Sol Reklam

Başarılı bir sunucu sizce kendini nasıl geliştirebilir?

MelihElkoca

Altın Benim Yeni Sevgilim
Elmaslar
303
Puanlar
14.070
Arkadaşlar bu geceye de bu konum ile damga vuruyorum. Bu gece gine kendimden örnek vererek gideceğim. Başlayacak olur isem arkadaşlar Minecraft çatısı altında 13 yaşımdan beri el izlerim var. Şu anda 18 yaşındayım her zaman kendimi geliştirmek adına bir şeyler yapmaya çalıştım. Sunucu adına gerek pluginlerlik de gerek diğer işler de bana göre çok iyi geliştim. Şu an ki sunucum oldukça diğer sunuculara nazaran 200 online çekenlere nazaran gerçekten kat kat başarılı. Fakat kendimi reklam konusunda hiç bir türlü geliştiremedim. Diğerleriyle reklam konusunda hiç bir zaman yarışamadım. Çok denedim beceremedim. Yetkili olarak denedim gine uygun birini bulamadım. Arkadaşlar , Üstadlar , Ustalar , Bilgililer , Deneyimliler artık kendinizi nasıl olarak görüyorsunuz bilemiyorum ama sizin yardımınıza ihtiyacım var. Sunucum için hayatım da sarfetmediğim emeği sarfettim. Önce ki konumu okuduysanız ayrı bir evde oturuyorum ve kiramın gelirini azıcıkta Minecraft Faction Sunucumdan karşılamak istiyorum. Bir nevi para olarak bir nevi de bana moral olması ve dostluklar edinmek için açtım kendime her şeye hazır hissediyorum fakat dediğim gibi 2 aydır açık olan onlarca zamanımı harcadığım başarılı sunucuma online kitlesine ulaşamadım. Sizce ne yapmalıyım ? Veya artık biri çıksın bana yol göstersin , öğretsin , yanımda olsun.

CranCK

Some Life
Elmaslar
12
Puanlar
0
Yer
İstanbul
Şuan online'ı yüksek olan sunucuların bu kadar online çekmesinin sebebi yüksek aboneli youtuberlara ücret ödeyerek tanıtım yapmalarıdır ayrıca dikkatli incelediğimiz taktirde sade klasik sunucu paketleri kullandıklarını görüyoruz ve farkettiğimiz üzere hiçbir skyblock,faction,survival gibi sunucular kendi başlarına (hub olmadan) +100 çekemezler (türkiye için geçerli) sebebi ise minigames bulundurmamaları ve reklamları pek önemsememeleridir.Yani anlayacağın iş reklamda bitiyor .

Deleted User 63724

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor
Elmaslar
332
Puanlar
14.730
öncelikle sunucunda oyuncuları tutacak eğlendirecek sistemler olmalı farklı yenilikçi sistemler :)

MelihElkoca

Elmaslar
303
Puanlar
14.070
Şuan online'ı yüksek olan sunucuların bu kadar online çekmesinin sebebi yüksek aboneli youtuberlara ücret ödeyerek tanıtım yapmalarıdır ayrıca dikkatli incelediğimiz taktirde sade klasik sunucu paketleri kullandıklarını görüyoruz ve farkettiğimiz üzere hiçbir skyblock,faction,survival gibi sunucular kendi başlarına (hub olmadan) +100 çekemezler (türkiye için geçerli) sebebi ise minigames bulundurmamaları ve reklamları pek önemsememeleridir.Yani anlayacağın iş reklamda bitiyor .
Her işi yapıp da tek beceremediğim belirttiğim gibi reklamdır ya[DOUBLEPOST=1516748215,1516748169][/DOUBLEPOST]
öncelikle sunucunda oyuncuları tutacak eğlendirecek sistemler olmalı farklı yenilikçi sistemler :)
Sunucum da zaten dediğim gibi diğer sunuculardan ayıracak o kadar çok özellik var ki anlatamam tamamen zamanında bana özel yaptığım şeyler fakat işte online ım yok olsa çok büyük ses yaratır

I

IrfanDmn

Ziyaretçi
Şu sürekli sunucunda sistem olsun diyenleri sal :D Biz o kafadan ilerledik tutmadı. Ortamı kurdun mu rahatsın yani insanlar seni tanısın demek istiyorum işte o zaman çevrimiçi artar tabii skype reklamları YouTube ve forum reklamları çok önemli onları aksatma :D

MelihElkoca

Elmaslar
303
Puanlar
14.070
Şu sürekli sunucunda sistem olsun diyenleri sal :D Biz o kafadan ilerledik tutmadı. Ortamı kurdun mu rahatsın yani insanlar seni tanısın demek istiyorum işte o zaman çevrimiçi artar tabii skype reklamları YouTube ve forum reklamları çok önemli onları aksatma :D
Ya dediğin gibi sunucuda oyuncularla samimiyet içindeyim zaten hepsini kardeşim gibi benimsedim maddi manevi yardıma ihtiyaçları olsa ilk koşacakları kişi benim gerçekten bu derecedeyim fakat artık emeğimin karşılığını görmek istiyorum. Reklamları aksatmamaya çalışıyorum da tek başıma nereye kadar usta

I

IrfanDmn

Ziyaretçi
Fazla samimi olma :D Yakarsın başını. Kurucu olduğunu bilmesinler hatta

MelihElkoca

Elmaslar
303
Puanlar
14.070

Levi_Devil

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
6
Puanlar
0
Kardesim Bana Göre İyi Bir abonesi olan bir yotuber tut kendine oyle daha cok kolay kasarsın olmadı 5 10 tane mumkunse reklamcı tut bunları sitelere flan yonlendir mesala burda paylasım yapabilrsin cok güzel bide serverin icerigi onemli bu zamanda herkesz op faction arıyor farkındaysan
eskiden herkes survival ws bana gore bu senenin devri conconcraft eyer serverini güzel bir mingames tarzına donustursen farkı sende goruceksin dedigim gibi arkadslarına fln oner yotuber tut olmadı seni biryerden tanıyorum ama cıkartamadım MelhiELkoca :D

MelihElkoca

Elmaslar
303
Puanlar
14.070
Kardesim Bana Göre İyi Bir abonesi olan bir yotuber tut kendine oyle daha cok kolay kasarsın olmadı 5 10 tane mumkunse reklamcı tut bunları sitelere flan yonlendir mesala burda paylasım yapabilrsin cok güzel bide serverin icerigi onemli bu zamanda herkesz op faction arıyor farkındaysan
eskiden herkes survival ws bana gore bu senenin devri conconcraft eyer serverini güzel bir mingames tarzına donustursen farkı sende goruceksin dedigim gibi arkadslarına fln oner yotuber tut olmadı seni biryerden tanıyorum ama cıkartamadım MelhiELkoca :D
Değerli yorumun için öncelikle çok teşekkür ederim @Levi_Devil. Dostum önerilerini göz önünde bulunduracağım. Tanıma konusunda ise bir çok sunucu açtım , kapattım. Faction alemi için bir çok yenilik getirdim. Belki oralardan tanıyorsundur.

darknessNBK

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
4
Puanlar
13.250
İş kesinlikle reklamda bitiyor, zaten direk atlıyorlar sonra.

Levi_Devil

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
6
Puanlar
0
E
Değerli yorumun için öncelikle çok teşekkür ederim @Levi_Devil. Dostum önerilerini göz önünde bulunduracağım. Tanıma konusunda ise bir çok sunucu açtım , kapattım. Faction alemi için bir çok yenilik getirdim. Belki oralardan tanıyorsundur.
ö.de sana yardımcı olduysam ne mutlu bana faction sunucusundan galiba tanıyorum :)

Fhalinkz

Tm

Discord:

Fhalinkz#6825

Elmaslar
620
Puanlar
16.230
Minecraft
Fhalinkz
Başarılı bir sunucun varsa bence geliştirmene gerek yok :D

MelihElkoca

Elmaslar
303
Puanlar
14.070
Başarılı bir sunucun varsa bence geliştirmene gerek yok :D
Tecrübe edinirsen zamanla öğreneceksin. Ne kadar başarılı bir sunucun olursa olsun. Düzenli bir reklamın olamadıktan sonra başarıların , çabaların hepsi boşa gidiyor. Kendimden biliyorum ki piyasada ki her sunucudan daha fazla başarılı bir sunucu oluşturdum fakat hepsinin reklamı başarılı olduğundan online konusunda fark attılar.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı