Sol Reklam
Sağ Reklam

Bulundu Atraliax | GalekinRPG | MMORPG | Mimar alımı | En fazla 4 Kişi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

DarkLine0148

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

LucifeR#6093

Elmaslar
15
Puanlar
0
Minecraft
DarkLine0147
İletişim Bilgileri
Discord; LucifeR#6093

Başvuru Formu
Ad/Soyad;
Yaş;
İletişim adresi (Discord);
Yetenekleri;

Ekibimizde alım yapılacak bölüm
➸ Builder (Mimar)

Öncelikle kendimden bahsetmem gerekir ise MMORPG ve RP sunucuları seven tarzda biriyimdir. Faction, Skyblock gibi sade sunuculardan sıkıldığımdan dolayı kendi MMORPG sunucumu açmaya karar verdim. Skript konusunda bir eksiğim yok, fakat oyun içerisinde mimarlık yeteneğim çok kötü.

NOT: Sunucu hikayesini kendimce notlar ekleyerek daha anlatımlı bir hale getirerek aktardım sizlere.
Sunucu hikayesinden kısaca bahsetmem gerekir ise;
Sunucuda bir gemide başlıyoruz ve bir süre sonra bize geminin çarptığı haberi geliyor, burada sistem bizi kırık bir gemiye ışınlıyor ve sandala doğru gitmemizi söylüyor.
Sandala doğru giderken oradan oraya atlıyoruz ve sandala uğraşacakken suya düşüyoruz ve bizi bir adaya ışınlıyor. O adada bize bir görev veriliyor, görevimizin ne olduğunu tabda görebiliriz. "En yakınındaki mağaraya git" adlı görev bize verildikten sonra doğru en yakındaki mağaraya gidiyoruz. Orada karşımıza bir takım yaratıklar çıktıktan sonra onları yeniyoruz ve karşımıza sadece bizim görebildiğimiz bir yazı çıkıyor. "Öbür dünyaya yolculuk için en iyi kişilerden olduğun tespit edildi..." yazısı karşımıza çıktıktan sonra, bizi bir odaya ışınlıyor. Bu odada bir bilgisayar, yatak, duvarda asılı bir tablo vb... şeyler bulunduğundan anlıyoruz ki bunların hepsi bir rüyaymış.
Zaten karakterimizin diyaloğlarından olayları kavramanız daha kolay olacak ve bu oda içerisinde bir portal var. Odada sadece kapılar yerine portallar var ve biz doğru portaldan geçmek zorundayız. | Aslına bakarsanız, her portal sizi MMORPG dünyasına ışınlıyor. | Sonra bir bakıyorsunuz MMORPG dünyasındayız.

Kısaca bu hikayede modern dünyadan, MMORPG dünyasına geçişimizi anlatıyor. Tabi bu hikayeyi geliştirmek isterim o yüzden hikayeye katkısı olacakları da Discord adresime beklemekteyim.

Hikayenin geri kalanını özelden konuştuğumuzda size aktarırım. Ayrıca bu hikayeyi kodlamam için haritanın yapılması öncelikli bir şey işte o yüzden Mimar alımı yapmaktayım. Benim oyun içi mimarlığım çok kötü ve Mimara gerçekten çok ihtiyacım var.

Son düzenleme:

utsukushihito

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
81
Puanlar
0
Minecraft
A_Takimi
skript ile yaparsan hüsrana uğrarsın demedi deme, en yakın zamanda istediğin şeyler kodlayabilicek java geliştiricisi bul. çok insan telef oldu skript ile mmo açacam diye

DarkLine0148

Discord:

LucifeR#6093

Elmaslar
15
Puanlar
0
Minecraft
DarkLine0147
Java öğrenmekteyim, o zamana kadar Skript kullanacağım. İleride Recode yapmayı düşünüyorum.

Natrotm

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
159
Puanlar
0
Yer
Mardin
RPG konusunda mimar bulmak gerçekten çok zor, ücretsiz yapabilen çıkar ama ondanda pek bir şey beklemeni öneririm. Ücretle yaptırırsın adam akıllı ancak, birde 4 kişi demişsin işin zor.

DarkLine0148

Discord:

LucifeR#6093

Elmaslar
15
Puanlar
0
Minecraft
DarkLine0147
RPG konusunda mimar bulmak gerçekten çok zor, ücretsiz yapabilen çıkar ama ondanda pek bir şey beklemeni öneririm. Ücretle yaptırırsın adam akıllı ancak, birde 4 kişi demişsin işin zor.
Zaten bulunamaz ise kendim arkadaşlarla yapacağım. Taslağı ben düzeltmeyi onlar yapacak.

goksan

Oyna.RegendNW.Com
Elmaslar
160
Puanlar
6.560
Minecraft
Goksanxx

DarkLine0148

Discord:

LucifeR#6093

Elmaslar
15
Puanlar
0
Minecraft
DarkLine0147

MisterArda

Skripter-Pluginer!
Elmaslar
153
Puanlar
6.820
Yer
California

DarkLine0148

Discord:

LucifeR#6093

Elmaslar
15
Puanlar
0
Minecraft
DarkLine0147
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı