Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü AtomCraft Rezilliği - Borçlarını Ödememesi (EFE POLAT - BUĞRA ŞAHİN)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

lwur

rabels oyun hizmetleri
Emekli

Discord:

lwurr

Elmaslar
628
Puanlar
7.285
Yer
Tekirdağ
Minecraft
lwurr

LykiaCraft

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

KâiteN#0001

Elmaslar
68
Puanlar
4.520
Minecraft
KaiteNN_
:d bu Buğra falan böyle kişiler zaten. Geçmiş olsun

E

elvor0

Ziyaretçi

KubaR

repl.it
Elmaslar
67
Puanlar
13.785
Yer
İstanbul
Minecraft
sevgilimeasigim_
Genelde bu yüzden sunucu açarken ortak birisi varsa sorun çıkıyor tek bir düşünceyle 4 farklı düşünce belirli bir yerde sorun çıkartır ayrıldığın için seni banlamaları zaten temelde suçlu psikolojisinde olduklarını açıkça gösteriyor, paketini vermemeleri büyük bir saygısızlık bu platformda kendileriyle muhatap olmamam gerektiğini gösterdi umarım yaşadıklarından bir ders alıp gelecekte bu gibi olaylar yaşamazsın, kendi özgün paketini yapan herkese saygı duyarım

Rahmi Can Yılmaz

Koruma 1, Keskinlik 3

Discord:

kashiandwazaki

Elmaslar
670
Puanlar
15.425
Yer
BURSA
Minecraft
iRahmiCan
Genelde bu yüzden sunucu açarken ortak birisi varsa sorun çıkıyor tek bir düşünceyle 4 farklı düşünce belirli bir yerde sorun çıkartır ayrıldığın için seni banlamaları zaten temelde suçlu psikolojisinde olduklarını açıkça gösteriyor, paketini vermemeleri büyük bir saygısızlık bu platformda kendileriyle muhatap olmamam gerektiğini gösterdi umarım yaşadıklarından bir ders alıp gelecekte bu gibi olaylar yaşamazsın, kendi özgün paketini yapan herkese saygı duyarım
Yorumun için teşekkür ederim. Yaşadıklarımdan çok güzel ders aldım, hakkım olan parayı vermediler ama o paraya bu hayat dersini alamazdım. Yaptıkları karaktersizlikleri bu ortamdaki hemen herkes biliyor zaten. Konuya eklemeyi de unutmuşum mesaj olarak yazayım hiçbir şekilde hakkımı helal etmiyorum.

emirredd

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

EMIRREDD#0006

Elmaslar
4
Puanlar
910
Minecraft
EMİRREDD
kanka hatayı kimsede bulma bence şu devirde para için babasını delik deşik eden var kusura bakma yani ortaklık felan hikaye ortak işe giriyorsan olası bir durumda kaybedecek malın olmayacak.

Mcdikmen

Her şey, bir ve tek şeydir.

Discord:

Mcdikmen#0316

Elmaslar
227
Puanlar
15.210
Minecraft
Mcdikmen
Uyuşmazlık çözümlendi, sonuç:

- @Efe Polat isimli üyemiz forumdan yasaklanmıştır.
- Atomcraft sunucusu Kara Liste'ye eklenmiştir.
- Atomcraft sunucu tanıtım konusu silinmiştir.

Konu kilitlenmiştir.

Son düzenleme:

AtomCraftLTD

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
3
Puanlar
145
Tekrardan selamlar,

Öncelikle;
- AtomCraft yazılı/sesli anlaşmayı tek taraflı olarak fes edebilir.
- Herhangi bir platformda AtomCraft aleyhine paylaşımlar yapmak, marka değerini düşüren ithamlarda ve/veya söylemlerde bulunmak yasaktır.

Özet;
- Kullanıcının belirttiği paket/harita/eklenti ürünlerini bünyemizde iken kullandığımız kabul ediyoruz, fakat bahsi geçen paket/harita/eklenti ve bize sağladığı ürünleri bizim ile ilişiği kesildikten sonra sunucudan kaldırılmıştır. Şuanda sunucuda bulunan paketlerin tüm hakları AtomCraft sunucusuna aittir.

Gelirlerin Paylaşılması hk;
- Kullanıcıya payı %100 şekilde sağlanmıştır, fakat bunu kanıtlayacak bir ekran görüntümüz bulunmuyor, kendisinin bizi yanlış anlamıyacağını düşünüyoruz, aylar öncesinde olduğu için işlem geçmişimizde gözükmüyor.
( Bahsi geçen para miktarı 176₺ )

Son;
- MC-TR platformunda aktif olarak bulunduğu yasakların kaldırılması ve konunun kapatılmasını talep ediyoruz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı