Sol Reklam
Sağ Reklam

Biz Geliyoruz! Fikir vermek veya aramıza katılmak istiyorsan konuya gel.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ersuom

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Ersuom ملك#1337

Elmaslar
5
Puanlar
400
Yer
İstanbul / Beykoz
Minecraft
Ersuom
Selamlar herkese ben Ersuom#1337.Sizlere yeni projemizden bahsetmek istiyorum;

Öncelikle bu proje için uzun zamandır ben ve ekibim olarak çalışıyoruz ve her zaman en iyisini hedefliyoruz.

Nedir bu proje?
Projemizin ismi RuinsCraft 1.16.5 Mistik Survival

Bizi Diğer Sunuculardan Ayıran Özellikler:
Herkesin emeğine saygımız sonsuz fakat Minecraft piyasasının paramı kazanayımda ne olursa olsun gibi bir gerçeği var... Fakat bizlerin amacı kesinlikle para kazanmak değil! Bunun en temel nedenide sunucumuzun kendi hostingimizde barınması ( hazır konusu açılmışken makine özelliklerimiz 24gb ram i9 10k ).Bizim amacımız oyuncularımıza keyif veren bir sunucu tasarlamak ve adımızı daha çok kitleye duyurmak.Neyse bu kadar muhabbet yeter biraz da sunucumuzda ki özelliklerden bahsedeyim:

Özel Moblar:
Sunucumuzda kodları tarafımızda hazırlanmış moblar bulunmaktadır.Launcher,client gerekmez.
unknown.png

Dungeon Sistemi:
Yukarıdaki gibi özel moblardan oluşan bir zindan ve kilitli kapılar... Bu kapıları açmak için mobları öldürmeniz gerekmekte

NOT: Sunucumuzda tabiikide daha bir çok sistem bulunmakta fakat bazıları özenip biz sunucumuzu açmadan kendi sunucularına eklemesin diye sunucu açılana kadar bu kadarını sergiliyoruz.Sunucu açıldıktan sonra tanıtım konusu yayınlanacaktır anlayışınız için teşekkürlerimi sunuyorum...

Kapanış:

Son olarak şunları söylemeliyim en iyi sunucu için en iyi yönetim ekibine sahip olmak gerekir... Eğer sizde yükselişimize dahil olmak istiyorsanız ( yetkili olmaktan bahsediyorum ) Ersuom#1337 adresinden bana ulaşabilirsiniz.Okuduğunuz için teşekkür ederim iyi forumlar.

He bide sunucumuza tasarımcıda arıyoruz ilgilenenler ulaşırsa sevinirim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı