Sol Reklam
Sağ Reklam

batuWanF, sizinle çalışmak istiyor! [Ücretli Mimar] Profesyonel World Edit, Terraria, Terraform, Mediavel Tasarım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

batuwanf

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

batuwanf

Elmaslar
0
Puanlar
1.995
Minecraft
batuwanf
Merhabalar, iyi forumlar dilerim. Ben batuWanF, 2012'den beri aktif bir şekilde Minecraft oynamaktayım. Minecraft yapılarına karşı büyük bir ilgim vardı, yaklaşık 5 senedir bu özelliğimi geliştirmeye çalıştım. Artık geliştirdiğimi düşündüğüm için son 1-2 yıldır ücretli bir şekilde çalışıyorum. Uğraş sarfettiğim lobi/spawn tarzı yapıları 5 ila 6 saat arasında tamamlıyorum.

KENDİMİ GELİŞTİRDİĞİM YÖNLER:
Minecraft Terraria ve Terraform, Mediavel Ev ve Yapı Tasarımları, Profesyonel seviyede World Edit komutları ve kullanımı, Profesyonel seviyede World Edit Brush komutları, amatör seviyede Voxel Sniper kullanımı, şık görünümlü oyun içi sunucu logoları (build olarak)

ZAMANINDA YETKİLİ OLDUĞUM SUNUCULAR:
Genel olarak ilk 2-3 yılımı kendimi geliştirmek için aternos sunucularında ücretsiz şekilde çalışsamda, son 2 yıldır bir dönem yetkili olduğum sunucularla birlikte 50-55 amatör sunucu, ve profesyonel şekilde çalıştığım 10-15 sunucu bulunmaktadır. En uzun süre yetkili olduğum sunucu ise yaklaşık 7-9 ay süre ile Sunshine Network'du.

HANGİ PROJELERE KATILIYORUM?:
Minecraft Sunucuları, (ücretsiz veya aternos olmayan)
Discord Projectleri,
Discord Satış Platformları,
Minecraft Server Tasarım Platformları,
Builder Takımları

MİNECRAFT SUNUCULARI HAKKINDA:
Eğer Minecraft sunucunuzda çalışmamı isterseniz, 2 şekilde çalışabilirim.
1) Kısa Süreli: (Tamamlanması Gereken Buildleri Tamamlamak veya Sunucunun Buildlerini Yapıp ayrılmak)
2) Uzun Süreli: (Sunucuda Aktif Bir Şekilde Builder Olmak ve İhtiyaç Anında Gerekli Buildleri Sağlamak)

İLETİŞİM:
İletişim olarak hem mail, hem de discord kullanıyorum, ancak maillere çok sık bakmıyorum ve çok geç cevap verebilirim. Discord üzerinden iletişime geçerseniz daha hızlı olacağını düşünüyorum.
MAIL: [email protected]
DISCORD: batuWanF#3001

NOT:
Bilgisayarımı sıfırladığım için yaptığım buildlere dair screenshotlar çöp oldu. Bu yüzden herhangi bir SS'e sahip değilim. Beni kendi sunucunuzda herhangi bir şekilde test ederek buildlerimi görebilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı