Sol Reklam

Çözüldü batihostun verdigi sitelere domain ekleme

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Thomas Shelby

Tabanları Yağlama Vakti

Discord:

Sherlock#5773

Elmaslar
336
Puanlar
12.270
Yer
Rusya
Minecraft
dragondemon68
Merhaba bir site gördüm *.com diye siteye girdiğimde batihostun verdiği play.tc sitesiydi ama .com domaini yapmıştı nasıl yapabilir söylermisiniz acaba sunucu büyük bir sunucuda değildi günlük 5-6 kişi giren sunucuydu yani 100 tl verip .com domaini alacak değil ücretsiz yaptığı belli bende yapmak istiyorum acaba yardım edermisiniz

drceria

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
91
Puanlar
0
.com almış olabiir çünkü .com 100tl değil tabi GoDaddy den almıyorsan :)

Thomas Shelby

Tabanları Yağlama Vakti

Discord:

Sherlock#5773

Elmaslar
336
Puanlar
12.270
Yer
Rusya
Minecraft
dragondemon68
.com almış olabiir çünkü .com 100tl değil tabi GoDaddy den almıyorsan :)
Bahsettiğim sunucu hiç emek vermeden hazır paket kullanan bir sunucu ona para verdiğine cidden inanamıyorum bu arada .com domainini batihostta 100 tl ye veriyor 1 yıllık daha düşük nerde satılırki?

drceria

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
91
Puanlar
0
Bahsettiğim sunucu hiç emek vermeden hazır paket kullanan bir sunucu ona para verdiğine cidden inanamıyorum bu arada .com domainini batihostta 100 tl ye veriyor 1 yıllık daha düşük nerde satılırki?
GoDaddy den haberiniz yok mu? sadece 24tl yıllık

Nikto

.
Elmaslar
1.099
Puanlar
0
26tl godaddy

Thomas Shelby

Tabanları Yağlama Vakti

Discord:

Sherlock#5773

Elmaslar
336
Puanlar
12.270
Yer
Rusya
Minecraft
dragondemon68

drceria

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
91
Puanlar
0

Buhari

Software Developer
Yönetici
Emektar
Onaylı Satıcı

Discord:

xBuhari

Elmaslar
1.008
Puanlar
18.150
Discord İzni
Minecraft
xBuhari
Aşağıdaki kodu domain hostinginize koyarsanız siteniz domainde görünecektir. play.siteadresin.tc yerine kendi batihost siteni yazman gerekiyor.

Kod:
<frameset border="0" rows="100%,*" cols="100%" frameborder="no"><frame name="TopFrame"
scrolling="yes" noresize src="http://play.siteadresin.tc"><frame name="BottomFrame" scrolling="no"
noresize><noframes></noframes></frameset>

Thomas Shelby

Tabanları Yağlama Vakti

Discord:

Sherlock#5773

Elmaslar
336
Puanlar
12.270
Yer
Rusya
Minecraft
dragondemon68
Aşağıdaki kodu domain hostinginize koyarsanız siteniz domainde görünecektir. play.siteadresin.tc yerine kendi batihost siteni yazman gerekiyor.

Kod:
<frameset border="0" rows="100%,*" cols="100%" frameborder="no"><frame name="TopFrame"
scrolling="yes" noresize src="http://play.siteadresin.tc"><frame name="BottomFrame" scrolling="no"
noresize><noframes></noframes></frameset>
Anlamadım bunu nereye yazmam gerekiyor bana örnek verirmisiniz domain işinden anlamıyorum

Buhari

Software Developer
Yönetici
Emektar
Onaylı Satıcı

Discord:

xBuhari

Elmaslar
1.008
Puanlar
18.150
Discord İzni
Minecraft
xBuhari
Anlamadım bunu nereye yazmam gerekiyor bana örnek verirmisiniz domain işinden anlamıyorum
Domaini satın almanız gerekiyor aldıktan sonra bu işlemi uygulayabilirsiniz. .Com aldıktan sonra nameserverleri batihostta yönlendirince size 5 mb lik bir hosting veriyor. Onun içindeki index.html dosyasına yazmanız lazım bunu. Ücretsiz yapmak imkansız olsa gerek.

Thomas Shelby

Tabanları Yağlama Vakti

Discord:

Sherlock#5773

Elmaslar
336
Puanlar
12.270
Yer
Rusya
Minecraft
dragondemon68
Domaini satın almanız gerekiyor aldıktan sonra bu işlemi uygulayabilirsiniz. .Com aldıktan sonra nameserverleri batihostta yönlendirince size 5 mb lik bir hosting veriyor. Onun içindeki index.html dosyasına yazmanız lazım bunu. Ücretsiz yapmak imkansız olsa gerek.
Yani kısaca ücretsiz olmuyor tamam teşekkürler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı