Sol Reklam
Sağ Reklam

Bulundu Bedwars skript isteği (biraz detaylı)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Devrimlgnd21

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Devrim#7647

Elmaslar
2
Puanlar
85
Yer
Diyarbakır
Minecraft
LegendDevrim
Merhaba değerli forum üyeleri (kaliteli skript kodlayan kişiler var ise bu isteğe dikkat edilmesi gerektiğini söyleyebilirim.
Bedwars skripti arıyorum 4 takım var 4 takımdan her birinde 3 oyuncu var oyüzden sizden bedwars skripti isterim. istek: İlk önce /bedwarspanel komudu olacak karşımızı bir Gui çıkacak sarı kırmızı yeşil ve açık mavi renk takımlar olacak işte takım adları diye yazacak guide tıklayınca takımların isimlerini ayarlayabileceğiz çok detaylı olmadan olduğum blokta /marketyap deyince üzerinde &bBedwars Market yazan bir köylü olacak köylüye tıklayınca market açılacak (marketi dilediğiniz gibi yapın ama güzel olsun) şimdi gelelim lobi olayına yukarida oyuncuların beklediği minik lobiye /lobiayarla dersek dünyaya ışınlanınca oraya gidecek oyun en az 4 en fazla 12 kişi olunca o dünyada ekranda (&bOYUN BAŞLIYOR) yatağını koru! Diyecek ve oyunun başlamasına son (saniye) olacak 10 saniyeden geri sayacak ha bide harita her 30 dakikada bir yenilenecek yataklara bakarak /bedayarla (takım ismi) dersek o takımın ismi yazacak yatakta işte /bedayarla (mavi) denilirse mesela o takımın bedinde mavi takım yatağı diyecek karşı taraftaki takım o yatağı kırarsa yatakta ejderha sesi çıkacak atıyorum ben maviyim sarı geldi yatağı kırdı ejderha sesi çıkacak sonra ekranda YATAĞIN KIRILDI! Ölürsen tekrar doğamzsın yazacak kırmızı renk ile, bu benim isteğimdi siz daha iyi profesyonel yapabilirsiniz skript surumum 2.1.2 minecraf: spigot/bukkit 1.8.8 (benim anlattığımdan dah güzek yapabilirsiniz iyi günler dilerim.)

MrBeaner

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

?????ᴼᶠᶠᶦᶜᶦᵃˡ#8073

Elmaslar
25
Puanlar
1.170
Minecraft
ProxyBot
Merhaba değerli forum üyeleri (kaliteli skript kodlayan kişiler var ise bu isteğe dikkat edilmesi gerektiğini söyleyebilirim.
Bedwars skripti arıyorum 4 takım var 4 takımdan her birinde 3 oyuncu var oyüzden sizden bedwars skripti isterim. istek: İlk önce /bedwarspanel komudu olacak karşımızı bir Gui çıkacak sarı kırmızı yeşil ve açık mavi renk takımlar olacak işte takım adları diye yazacak guide tıklayınca takımların isimlerini ayarlayabileceğiz çok detaylı olmadan olduğum blokta /marketyap deyince üzerinde &bBedwars Market yazan bir köylü olacak köylüye tıklayınca market açılacak (marketi dilediğiniz gibi yapın ama güzel olsun) şimdi gelelim lobi olayına yukarida oyuncuların beklediği minik lobiye /lobiayarla dersek dünyaya ışınlanınca oraya gidecek oyun en az 4 en fazla 12 kişi olunca o dünyada ekranda (&bOYUN BAŞLIYOR) yatağını koru! Diyecek ve oyunun başlamasına son (saniye) olacak 10 saniyeden geri sayacak ha bide harita her 30 dakikada bir yenilenecek yataklara bakarak /bedayarla (takım ismi) dersek o takımın ismi yazacak yatakta işte /bedayarla (mavi) denilirse mesela o takımın bedinde mavi takım yatağı diyecek karşı taraftaki takım o yatağı kırarsa yatakta ejderha sesi çıkacak atıyorum ben maviyim sarı geldi yatağı kırdı ejderha sesi çıkacak sonra ekranda YATAĞIN KIRILDI! Ölürsen tekrar doğamzsın yazacak kırmızı renk ile, bu benim isteğimdi siz daha iyi profesyonel yapabilirsiniz skript surumum 2.1.2 minecraf: spigot/bukkit 1.8.8 (benim anlattığımdan dah güzek yapabilirsiniz iyi günler dilerim.)
Bu Istediğin Skript Yapılması Serveri Yoran Bir Skript Bunun Yerine Pluginleri Kullanmanı Öneririm

Son düzenleme:

Devrimlgnd21

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Devrim#7647

Elmaslar
2
Puanlar
85
Yer
Diyarbakır
Minecraft
LegendDevrim
Merhaba
Bu Istediğin Skript Yapılmazı Aylar Alacak Bir Skript Bunun Yerine Pluginleri Kullanmanı Öneririm
hocam ozaman daha basit ve kolay ayrıca kaliteli bir skript yazabilirsiniz dediğim gibi dilediğiniz gibi ama kaliteli yapın çok önemli değil detay aslında ama bedwars zevkini sana yaşatsın

MrBeaner

Discord:

?????ᴼᶠᶠᶦᶜᶦᵃˡ#8073

Elmaslar
25
Puanlar
1.170
Minecraft
ProxyBot
Merhaba

hocam ozaman daha basit ve kolay ayrıca kaliteli bir skript yazabilirsiniz dediğim gibi dilediğiniz gibi ama kaliteli yapın çok önemli değil detay aslında ama bedwars zevkini sana yaşatsın
Yapmaya Şuan Başlasak Belirttiğim Gibi Sunucu Laglancaktır Ve Bunun Yerine Ayarlaması Kolay Olan Bir Plugin Önerebilirim

Son düzenleme:

Devrimlgnd21

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Devrim#7647

Elmaslar
2
Puanlar
85
Yer
Diyarbakır
Minecraft
LegendDevrim
Yapmaya Şuan Başlasak Belirttiğim Gibi Aylar Alacaktır Ve Bunun Yerine Ayarlaması Kolay Olan Bir Plugin Önerebilirim
Biliyorum. Bedwarsreloaded olacak fakat ben yapamadığım için buraya başvurdum eğer siz yapacaksanız sunucuma birkaç saat sonra sizi davet edebilirim.

MrBeaner

Discord:

?????ᴼᶠᶠᶦᶜᶦᵃˡ#8073

Elmaslar
25
Puanlar
1.170
Minecraft
ProxyBot
Biliyorum. Bedwarsreloaded olacak fakat ben yapamadığım için buraya başvurdum eğer siz yapacaksanız sunucuma birkaç saat sonra sizi davet edebilirim.
Tabii ki Discord Üzerinden Konuşabiliriz Arkadaşlık Attım Kabul Ediniz

Sreanium

Discord:

pablo escobar#0991

Elmaslar
14
Puanlar
780
Minecraft
MertFring
Bunları skript ile yapmak sunucuyu öldürür!
Bedwars pluginlerini türkçeleştirerek yapılmasını şiddetle tavsiye ederim.

Pocan

¡Ándale! ¡Ándale!

Discord:

Pocan#4406

Elmaslar
178
Puanlar
7.075
Yer
Ev
Minecraft
Pocan
Çok abartılmış öldürür maffeder vs düzgün bir mantıkla kodlanırsa çok büyük bir lag problemi yaratacak bir skript değil konuyu açan arkadaş yanlış anlamasın ama bunu ücretsiz size sunmazlar resmen bedwars setup istemişsiniz ücretsiz eklentiler varsa onları tercih et ya da özel olarak ücretiyle yaptırt

alper kayra

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

karya

Elmaslar
0
Puanlar
845
Minecraft
ReisKayra

MrBeaner

Discord:

?????ᴼᶠᶠᶦᶜᶦᵃˡ#8073

Elmaslar
25
Puanlar
1.170
Minecraft
ProxyBot

WhiteEffect

MINENIX PROJE YÖNETİCİSİ
Yasaklandı

Discord:

whiteeffect

Elmaslar
230
Puanlar
4.635
Yer
Europe/Istanbul
Minecraft
WhiteEffect
ilgili bedwars ürünümüz bulunmakta

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı