Sol Reklam
Sağ Reklam

Anı Bisikletim ile Gece Bir Anım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
Bir gün dışarı çıktım bisiklet sürmek için giyindim vs. Sürmek için yola çıktım. Neyse yolda gidiyorum abi büyük bir ücretsiz bir kaç insanın geldiği bir spor alanı var açık bir alan insanlar spor yapıyor vs. Bisikletle içeri girdim tur atıyorum. Daha sonra yoluma 2 tane kız geldi baktım önümü kapattılar. Bende yoldan sapıp çimenlerden yan şekilde önlerine geçip devam ettim. Kızlar gülmeye felan başladılar hafiften bir tanesi ablasıydı sanırım neyse bu böyle bi kaç kez tekrarlandı sonra ben durdum mola için spor aletlerinde spor yapıyordum yanıma geldiler çok yakınımdalardı ablası sandığım kız yanda duruyor yaslanmış duvara diğer kızda bisiklet pedalı çeviriyor spor aletinde çaktırmadan da bana bakıyolardı felan sonra biraz orda spor yaptık tekrar yürüyüş yaptılar bende bisiklet sürdüm baktım gidiyolar bende çıktım biraz izledim izledim izledim. Ve sonra önlerine geçtim felan arkama bakıyorum sürekli kızlar kayboldu. O zaman biraz da olsa üzülmüştüm. Ama sonradan neyse boşver dedim eve gittim. Not: Kızda baya güzeldi ha :'D

xMargue

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

xMargue#1881

Elmaslar
51
Puanlar
1.190
Yer
İzmir
Minecraft
xMargue
Gidip konuşsaydın keşke bir daha gelmez o şans :)

EmreSHN

Seven sevdiğiyle güzelleşir.
Emektar

Discord:

EmreSHN#4551

Elmaslar
2.633
Puanlar
18.485
Yer
Ankara
Minecraft
EmreSHN
Bir gün dışarı çıktım bisiklet sürmek için giyindim vs. Sürmek için yola çıktım. Neyse yolda gidiyorum abi büyük bir ücretsiz bir kaç insanın geldiği bir spor alanı var açık bir alan insanlar spor yapıyor vs. Bisikletle içeri girdim tur atıyorum. Daha sonra yoluma 2 tane kız geldi baktım önümü kapattılar. Bende yoldan sapıp çimenlerden yan şekilde önlerine geçip devam ettim. Kızlar gülmeye felan başladılar hafiften bir tanesi ablasıydı sanırım neyse bu böyle bi kaç kez tekrarlandı sonra ben durdum mola için spor aletlerinde spor yapıyordum yanıma geldiler çok yakınımdalardı ablası sandığım kız yanda duruyor yaslanmış duvara diğer kızda bisiklet pedalı çeviriyor spor aletinde çaktırmadan da bana bakıyolardı felan sonra biraz orda spor yaptık tekrar yürüyüş yaptılar bende bisiklet sürdüm baktım gidiyolar bende çıktım biraz izledim izledim izledim. Ve sonra önlerine geçtim felan arkama bakıyorum sürekli kızlar kayboldu. O zaman biraz da olsa üzülmüştüm. Ama sonradan neyse boşver dedim eve gittim. Not: Kızda baya güzeldi ha :'D

Şanslısın vallaha :D

SuperjDog01

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

xFaciaqx

Elmaslar
2
Puanlar
0
Minecraft
SuperjDog01
hayattaki tüm şansını kullanmışsın ama değerlendirememişsin

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Bugün anılarını okumaktan gerçekten zevk aldım ve bence en iyisiydi buydu. Benim de zamanında çok bisiklet ile anım oldu :'(

EmreSHN

Seven sevdiğiyle güzelleşir.
Emektar

Discord:

EmreSHN#4551

Elmaslar
2.633
Puanlar
18.485
Yer
Ankara
Minecraft
EmreSHN

iKaanStrafe

Merhaba Dünya, Seni Özledim

Discord:

iKaanStrafe

Elmaslar
1.489
Puanlar
17.385
Yer
Chelyabinsk-Penza
Minecraft
iKaanStrafe
Sonradan hiç gördün mü o kızları ?​

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı