Sol Reklam

Bisiklet Hakkında Düşünceleriniz ? Sizce Ne Yapmalıyım ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

AR3S

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
24
Puanlar
0

Öncelikle merhaba MC-TR forumu üyeleri, bugün kafa takılan sizlerinde düşüncelerini almak istediğim bir konu hakkında danışacağım.

Yaklaşık 1-2 Aydır merak saldığım bir spor dalı olan bisiklete gittikçe ilgim artıyor elimde bulunan 8-9 yıllık bir bisiklet ile ihtiyaçımı karşılıyordum ta ki bundan 15-20 gün öncesine kadar bisikletimin
artık gereksinimlerimi karşılamadığımı gördüm, ard arda çıkan sorunlar her gün nerdeyse tekerin patlaması derken baktım ki masraftan geçilmiyor bende düşündüm ki buna harcıyacağım masraf ile
para biriktirmeye başlarım yeni bir bisiklet alırım diye düşünüyorum.

Şuanda elimde 80 TL mevcut gün geçtikçe biriktiriyorum, şuanda almayı düşündüğüm ve almak istediğim kask aşağıda mevcut

yzqpzM.png

jQ6N6G.png

Bisiklet Türü : Dağ

Bütçem : 500-1500

Fikirlerinizi bekliyorum.​

S

SILIK

Ziyaretçi
Para biriktirip almayı bekleyeceğine, borç falan alıp direk al. Kullanırken ödersin. Bugün var, yarın yoksun. Belki hiç ona binme fırsatın olmayacak...

EnderBey

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
12
Puanlar
0
Sana önerim şu olsun; dağ bisikleti al ama etrafın düz bir ortam ise (oturduğun çevre) hiç dağ bisikleti kullanma ve alma. Ama çok istiyor isen ona karışmam. Birde @admiraldus 'un dediği gibi yap. Sonuçta; Dünya fani, ölüm ani.

Bu arada kask tercihin hoşuma gitti. Belki bende düşünürüm almayı :)

MaskeliPeder

Play.CasperNW.CoM
Yasaklandı

Discord:

MaskeliPeder#8352

Elmaslar
197
Puanlar
0
Yer
İzmir
Minecraft
MaskeliPeder
Facebook
CasperNetwork
Twitter
CasperNetwork
Kask çok güzel :D inşallah alırsn

daywe

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
131
Puanlar
13.595
Yer
Antalya
Arkadaşın dediği gibi herkesten azar azar borç alarak kısa sürede alabilirsin yarın varsın sonra yoksun fani dünya sonuçta herşeyin tadına bakmak gerekli.

AR3S

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
24
Puanlar
0
Para biriktirip almayı bekleyeceğine, borç falan alıp direk al. Kullanırken ödersin. Bugün var, yarın yoksun. Belki hiç ona binme fırsatın olmayacak...
Sana önerim şu olsun; dağ bisikleti al ama etrafın düz bir ortam ise (oturduğun çevre) hiç dağ bisikleti kullanma ve alma. Ama çok istiyor isen ona karışmam. Birde @admiraldus 'un dediği gibi yap. Sonuçta; Dünya fani, ölüm ani.

Bu arada kask tercihin hoşuma gitti. Belki bende düşünürüm almayı :)
Kask çok güzel :D inşallah alırsn
Arkadaşın dediği gibi herkesten azar azar borç alarak kısa sürede alabilirsin yarın varsın sonra yoksun fani dünya sonuçta herşeyin tadına bakmak gerekli.

Yorumlarınız için çok teşşekür ederim, bisiklet modeli markası düşünceleriniz ve benzeri şeyleriniz varsa belirtirseniz sevinirim.

daywe

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
131
Puanlar
13.595
Yer
Antalya
Yorumlarınız için çok teşşekür ederim, bisiklet modeli markası düşünceleriniz ve benzeri şeyleriniz varsa belirtirseniz sevinirim.
Nerede oturduğunuzu bilmiyorum ancak dağlık yerler ise dağ bisikleti çok güzel ve keyifli olmakta tavsiye ederim.[DOUBLEPOST=1509648228,1509648212][/DOUBLEPOST]Güzel olduğu kadar tehlikeli :D

AR3S

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
24
Puanlar
0
Nerede oturduğunuzu bilmiyorum ancak dağlık yerler ise dağ bisikleti çok güzel ve keyifli olmakta tavsiye ederim.[DOUBLEPOST=1509648228,1509648212][/DOUBLEPOST]Güzel olduğu kadar tehlikeli :D
Evet, gayet uygun ve manzarası bir enfes buyrun :cakbibeslik:

bus_iskenderun.JPG

I

IrfanDmn

Ziyaretçi
Evet, gayet uygun ve manzarası bir enfes buyrun :cakbibeslik:

bus_iskenderun.JPG
1300 TLlik bisiklet aldık. Duruyor öyle :D Kullanılmıyor istanbulda. Araba çarpıcak diye iniyorum elle götürüyorum bazen, çok sakat yani.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı