Sol Reklam
Sağ Reklam

Aykut CÖMERT Son Yolculuğuna Uğurlandı!

• Konuyu başlatan ThanatosUltio
  • Başlangıç Tarihi
  • 700
T

ThanatosUltio

Ziyaretçi
72982

Merhaba bugün sizlere "Aykut Cömert Son Yolculuğuna Uğurlandı!" başlığında bir konu sunacağım. Eğer ki başlıkta belirttiğim konu hakkında sizi bilgilendirip, size bir şeyler katabildiysem ne mutlu bana. Eğer konumu beğendiyseniz, aşşağıdan like atıp yorum atmayı unutmayın.

Aykut CÖMERT Kimdir?

CÖMERT, İletişim Fakültesi Radyo, TV ve Sinema bölümünden mezun olduktan sonra Üniversite yıllarında sadece kısa filmler çekmek ile kalmayıp, fotoğraf ve başarılı videoları ile her türden sergilerde yer aldı. 2011 senesinde Avrupa, Avusturalya ve Balkanlar'da yaşayan Türk gençlerini konu alan 2 uzun metrajlı belgesel ve 6. Uluslar arası Mardin Film Festivali aracılığı ile "Siyah Beyaz Çocuklar" isimli projesini hayata geçirdi.

2012 senesinde Belçim Bilgin ile kurguladığı "Sakız" videosu Archive Tasarım Galerisinde gösterildi. Mayıs 2014'te Beren SAAT, İlker KALELİ ve Esra DERMANCIOĞLU'nun destek verdiği "Bebek", "Künye" ve "Saç" isimli videoları ONE NIGHT ART, Bir Ara Bir Haber” isimli sergi ile sanatseveler ile buluşturdu.

Aykut CÖMERT, videolarında genelde beden, cinsiyet, kimlik çatışması, kültür, güzellik miti ve kusursuzluk konularını ele aldı. Bir süredir kanser ile mücadele eden Aykut CÖMERT, 2019 Haziran ayında hayatını kaybetti.

72996

bugün sizlere Aykut CÖMERT adlı şahsın hayatını kaybetme konusunu sundum. Umarım konumdan bir şey öğrenmiş ve Aykut CÖMERT'in hayatını kaybetmesi hakkında biraz da olsa bilgi sahibi olabilmişsinizdir. Eğer konumu beğendiyseniz, like atıp yorum yapmayı unutmayın!

Ekler

• 1560081352015.png
    1560081352015.png
    244,3 KB · Görünt.: 31
Son düzenleyen: Moderatör:

R7flex

Sihirli Blok yakında sizlerle.
Elmaslar
122
Puanlar
6.805
Yer
1
Minecraft
R7flex
Allah Rahmet Eylesin. (Hocam siz nesiniz yav :P)

T

ThanatosUltio

Ziyaretçi
Allah Rahmet Eylesin. (Hocam siz nesiniz yav :;p)
Teşekkür ederim, bir şeyler yapmaya çalışıyorum. Fakat bu konuları yazarken bir kötüleşiyorum, normalde böyle içerikleri yazmaktan nefret ederim. Fakat gerekli bir şey bu yüzden yazmam gerekiyor :(

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Allah rahmet eylesin. Yakınlarına sabir versin.

Yağız Erarslan

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
6
Puanlar
0
Allah rahmet eylesin.

Barbarosia

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
22
Puanlar
3.720
Allah rahmet eylesin üzgünüz :(

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı