Sol Reklam
Sağ Reklam
  • MC-TR 4.0 Güncellemesi: Yeni Tema
    4 yılın ardından artık yeni temaya merhaba diyelim mi? Forumumuzun yeni teması nihayet yayında! Uzun süredir üzerinde çalıştığımız ve sizin geri bildirimlerinizle şekillendirdiğimiz bu yeni tema, forum deneyiminizi tamamen yenileyecek. Modern ve şık tasarımıyla göz alıcı bir deneyim sunmayı hedefleyen bu tema, forumda geçirdiğiniz zamanı daha keyifli ve verimli hale getirecek. 4.0'a geçmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Proje Bir Skyblock sunucusunda neler görmek isterdiniz ?

Launcher

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Onaylı Satıcı
Elmaslar
4
Puanlar
4.060
Minecraft
Launcher

Discord:

launcher_xr.

Bir süredir üzerinde çalıştığım ve satışa çıkarmayı düşündüğüm plugin paketi üzerinde değişiklikler yapmak istiyorum. Sizler bir Skyblock oyuncusu olsaydınız neler görmek isterdiniz ? Yeni sistemler yeni etkinlikler...

Daha önce satışa çıkardığım Tek Blok Skyblock sunucu peketime göz atıp nelerin güzel nelerin değiştirilmesi gerektiği hakkında fikrinizi almak istiyorum. Verilen cevaplara göre üzerinde çalıştığım Skyblock paketini şekillendireceğim.

Menüler, sistemler ve renkler. Tamamen eleştiri, fikir ve yoruma açığım.

Tek Blok Skyblock sunucu paketim: https://www.mc-tr.com/konu/tek-blok-sunucu-paketi-v1-18-2.118399/#post-743975

Paketi satın alan arkadaşlarımızın önerileri ve geri dönüşleri sayesinde kayde değer bir ilerleme katedebildik. Bu sebepten dolayı daha fazla insanın fikirlerine ihtiyaç duymaktayız.

Kritik ve dikkat çekici fikirleri veren arkadaşlarımızın isimlerini/nicknamelerini paketin satış ilanında ilham aldığıma dair yer vereceğim.

benjamin17

Ardonyum Project | Uygun Fiyatlı Hizmetler
Emektar
MinePass
Premium
Sunucu Sahibi
Onaylı Satıcı
Elmaslar
306
Puanlar
3.895
Yer
çanakkale
Discord İzni
Minecraft
benjamin1734

Discord:

benjamin17

Survival x skylbock karışımı bir oyun görmek isterdim. Açıkçası uygulaması pratikte zor fakat yapılırsa güzel olabilecek bir tarz.

devbrius

plugin developer
Emekli
Onaylı Satıcı
Elmaslar
266
Puanlar
14.105
Hepsinde vip kasaları var ve buna benzer alışılmış şeyler var alışılmışın dışına çıkabilirsin

Yukarı