Sol Reklam

Paylaşım BEYAZ VARLIK

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

@HER770

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

HaWaLi KeDi

Elmaslar
0
Puanlar
105
Yer
Ankara
Minecraft
Steve
Merhaba ben minecraftta bir sunucu açtim ve video çekicektim ama birkaç saniye sonra arkamda beyaz bir kol fark ettim Billy diye bir efsane var fakat o olduğunu düşünmüyorum sunucuda kimse yoktu ve o şey ne ise adı yoktu videoyu korkudan kapattım ve o şey yok oldu Kanal linki (video orda):https://youtube.com/@_HER770

xMadzzy

Quezly Teams
Ekip Yöneticisi
Premium
Quezly

Discord:

xmadzzy

Elmaslar
660
Puanlar
3.305
Yer
Türkiye
Discord İzni
Minecraft
xMadzzy_yt
aman tanrım ne kadar korkunç

@HER770

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

HaWaLi KeDi

Elmaslar
0
Puanlar
105
Yer
Ankara
Minecraft
Steve

@HER770

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

HaWaLi KeDi

Elmaslar
0
Puanlar
105
Yer
Ankara
Minecraft
Steve
Dalga geçiyosan geç ama inanmana gerek yok gerçek, ben açıklayamiyorum düşünsene ger
çek bir olayda sana inanmiyorlar

Lasty

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Emekli
Hosting Görevlisi

Discord:

Lasty#0001

Elmaslar
98
Puanlar
2.775
Minecraft
Last0y
Bu 2 oldu geçende bir arkadaş yine efsane olduğunu iddia ettiği bir konu açmıştı sanki youtube hesaplarının reklamını yapmaya çalışıyor gibime geldi. Az çok abonesi vardı ve içerikler yüklenmişti o kanalda ama bunu da görünce sanki birileri herobrine ve entity 303 benzeri kendi efsanelerini yaratmaya çalışıyor gibi gibi.

Thomas Shelby

Tabanları Yağlama Vakti

Discord:

Sherlock#5773

Elmaslar
336
Puanlar
12.270
Yer
Rusya
Minecraft
dragondemon68

@HER770

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

HaWaLi KeDi

Elmaslar
0
Puanlar
105
Yer
Ankara
Minecraft
Steve
Bu 2 oldu geçende bir arkadaş yine efsane olduğunu iddia ettiği bir konu açmıştı sanki youtube hesaplarının reklamını yapmaya çalışıyor gibime geldi. Az çok abonesi vardı ve içerikler yüklenmişti o kanalda ama bunu da görünce sanki birileri herobrine ve entity 303 benzeri kendi efsanelerini yaratmaya çalışıyor gibi gibi.

@HER770

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

HaWaLi KeDi

Elmaslar
0
Puanlar
105
Yer
Ankara
Minecraft
Steve
Evet bazı kişiler var prim kasiyor fakat ben bir efsane yapmaya çalişsaydim Minecraft forumlarında paylaşmazdim.Öyleleri var prim kasiyo fakat abonem 4 Gerçekten yardıma ihtiyacım var çünkü Minecraft dosyalarında Exe.Haylilet diye bir şey var ve silinmiyor neyden bulaştıysa bulaştı ama hiç güvenilir durmuyo ve minecrafta girdiğimde reklam veriyor.Bununda hiç normal olduğunu düşünmüyorum.Lütfen sende öyle bir dosya var mı diye bakar mısın

Lasty

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Emekli
Hosting Görevlisi

Discord:

Lasty#0001

Elmaslar
98
Puanlar
2.775
Minecraft
Last0y
Evet bazı kişiler var prim kasiyor fakat ben bir efsane yapmaya çalişsaydim Minecraft forumlarında paylaşmazdim.Öyleleri var prim kasiyo fakat abonem 4 Gerçekten yardıma ihtiyacım var çünkü Minecraft dosyalarında Exe.Haylilet diye bir şey var ve silinmiyor neyden bulaştıysa bulaştı ama hiç güvenilir durmuyo ve minecrafta girdiğimde reklam veriyor.Bununda hiç normal olduğunu düşünmüyorum.Lütfen sende öyle bir dosya var mı diye bakar mısın
Hesabınız 2 günlük bahsettiğiniz şey gerçek bile olsa (ki imkansız) yine de size inanılacağını sanmam

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı