Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

Bana fikir lazım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Sooply

➳ Pluginer & Skripter
D. Editör
21
14 Ocak 2018
701
397
590

Bana skript fikirleri verin en beğenilen skripti yapıcam mobilden yazdığımdan yarın kodluycam. İsteklerinizi buraya yazın

Citrus

Dramera Design | Life as like a design.
Onaylı Satıcı
11 Ağustos 2015
847
732
1.140
Citrus#4361
AeronBlocks

Minigame yap dostum, bıktım basit ek skriptlerden. Skriptle çok az minigame var piyasada, biraz oyun üretelim.

C

CAN147

Minigames yapma plugin ile yapmak oldukça kolay ve güzel oliyor lagsiz ve kasma yapmiyor
Sen en iyisi skript ile yapicağın sadece bir kaç güzel şeyden fazlasini yapamasin lag veya addons sıkıntısı çekersin bence
Banada fikir verin plugin yazayim

Sooply

➳ Pluginer & Skripter
D. Editör
21
14 Ocak 2018
701
397
590

Minigames yapma plugin ile yapmak oldukça kolay ve güzel oliyor lagsiz ve kasma yapmiyor
Sen en iyisi skript ile yapicağın sadece bir kaç güzel şeyden fazlasini yapamasin lag veya addons sıkıntısı çekersin bence
:D Tmm küçük bişey ama sunucular için iyi bişey kodluycam ama bana daha fazla fikir lazım[DOUBLEPOST=1523883599,1523881564][/DOUBLEPOST]
Ne yapacağım belirlenmiştir!
Ne kodlayacağım belirlenmiştir!
Peki ne kodlayacağım sorunusuna gelelim!

»Gui'li Görev Skripti
»Küçük Bir Minigames

Not:Konu kilitlenmeden önce fikirlerinizi yazın ve sıkıntı çıkmasın. Bu konuyu okuyan görevlilerden her kimse konuyu kilitleyebilir!

EmirTR*NezleNW

Demir Madencisi
Yasaklandı
12 Temmuz 2016
236
30
340

Bi Özele Gelebilirmisin Bir Yardım İsteyeceğimde

ClearMan61

Zombi Katili
16 Aralık 2017
162
40
190

Bloğa komut ekleme yap yerdeki bloğa sağ tık yapınca bi komut çalışşın mesela bunla cps testi veya spawner yapılabilir

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.