Sol Reklam
Sağ Reklam

Anı BABA HABERİ OLMADAN ARABA KAÇIRMA

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ImButter

» Web site scripter & Mc skripter «
Yasaklandı
Elmaslar
112
Puanlar
0
Yer
bursa
Selamlar değerli eski mc tr üyeleri smt287 öncesi ve imhai dönemi kullanıcıları nasılsınız?
bugünkü anım babadan izinsiz araba kaçırma bilirsinizki erkekler ve bazı kızlar için araba sürmek çok keyifli birşeydir şahsen aşırı severim araba sürmeyi. Normal araba farklıdır ticari araba sürme keyfi farklıdır yani kamyonet tır heleki ehliyetsiz.
babam yurt dışına minibüs panelvan ile mal götürüp getirir. bilenler bilir o malların korunması amacıyla mühür vurur gümrükçüler. Bir gün gümrüksüz boşken minibüsle sanayıde (3 ay önce) babam bana (16) araba sürmeyi öğretti neyse benden izinsizken mühürlü ise arabayı alma dedi bir gün yedek anahtarı aldım ve arabanın yanına gidip arabayı açtım ve bindim kontağı açtım arkaya gittim kapaklara bakmaya mühürlü olduğunu gördüm (mühürü patlatmak ağır bedeller ödetir para ve manevi açıdan) dedim birşey olmaz herhalde ilkkez sürücem bide bastım marşa açtım site kapısını babanneme gidicem 200 300 metrelik yer yürüyebilinir yüklü iken bide deniyeyim dedim sürmeyi hayatımda bu kadar güzel bir araba sürmemiştim aşırı keyif aldım hiç durmadan uykusuzda gitsem bana koymazdı okadar keyifli anlatamam neyse gittim babanneme gitmeden önce evden çıkınca geliyorum dedim 1 dakika içinde babannemde oldum oturdum falan 30dk neyse eve geri döndüm minibüsle bir baktım bahçe dolu site otoparkı yani başka yere park etmek zorunda kaldım ertesi sabah yurt dışına gidecek babam aradı beni oğlum arabayı senmi aldın naptın sen ya patlatsalar mühürü ne olur bizim halımız falan dedi ben özür dilerim baba özür dilerim baba dedim babamda çok anlayışlı sağolsun neyse bidaha yapma dedi oldu bitti neyse bu arabayı sürmeyi öğretme mevzusu dedemede gitti kulağına dedem bir kızıyo bana kendisi tırcı (genetik bizde :) ) biliyor o koltuğa oturunca kalkılamadığını dersler nolcak oğlum falan dedi bağırdı niye sürdün dedi izin vermeyin bidaha sürmesin dedi nedeni basit benim şöför olmamdan korkuyor aile özlemi sevgili eş dost akraba özlemi bu sebepler vs sonra konu kapandı ben dersleri aksatmaya başladım derste sürekli konuşuyorumki sınıfta kalayımda 18de şöför olayım diye çünkü o keyfi aldım bundan başka hiç bir iş yapamam dedim çok keyifli hala da aksatıyorum dersleri inşallah atarlar okuldan yada tekrara kalırım bidaha gitmem okula :D
(öğüt: normal araba harici ticari bir minibüs tır kamyonet sürmeyin cidden sürmeye kalkmayın sakın ha heleki dersinizde başarılı ticari zekanız iyiyse çünkü o kıç o koltuğa oturup 1 kilometre heleki yüklü iken sürerseniz o kıçınız bidaha kalkamıyor o koltuktan bağımlılık oluyor çok güzel iş ama sosyal ortam none aile özlemi çocuk yaparsanız çocuk özlemi eş sevgili özlemi olunca olmaz bu iş parası çok iyi ama ailevi sosyal ve eş çocuk sevgili dost akraba bu özlemler insanı yıpratır genç yaşta kel yapar) sınıftakiler bile şimdiden otobüsçü demeye başladı :D SİZDE VARSA BÖYLE ANINIZ ANLATIN

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Araba çalmak mı? Cidden senden delisini görmedim :D

EnesAktas

Çıktığın yerden, ben iniyordum.
Elmaslar
723
Puanlar
6.075
Yer
İstanbul
Minecraft
Wolpenax
Eee yani normal bir şey bence :D Şu zamanda baksan herkes babasının arabasını alıyor kaçıyor :D

Blitz

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

SwapsKe#6314

Elmaslar
147
Puanlar
13.820
Bende Çok Arabayı Kaçırıyordum Fakat Bi Gün Arka Tamponu Vurdum Ama Nasıl Dövüyor Babam Nasıl 30 DK Sonra Barıştık Aklıma Geldikçe Ayılıp Bayılıyorum :D

MineLive TR

Oyna.Minelive.network
Elmaslar
89
Puanlar
6.445
Yer
Etobicoke/Ontario/Canada
Minecraft
MineLive
Geçen yaz kaçırdım ejeheehehe 5-6 saat kayboldum gelirken de arabayı iç dış temizledim getirdim arabayı nerdesin sen diyince araba çok kirliydi oto kuaför e götürdüm dedim sıyrıldım ?

AnilTR06

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

AnilTR#7185

Elmaslar
22
Puanlar
13.320
Minecraft
AnilTR
Arkadaşlar yanlış anlamayın ama bu gerçekten çok tehlikeli bir şey. Yapacağınız bir kaza Allah korusun size veya ailenize maddi manevi ciddi zararlar verebilir. Lütfen böyle şeylere heves edip ailenizi üzmeyin. Hatta böyle konular açıp lütfen kimseyi özendirmeyin. Ayrıca bunu burada duyar kasma vs diye yargılamayın.

Bir çok yakın arkadaşım zamanında böyle şeyler yapıp ailesine maddi manevi çok zararlar verdi. Bu yüzden lütfen özenmeyin özendirtmeyin

Cremranyec78

Burak AYDIN
Emektar

Discord:

Cremranyec78#5276

Elmaslar
1.676
Puanlar
17.030
Yer
İstanbul
Minecraft
Cremranyec78
Küçük araba dahi olsa bence eğlenceli, fren ve gaz pedalını karıştırmadıktan sonra bir şey olmas :P Hissederek gidiyorsun çoğu yerde..

LavivaSurvival

IP: LavivaNW.Keyubu.Com

Discord:

profesor7037

Elmaslar
117
Puanlar
9.520
Minecraft
BYAdnanRS
:D çok güzel anlatmışsın reis güldürdün​

AyBora ?

Eklenti Paketi & Discord Bot
Elmaslar
463
Puanlar
0
Yer
Türkiye
Minecraft
BordoMavi
Bu sana güzel bir hatıra olmuş.

ImButter

Yasaklandı
Elmaslar
112
Puanlar
0
Yer
bursa
Arkadaşlar yanlış anlamayın ama bu gerçekten çok tehlikeli bir şey. Yapacağınız bir kaza Allah korusun size veya ailenize maddi manevi ciddi zararlar verebilir. Lütfen böyle şeylere heves edip ailenizi üzmeyin. Hatta böyle konular açıp lütfen kimseyi özendirmeyin. Ayrıca bunu burada duyar kasma vs diye yargılamayın.

Bir çok yakın arkadaşım zamanında böyle şeyler yapıp ailesine maddi manevi çok zararlar verdi. Bu yüzden lütfen özenmeyin özendirtmeyin
kendine güvenmeyen o arabaya binmez kontaktan elektiriği bile açmaz ayrıca bir insan evladıda mahalle arasında araba sürmeyi bilmeden araba kullanmaz trafiğe çıkıp kaza yapacak kadarda salak değildir

yercekimsiz

sv_gravity 0

Discord:

Libris#7386

Elmaslar
481
Puanlar
7.305
Aksiyon ve adrenalin dolu bir hatıra olmuş. Hayatın boyunca unutmazsın sanırım :D

Edit: Yaptığın bir şey sana göre iyi olsa da çok da iyi bir şey değil.

AnilTR06

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

AnilTR#7185

Elmaslar
22
Puanlar
13.320
Minecraft
AnilTR
kendine güvenmeyen o arabaya binmez kontaktan elektiriği bile açmaz ayrıca bir insan evladıda mahalle arasında araba sürmeyi bilmeden araba kullanmaz trafiğe çıkıp kaza yapacak kadarda salak değildir
Neyse

ImButter

Yasaklandı
Elmaslar
112
Puanlar
0
Yer
bursa
katılıyorum size sayın yazarım

xMargue

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

xMargue#1881

Elmaslar
51
Puanlar
1.190
Yer
İzmir
Minecraft
xMargue
Benimde öyle bir anım var. Okulda ders boş iken arkadaşlara yeni aldığımız arabayı anlatıyordum gaza getirdiler bende uydum onlara okuldan kaçtık ve bizim eve gittik. Araba yeni olduğu için tam özelliklerini bilmiyordum. Araçta GPS Özelliği varmış sanırım Araba ile hareket ettikten sonra Babam Görüntülü arama yaptı meşgule attım açamazdım çünkü. Normalden arayıp akşam görüşeceğiz dedi ve kapattı. Tabi ben korktum ama Benzin almıştık, Anlamadıysa da Benzinden anlardı sport'a alıp çıktım yola 1 saat öyle gezdikten sonra geri arabayı Otopark'a koymak için kapıyı açtım. Araba biraz basık olduğu için zor hareket ediyordu çünkü kar yağmıştı. Arabayı park ettikten sonra Babamın sormasını beklemeyip odama çekip ben anlattım böyle böyle yaptım diye Artık evde Anahtar, Yedek Anahtar hiçbir şey bulundurmuyorlar.
Ama Baya Eğlenceli Arkadaşlar.

NOT: Yapmamanızı Tavsiye ederim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı