Sol Reklam

Bulundu Bedrock Sunucusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Miracle_Bee

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
12
Puanlar
2.095
Minecraft
Miracle_Bee
Merhaba arkadaşlar, bugün siz forum üyelerinden bir yardım isteyeceğim. Bu sıralar minecraft bedrock oynamaya sardım ve sunucuların nasıl kurulduğunu merak ediyorum. Minecraft java sürümünde geçmişte sunucu deneyimlerim var ama Bedrock sunucuları nasıl kurulur hiç bilmiyorum. Sizlerden istediğim bedrock serverlar hakkında bildiklerinizi yorumlarda paylaşmanız.

Öncelikle benim ilk öğrenmek istediğim şeyler şunlar;
- Bedrock sunucusu nasıl kurulur?
- Bedrock sunucusu için hazır plugin paketleri var mı?
- Bedrock sunucusu için pluginleri nereden indirebiliriz,
spigot gibi bir platform var mı yoksa spigottan indirebileceğimiz bir kısım var mı?

Bu arada forum yetkilileri, konuyu yanlış yere açtıysam çok üzgünüm, eğer yanlışsa konuyu doğru yere taşırsanız sevinirim.

frostyswx

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

frostyswx#7777

Elmaslar
8
Puanlar
1.260
Yer
İstanbul
Minecraft
TheFrostyswx
bildiğime göre spigot sitesinde bedrock için pluginler yok ama istersen sunucuyu java üzerine açıp plugin yardımıyla bedrock oyuncularınında sunucuya girmesini sağlayabilirsin.

xMadzzy

Quezly Teams
Ekip Yöneticisi
Premium
Quezly

Discord:

xmadzzy

Elmaslar
660
Puanlar
3.305
Yer
Türkiye
Discord İzni
Minecraft
xMadzzy_yt
bildiğime göre spigot sitesinde bedrock için pluginler yok ama istersen sunucuyu java üzerine açıp plugin yardımıyla bedrock oyuncularınında sunucuya girmesini sağlayabilirsin.
Arkadaşımızın Dediği gibi Normal java sunucusu açıp geyser plugin yardımıyla bedrock girişlerini açabilirsin.

Miracle_Bee

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
12
Puanlar
2.095
Minecraft
Miracle_Bee
Arkadaşımızın Dediği gibi Normal java sunucusu açıp geyser plugin yardımıyla bedrock girişlerini açabilirsin.
Benim istediğim bu değil zaten bunu biliyorum benim istediğim %100 bedrock sunucusu kurma hakkında bilgi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı