Sol Reklam

Bulundu Belli Bir Domainden Girişi Engelleme

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

LokmaCraft1

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Saul4Goodman#2021

Elmaslar
4
Puanlar
185
Minecraft
Saul4Goodman
Merhaba, bu istediğim skript bir yerde var mı bilmiyorum araştırdım accık ama bir yerde bulamadım. Yapılabilir mi onu bile bilmiyorum. Pluginde olabilir skriptde olabilir fark etmez. İsteğim şudur: Örneğin oyna.mctr.cf domaininden girenleri sunucuya sokmuyacak ve diyecek ki "Lütfen oyna.mctr.com İpsini Kullanarak Giriş Yapın". Dediğim gibi plugin varsa onu atarsanız daha iyi olur.

FourTis

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
26
Puanlar
6.625
Domain dnslerini ayarlarken "oyna" sub domainini eklerseniz "oyna.mctr.com" ile serverinize giriş yapabilirler eklemezseniz giriş yapamazlar.

Buhari

Software Developer
Yönetici
Emektar
Onaylı Satıcı

Discord:

xBuhari

Elmaslar
1.008
Puanlar
18.150
Discord İzni
Minecraft
xBuhari

Posterity Project

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Posterity#7678

Elmaslar
19
Puanlar
200
Merhaba, bu istediğim skript bir yerde var mı bilmiyorum araştırdım accık ama bir yerde bulamadım. Yapılabilir mi onu bile bilmiyorum. Pluginde olabilir skriptde olabilir fark etmez. İsteğim şudur: Örneğin oyna.mctr.cf domaininden girenleri sunucuya sokmuyacak ve diyecek ki "Lütfen oyna.mctr.com İpsini Kullanarak Giriş Yapın". Dediğim gibi plugin varsa onu atarsanız daha iyi olur.
Hocam bir alan adı eklerseniz girişler olmayacaktır pek bilgi sahibi değilim bu konuda ama biraz araştırma ile hedefe ulaşabilirsiniz :)

LokmaCraft1

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Saul4Goodman#2021

Elmaslar
4
Puanlar
185
Minecraft
Saul4Goodman
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı