Sol Reklam

AronShire & IronGolem Camelot Satış Platformu Bilgilendirme

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

EmirhanSHN

EmirhanSHN - CubeTurk

Discord:

EmirhanSHN#9040

Elmaslar
118
Puanlar
0
Yer
Bursa
Minecraft
EmirhanSHN
Gençler öncelikle bu bir karalama projesi değildir bilgilendirmedir.
Ben bu arkadaşlardan geçen hafta salı günü bir eklenti paketi sipariş kanalı açtım en başına da isteklerimi, bütçemi yazdım 70₺ vardı sonra bunlar okey dedi ondan sonra yapıma başladılar bana ip attılar girdim izliyordum sonra dediler bu sistemler çok zor dediler night team dan alıcaz dediler okey dedim ne kadar daha lazım dedim 30 tl dediler sonra beni korkuttular şu ss de aronshire bende 30tl ye tamam dedim ama en başta 70₺ ye her şeyi yapıcaklardı işte sonra geldi zaman mc tr ile konuştum onları haklı buldular. Nedenini bilmem sanırım sadece küfürlerimden olabilir ondan sonra diyolar şuanda 30tl vermessen paketini atmayız dün bir paket attılar içine baktım sadece npc, alıntı harita, bir kaç menü var içinde istediklerimin hiç biri yok 70₺ ye sadece bunları aldım yani mc tr de bunları haklı buldu. Kesinlikle bu platform dan almanızı önermem elimde sadece bu var şuanda. Erdem yardım etmeye çalışıyor ama :( şuandada platformdan banladılar tüm herşey gitti.

unknown.png

Bu platformdan alışveriş yapmayın.

Fenix Network

FenixNW.Keyubu.Com
Elmaslar
586
Puanlar
6.020
üzüldüm geçmiş olsun :(
alırsan nights teamdan almanı öneririm ben ordan aldım :evet:

fugue

Zümrüt Hojtir, Ama Benenah
Emektar

Discord:

srcn.

Elmaslar
896
Puanlar
16.080
Yer
İzmir
O tarafı haklı olarak gösterseydik bu konuyu açma iznin olmazdı Emirhan..

EmirhanSHN

EmirhanSHN - CubeTurk

Discord:

EmirhanSHN#9040

Elmaslar
118
Puanlar
0
Yer
Bursa
Minecraft
EmirhanSHN
Pahalı diyip almadıgınız paketler(beğenmeme) , ucuz diye aldıgınız çöp torbaları. Ah ah. Emirhan geçmiş olsun ne diyelim.
Senin paketi 70tlm olsa gene almam be bro

Avelis

Ruh + Kum = Ruh Kumu
Elmaslar
837
Puanlar
9.875
Senin paketi 70tlm olsa gene almam be bro
:/ Üzgünüm ancak bugüne kadar sadece benim söyledigim sistemleri diğer ekiplere yaptırıyorsun konu tasarımına ekletiyorsun. Neden benim sistemlerimi benden habersiz tasarımna ekletip başka takımlara yaptırma çabasına giriyorsun ozaman ? :) Aslına bakarsan karşı tarafdaki ekibi haklı görüyorum hizmetleri kötü. Çünkü iyi bile dayanmışlar.

EmirhanSHN

EmirhanSHN - CubeTurk

Discord:

EmirhanSHN#9040

Elmaslar
118
Puanlar
0
Yer
Bursa
Minecraft
EmirhanSHN
:/ Üzgünüm ancak bugüne kadar sadece benim söyledigim sistemleri diğer ekiplere yaptırıyorsun konu tasarımına ekletiyorsun. Neden benim sistemlerimi kullanıyorsun ozaman ? :) Aslına bakarsan karşı tarafdaki ekibi haklı görüyorum hizmetleri kötü. Çünkü iyi bile dayanmışlar.
Hangi sistem? Sadece sanal maden.

Abdullah T.

Nötr
Yasaklandı

Discord:

Abdullah T.#0001

Elmaslar
1.083
Puanlar
5.650
Yer
Kocaeli/Gebze
Minecraft
JordJarv
Artık seni kimse sevmiyor, şahsen bende sevmiyorum ama aramızda sorunu çözdüm ve artık sana satış yapmayı planlıyorum.

Avelis

Ruh + Kum = Ruh Kumu
Elmaslar
837
Puanlar
9.875
Hangi sistem? Sadece sanal maden.
Kesinlikle sanal madendir sadece, bizim özel yaptıgımız spawner sistemini bile yazmıssın ancak piyasada o sistemi yapacak 2 tane ekip var 1. biz 2. infumia'dır ayrıca konu tasarımının sistemler bölümünü inceledigimde sadece benim sistemlerimi görebiliyorum. Çöp Dedigin Paketi 5 Kişiye satmış bulunmaktayım 5 stok'du zaten, alan mutlu satan mutlu.

EpikLava

Developer/oyna.epiklava.com
Elmaslar
419
Puanlar
8.735
Gençler öncelikle bu bir karalama projesi değildir bilgilendirmedir.
Ben bu arkadaşlardan geçen hafta salı günü bir eklenti paketi sipariş kanalı açtım en başına da isteklerimi, bütçemi yazdım 70₺ vardı sonra bunlar okey dedi ondan sonra yapıma başladılar bana ip attılar girdim izliyordum sonra dediler bu sistemler çok zor dediler night team dan alıcaz dediler okey dedim ne kadar daha lazım dedim 30 tl dediler sonra beni korkuttular şu ss de aronshire bende 30tl ye tamam dedim ama en başta 70₺ ye her şeyi yapıcaklardı işte sonra geldi zaman mc tr ile konuştum onları haklı buldular. Nedenini bilmem sanırım sadece küfürlerimden olabilir ondan sonra diyolar şuanda 30tl vermessen paketini atmayız dün bir paket attılar içine baktım sadece npc, alıntı harita, bir kaç menü var içinde istediklerimin hiç biri yok 70₺ ye sadece bunları aldım yani mc tr de bunları haklı buldu. Kesinlikle bu platform dan almanızı önermem elimde sadece bu var şuanda. Erdem yardım etmeye çalışıyor ama :( şuandada platformdan banladılar tüm herşey gitti.

unknown.png

Bu platformdan alışveriş yapmayın.
Dostum ben gecen ıyarmıstım birisini almamaları hakkında paket alıntı benim sistemleri almaya calısıyodular

EmirhanSHN

EmirhanSHN - CubeTurk

Discord:

EmirhanSHN#9040

Elmaslar
118
Puanlar
0
Yer
Bursa
Minecraft
EmirhanSHN

EmirhanSHN

EmirhanSHN - CubeTurk

Discord:

EmirhanSHN#9040

Elmaslar
118
Puanlar
0
Yer
Bursa
Minecraft
EmirhanSHN

Fenix Network

FenixNW.Keyubu.Com
Elmaslar
586
Puanlar
6.020
aa seven varmış :D

EmirhanSHN

EmirhanSHN - CubeTurk

Discord:

EmirhanSHN#9040

Elmaslar
118
Puanlar
0
Yer
Bursa
Minecraft
EmirhanSHN

EpikLava

Developer/oyna.epiklava.com
Elmaslar
419
Puanlar
8.735
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı