Sol Reklam
Sağ Reklam

Bedrock'un Yeni Görünümü Dene!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Dagon

Here we go again..

Discord:

dagon#7828

Elmaslar
1.147
Puanlar
16.070
7a7ec0be0bfec61741161973f18cc1c6-bedrock_header_image.jpg

Bedrock'un Yeni Görünümünü Gördün mü?
Merhaba Minecraft Türkiye üyeleri, ben Dagon. Bu konumda sizlere Bedrock'un -katman kayası- yeni görümünü göstereceğim ve tanıtacağım. Biliyorsunuz ki geçen hafta konu açamadım çünkü izinliydim. Bir kaç sebep yüzünden... Neyse ki tekrar sizlerle beraberim. Hadi devam edelim!

Geçenlerde sizlere bir çok bloğun dokusunu değiştirdiğimiz bir haberi tanıttık. Gerçekten çok güzel dokular elde ettiğimizi sizlerle paylaştık. Fakat o kadar blok arasında bir bloğu unuttuk. O ne mi? Tabii ki katman kayası. Bu hatayı bir oyuncumuz sayesinde fark ettik ve ona da buna layık bir hediye verdik. Her neyse gerçekten katman kayasının da üzerinde bir doku çalışması yaptık ve bu dokuları elde ettik. Konunun en üstüne bulunan görsele bakabilirsiniz. Bu dokuları da doku paketini kullanarak sizde deneyebilirsiniz. Fakat bunu her oyuncu yapamayacak. Doku paketini Xbox One, Windows 10 Edition, iOS, Android ve Nintendo Switch'de kurarak deneyebilirsiniz.

Bu yeni dokular gerçekten oyunun havasını değiştirdi! Şahsen kullanmanızı şiddetle tavsiye ederim. Bu dokuları tasarlayan ve alanında uzman Jasper (Mojang'taki en iyi pixel tasarımcısı) ile ileride bir röportaj yapmayı düşünüyorum. O konuda gerçekten zevk alacağımı hayal ediyorum.

Şimdi ise konunun sonuna gelmiş bulunuyoruz. Konu biraz kısa oldu fakat sadece bir bloğun yeni dokusunu göstermek için açtım, bu yüzden yeterli diye düşünüyorum. Sizde yorumlarınızı yazmayı, fikirlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın. İyi günler dilerim <3

Minecraft-Turkiye.png

Son düzenleme:
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

İlginç bir görünüm olmuş. Oyun çıktığından yana değişikli göstermeyen sayılı bloklardandı.​

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı