Sol Reklam
Sağ Reklam

Bir şeyler öğrenmek istiyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ByRegular

CubeDesign Service
Premium
Emektar

Discord:

ByRegular#7539

Elmaslar
622
Puanlar
12.060
Yer
Antalya
Minecraft
ByRegular

Selamün Aleyküm Arkadaşlar
Ben Mehmet Söğüt
forumda filan ufak tefek yardımım dokunmuştur belki belkide dokunmamıştır.
Ben programlama dili öğrenmek istiyorum arkadaşlar ama 1 kaç gün sonra sıkılıyorum ve devamı gelmiyor.
Öğrenmek için ne yapabilirim ve hangi programlama dilini öğrenmeliyim ?
Sizlerden sadece bana öneri vermeniz ve beni şahlandıracak ufak tefek cümleler olabilir :)

Şimdiden teşekkürler.

iKaanStrafe

Merhaba Dünya, Seni Özledim

Discord:

iKaanStrafe

Elmaslar
1.489
Puanlar
17.385
Yer
Chelyabinsk-Penza
Minecraft
iKaanStrafe
Kendine hedefler koymalısın ki, onları başarabilesin hedefsiz hiç bir yere gelemeyeceğini bilmeni isterim okul hayatındada böyledir.
Neresi tutarsa oraya giderim kafası çok yanlış kendine hedef koyucaksın ve orayı ya kazanacaksın ya kazanacaksın kafasında.
Kısacası Kendine hedef koymalısın Mesela C# öğrenemk istiyorsan ben bunu öğrenecegim diye hedef koymalısın güzel ahlaklı insanlardan ise yardım almalısın veya güzel kaynaklar sana rehber olmalı.

Zafer “Zafer Benimdir” diyebilenlerindir. Başarı ise; “Başaracağım” diye başlayarak sonunda “Başardım” diyenindir.

ByRegular

CubeDesign Service
Premium
Emektar

Discord:

ByRegular#7539

Elmaslar
622
Puanlar
12.060
Yer
Antalya
Minecraft
ByRegular
Kendine hedefler koymalısın ki, onları başarabilesin hedefsiz hiç bir yere gelemeyeceğini bilmeni isterim okul hayatındada böyledir.
Neresi tutarsa oraya giderim kafası çok yanlış kendine hedef koyucaksın ve orayı ya kazanacaksın ya kazanacaksın kafasında.
Kısacası Kendine hedef koymalısın Mesela C# öğrenemk istiyorsan ben bunu öğrenecegim diye hedef koymalısın güzel ahlaklı insanlardan ise yardım almalısın veya güzel kaynaklar sana rehber olmalı.

Zafer “Zafer Benimdir” diyebilenlerindir. Başarı ise; “Başaracağım” diye başlayarak sonunda “Başardım” diyenindir.
Çok teşekkür ederim. Değerli yorumunu göz önüne alacağım.

utsukushihito

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
81
Puanlar
0
Minecraft
A_Takimi
1 kaç gün sonra sıkılyorsan bil ki gerçekten istemiyorsun öğrenmeyi. eğer bir gün gerçekten istekli olduğun bir gün olursa java/kotlin öğren.

ByRegular

CubeDesign Service
Premium
Emektar

Discord:

ByRegular#7539

Elmaslar
622
Puanlar
12.060
Yer
Antalya
Minecraft
ByRegular
1 kaç gün sonra sıkılyorsan bil ki gerçekten istemiyorsun öğrenmeyi. eğer bir gün gerçekten istekli olduğun bir gün olursa java/kotlin öğren.
Değerli yorumunuz için teşekkürler. Yani 1 kaç gün sonra sıkılma şöyle oluyor bilgisayara ben orta okuldan 11. sınıfa kadar hiç kalkmaya filan oturdum ve lise hayatımda eklenti paketi filan yapmayı öğrendim onlar filan uğraşıyordum artık onu yaparken bile sıkılıyorum yani hiç istek kalmadı aramı vermeliyim devam mı etmeliyim bende bilmiyorum kafam karışık.

Violet Evergarden

From bottom of my heart "I Love You"

Discord:

Violet Evergarden#9379

Elmaslar
709
Puanlar
9.550
Bence Java veya C# öğrenebilirsin. Bende Senin Gibiyim 2 gunde tasarımdan sogudum :(
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Ama bana sorarsan öğrenme bea oyna oyununu uğraşma rahat bir yaşam geçir geri kal tanınma fark edermi bırak bu forumları çocuk işi buralar kodlama orencegine git derslerine çalış.(60 yaşında hissettim kendimi haluki 12 yaşındayım :d)

EchTR

echtr of legend

Discord:

EchTR#1848

Elmaslar
630
Puanlar
8.060
Yer
İzmir
Eskiden gerçekten fazlaca program yazıyordum, ancak bir süre yorulduğumu fark ettim, dediğin gibi eskiden yaptığım şeyleri de yapmak istemiyorum. Şuan sürekli oyun oynar durumdayım.
Bence istek meselesi. İçinde istek yoksa yapma.

ByRegular

CubeDesign Service
Premium
Emektar

Discord:

ByRegular#7539

Elmaslar
622
Puanlar
12.060
Yer
Antalya
Minecraft
ByRegular
Bence Java veya C# öğrenebilirsin. Bende Senin Gibiyim 2 gunde tasarımdan sogudum :(
Soğumak çok kötü bir durum ya bende hayatımdan soğudum. Değerli yorumun için teşekkürler.

Eskiden gerçekten fazlaca program yazıyordum, ancak bir süre yorulduğumu fark ettim, dediğin gibi eskiden yaptığım şeyleri de yapmak istemiyorum. Şuan sürekli oyun oynar durumdayım.
Bence istek meselesi. İçinde istek yoksa yapma.
Değerli yorumunuz için teşekkürlerimi sunarım. Bende kararsızım yani kolay anlaşılması kolay bir şey olursa öğrenmek istiyorum.

Violet Evergarden

Discord:

Violet Evergarden#9379

Elmaslar
709
Puanlar
9.550
Soğumak çok kötü bir durum ya bende hayatımdan soğudum. Değerli yorumun için teşekkürler.

Değerli yorumunuz için teşekkürlerimi sunarım. Bende kararsızım yani kolay anlaşılması kolay bir şey olursa öğrenmek istiyorum.

Bende Şu An Soğudum Yaşama Sevincim Söndü :(

Kovalski

Discord:

ikslavok

Elmaslar
77
Puanlar
13.670
Minecraft
Kovalski
hergün 10dk'nı ayır bu iş için düzenli olarak, sonra kendine güvendiğinde bu dk'yı yükselt mesela günde 15dk çalış ve yükselttiğinde bu vakti geri düşürme. Just do it ne olduğu önemsiz zaman ayır hergün

ByRegular

CubeDesign Service
Premium
Emektar

Discord:

ByRegular#7539

Elmaslar
622
Puanlar
12.060
Yer
Antalya
Minecraft
ByRegular
Bende Şu An Soğudum Yaşama Sevincim Söndü :(
Aynı durumdayız senle tanışmak istiyorum dc mi eklermisiniz yada siz verin ben ekliyeyim. :)

hergün 10dk'nı ayır bu iş için düzenli olarak, sonra kendine güvendiğinde bu dk'yı yükselt mesela günde 15dk çalış ve yükselttiğinde bu vakti geri düşürme. Just do it ne olduğu önemsiz zaman ayır hergün

Değerli yorumunuz için teşekkürlerimi sunuyorum. Göz önüne alacağım yorumunuzu.

Violet Evergarden

Discord:

Violet Evergarden#9379

Elmaslar
709
Puanlar
9.550
efenik#0348 Eklersen sevinirim bende senle tanışmak isterim

ByRegular

CubeDesign Service
Premium
Emektar

Discord:

ByRegular#7539

Elmaslar
622
Puanlar
12.060
Yer
Antalya
Minecraft
ByRegular

Kovalski

Discord:

ikslavok

Elmaslar
77
Puanlar
13.670
Minecraft
Kovalski
İstek atmış bulunmaktayım.
göz önünde bulundurmakla zaman kaybetme hemen şimdi 10dk'nı ayır ne var yani günde 10dk kod yazmakta özellikle yanında sıcak bir şeyler varsa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı