımızı Rahatlıkla Bulabilirsiniz.
vnNgoD.png

PQv11O.gif

WQooXY.png

3qggOA.png

JlWWVY.png

zByyGY.png

RPGGg1.png

4M99pL.png

0Brr08.png

G0GGZ2.png

y3jjGL.png

1g776A.png

LnGGlj.png

r2yy57.png

6XMMDP.png

Maplar Değişti En Kısa Sürede Elinize :)
Yeni ÖZELLİKLER ##

★Gelişmiş hile koruma sistemi
★3D Item Drop
★TNT Serbest!
★Bosslar
★Warp menüsü
★Kit menüsü
★%100 kendimizin ürettiği mimariler
★İlgili ve bi o kadarda mizahkar yetkililer
★Köylü Ticaret
★Rütbelere Özel Hammaddeler
★Eğlence üzerine çeşitlendirilen oynanış
★Belli bir eşyayı toplayarak edit eşyalar alabilme
★Aşırı yüksek olmayan editler ve VIP setleri (VIP max. P13)
★Tabelayla Tamir
★Tabelayla Büyü Basımı
★Takas Sistemi
★Sanal Market
★Kafa Düşürme
★Otomatik lagsız event
★5 Günde 1 VIP Çekilişi
★Açıkları bulanlara verilen ödüller
★Uzun süreli oynanış
★Diğer sunuculardan farklı eğlence tarzları (EğlenceliBloklar, Bot Yarışı)
★Oyuncuların kafasında rütbelerinin yazması
★0 Lag
★Her hafta klan turnuvası
Not: Motd MitterWeal Adlı Kullanıcının SkyBlock Paketinden Alınmıştır Kendine Burdan Teşşekürlerimi Sunarım.

Açıkçası, her gün dahada gelişiyoruz, yapılarımızı yeniliyoruz ve

Evet, biz farklıyız.

MİNEBLACK.NİTRADO.NET | HEMEN ARAMIZA KATIL!
Konu tasarımı gayet hoşuma gitti. elinize sağlık
map konusuna gelirsek map'lerin acilen değiştirlmesi lazım diğer sunucularda ki farkınız nedir henüz cözemedim.
iyi forumlar discrd : Erdem[20]#4727 Ulaşırsan sevinirim. bi kaç bişi sorucam.

'BuraK

Örümcek Hoşt!
Elmaslar
170
Puanlar
14.070
Yer
<3
Minecraft
buraKpierce
Hoş ama gelişmesi lazım

BlackNirvana1

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
6.195
İsim hırsızlığı diye bir şey yoktur. lakin sunucu aktif ise aynı adı kullanıyorsa bu hırsızlığa
İyi forumlar.
[/QUOTE]

deaktif olan sunucu 50 60 onlinelık düşük tanınmayan bir sunucu değildi efendim. sunucunun sahiplerinden cevap alamadıgıma göre gayette iyi bir çalıntı isim.

Kimsesiz

Elmaslar
80
Puanlar
13.720
Yer
İstanbul / Nişantaşı
İyi forumlar.

deaktif olan sunucu 50 60 onlinelık düşük tanınmayan bir sunucu değildi efendim. sunucunun sahiplerinden cevap alamadıgıma göre gayette iyi bir çalıntı isim.[/QUOTE]
hayır isim çalıntı diye birşey yok sen 2 yıl önceki sunucunun ismini koyarsan çalıntı olurmu lütfen bilmiyorsunuz susun :) illa üstüne gitmeye gerek yok[DOUBLEPOST=1521280624][/DOUBLEPOST]Sunucu Güncel ++++
Hergün Düzenli Event 18:00
Lonca Eklendi
Farklı Pet /mpet
Kazı Kazan
Mapların Çoğu Değiştirildi
Lagsız Kaliteli Faction

Cinco

Şimdi Bu Yazıyı Okuyorsun.
Elmaslar
61
Puanlar
0
Yer
-/Warp Lapis
Konu Tasarımı Çok Güzel Olmuş Başarılar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı